szeged - 3

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

tabitha, scuze, mesajul era pentru Liana30, m-am incurcat in stiinta si amorasul ala tot din greseala a ajuns acolo...

Mi-ka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Mi-ka ai fost tare iubita..
m'am blocat atunci cand am cetit mesajul pt Tabitha
gata fetelor s'a spulberat visul meu..azi z1
asta e o iau de la cap..din nou..cu fruntea sus..




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Mi-Ka: mi-am dat seama ca s-a gresit destinatarul, dar ma gandeam ca totusi poate imi lasi amorasul.... Chiar vrei sa mi-l iei de tot inapoi?

Liana: numaram impreuna luna asta. Deja suntem ziua 2. Hai sa ne luam de manuta si sa vedem ce se intampla.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

tabitha, pentru tine
Pusi

Mi-ka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Tot eu sunt
la fel ca si mirabella11, imi pun si eu intrebarea :nu ar trebui sa simt si eu ceva simtaminte, cum ca as purta o mica licarire de viata in pantece? Parca m-am "nesimtit" ,nu mai am nici putere sa ma rog, nici dorinte, nici nimic... Sa fie oare si de la magne B6? Eu nu stiu ce sa cred...

va pup si sper sa nu va stresez prea tare

Mi-ka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Mika iti tin pumnii sa fie bine si cu 2 liniute!




Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Familia mea
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

asi

Mi-ka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leliutza spune:

salutare,
dupa un chiul de 3 saptamini de pe net am revenit in forta. mi-e rusine ca nu am intrat dar sa stiti ca am scuze bune, am ales iternet de la clic net si numai clic nu a fost, ba n-au avut aparatul, cind l-au primit dupa 3 saptamini ne-au luat tonul, dupa aia ne-au gresit userul si la final ne-a crapat calculatorul, minunat nu ? daaaaaar, toate s-au rezolvat oarecum si acuma va scriu.
imi pare rau pentru Mirabela, nu stiu ce sa scriu, ma rog doar sa fie bine si sa reusim totusi, eu cred ca meritam pentru ca chiar ne chinuim.
multumesc tuturor fetelor care au intrebat de mine, am trecut de toate , chiar si de adormire, de aia mi-a fost cel mai urit. acuma nu mai am rabdare sa stau in pat .
Mi-Ka pot sa iti scriu pe PM ? ai si messenger ? sa stii ca eu te concurez la capitolul nesimtire, nu am nici un simptom, mi-e si rusine, toata lumea se invirte in jurul meu si ma intreaba cum ma simt, daca simt ceva, bla-bla-bla. e oribil, stiu ca toti sunt bine intentionati, dar ...
si ca sa fie totul complet in jurul meu sunt vreo patru prietene insarcinate (pe cale placuuuuta si normala fara interventii) si vreo patru care au bebe mic, asa ca fiecare ma suna si ... of doamne, probabil ca sunt defecta.
asta e, oricum azi dimineata la ora 7 jumate mi-am facut testul de singe si poate maine aflu rezultatul, imi tremura stomacul numai cind ma gindesc la asta.
Mi-Ka tu stai toata ziua in pat ? cum scrii la calculator? eu acuma stau in pat in fund si mi se pare o pozitie minunata. oare o fi voie sa stai in fund?
va pupacesc dulce pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Fetelor eu zic sa aveti o viata placuta si normala dupa et.Nu are rost sa stati tintuite la pat ca daca e sa se prinda se prinde oricum.Nu e cazul sa faceti eforturi mari si nici sa stati sa lanceziti ca nici asta nu e bine.
Neparat sa iesiti afara cateva minute.Luati exemplul lui Rh care a ramas graviduta chiar daca a mers la serviciu.




Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Familia mea
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

leliutza iubita bine ca ai dat un semn de viata. Ai incredere in Doamne Doamne si ai sa vezi ca maine o sa iasa testul pozitiv. Ma rog pt. tine sa fie bine.
Sigur ca poti sa-mi scrii pe PM, am si messenger, ID ul este mika_2702

Pusi,pusi !!!

Mi-ka

Mergi la inceput