Ajutor - Remedii pt metastaze

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariarusu spune:

sa nu uit mi-a recomandat cineva picaturi de Beres Drops , sunt niste energizante contin: ca ,mg, fe, vitamine si minerale, e fabricat in Ungaria si scrie pe prospect ca sunt ideale pt cei operati si cei care fac chimioterapie sau radioterapie , asta pt ca mama nu mai poate inghiti pastilele , sunt curioasa de efect dar despre asta va mai scriu .
va pup pe toate si mai astept vesti de la tine danyalo, pusa, si de la toate care nu ati mai scris demult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariarusu spune:

imi pare rau dar nu stiu ce s-a intampalt cu restul mesajului l-am scris si pe cind sa-l trimit a disparut dar...
spuneam ca-mi pare tare rau sa aud ca e bolnavioara nepoata ta suhade, care e de o varsta cu mine, dar spune-mi e ereditar si ce fel de cancer are , unde e localizat , are metastaze sau nu? si ca poti incerca nicolitul chiar daca in paralel cu alte tratamente , nu e scump , (am gasit altele mult mai scumpe)va doresc multa sanatate si putere sa luptati cu aceasta teribila boala.
Am fost si eu la mama sapt asta , se simte tot asa slabita dar totusi mai bine decat inainte sa o ducem la urologie , de cind a primit sange parca a mai inviat , vorbeste cu noi dar e tot somnolenta nu stiu o fi de la tramadol sau de la boala?
crinuta ce ,mai faci? ce face mama ta nu ai mai intrat demult va simtiti rau?
ingres ce face baietelul?
si nu in ultimul rand la toate va trimit un martisor



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia spune:

Inchid subiectul asta pentru ca deja exista partea a 2-a,deschisa de Crinutz...
Maria,citeste te rog ce s-a postat deja la partea a 2-a...
Multa sanatate si numai bine tuturor...

Mergi la inceput