Din Republica Moldova cine mai e? (14)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Uite ce de activitati sunt pe aici!
Si noi si noi suntem harnice!

Alina si Alex Andrei(22 noiembrie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crinia spune:

Alina nu se vede ca sunteti harnice , puneti macar o poza cu vreo tava de degetele pe aici si va vom crede.


Karina mamica lui LUCIAN (23 februarie 2005)


Oare cit avem?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Iaca si Alina la treaba:
http://b.foto.radikal.ru/0602/58688e9ae3ab.jpg

------------------
Numai bine,

Natalia si bebe Vlad (22.06.2004)

P.S.: Nu intrati aici daca tineti cura de slabire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Cum vi se pare?
Invatati, invatati!!!!!

Alina si Alex Andrei(22 noiembrie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Mai-mai ce harnice sunteti...

Eu nici nu mi-am dat seama ca eu nu prea scriu in ultimul timp. Daca va citesc mereu, am impresia ca sunt cu voi si am uitat sa mai scriu si eu si cand colo sunt data disparuta...
Hmm, nu stiu de cand nu am scris.
Poza cu Fingers la mine v-am aratat?
Daca nu, uitati aici a fost foarte buna. Am facut si a doua zi inca una pentru gazdele la care am fost in vizita si le-a placut si lor foarte mult.
Eu raman adepta prajiturilor cu ciocolata insa, chiar daca asta a fost ft buna. Deja ma gandesc cum sa o adaptez pe asta ca sa ii pun si cioco.
Sotul meu insa a ramas foarte impresionat de prajitura si m-a uns la inima cand mi-a zis: " este una dintre cele mai bune prajituri mancate vreodata".

Vreau sa incerc biscuitii testati de Lucia. Sper sa reusesc intr-un din zile.


Parca m-a intrebat cineva de examenul auto. In mod normal ar trebui sa fie pe 13 februarie. Dar e posibil sa nu ajung din anumite motive. Totusi eu ma mai uit peste chestionare, nu se stie pana la urma.

De ieri Amelia este fara ghips. Vom sta cateva zile asa. Eu sunt tare fericita sa o vad asa, ea se pare ca nu chiar. Cu ghipsul avea ritmul ei si stia controlul picioarelor si corpului. Acuma nu ii iese chiar cum vrea ea si mai maraie.



Lilia si printesa ei AMELIA (26.09.2004)



Il consider mai puternic pe cel ce se invinge pe el insusi, decat pe cel ce isi invinge dusmanul. Este mai greu sa te invingi pe tine decit pe vrajmas. Aristotel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Mai am o poza cu lady's fingers facut a doua zi. E o poza facuta repede in momentul in care lumea savura din ea

A doua oara mi-au iesit degetele mai finute si cred ca a fost mai buna


Lilia si printesa ei AMELIA (26.09.2004)



Il consider mai puternic pe cel ce se invinge pe el insusi, decat pe cel ce isi invinge dusmanul. Este mai greu sa te invingi pe tine decit pe vrajmas. Aristotel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lia_c spune:

Alinka si Nati, vad ca sinteti mari gospodine pe acolo. Unde-s doi puterea creste
Lucia, eu am dat 37 lei pe o cutie de 500 gr. de Mascarpone (de la Nr.1), e nemteasca. Philadelphia aia care este e cascaval topit, nu crema de brinza... Eu n-am facut brownies tare aspectuoasa, ca mereu ma cam grabeam... La "degetele" o sa incerc sa fac o poza... La scirbici e f interesant, insa tare contra cronometru. Sper in curind sa ne mai calmam...
Corina, incearca sa fii cit mai calma si linistita, bea vreun ceai de minta... eu cind sint nelinistita sau am ceva care n-am rezolvat sint f agitata si nici sa ma odihnesc nu reusesc... Probabil de simti mai nelinistita deoarece sotul nu e linga tine...
Lilia, ce frumoasa a iesit prajitura ta! sper si a mea sa iasa la fel.
Scuze p/u mincari si inversari de litere, asa-i cind ma grabesc sa prind 2 iepuri!

lia_c
Happiness doesn't depend on what we have, but it does depend on how we feel toward what we have. We can be happy with little and miserable with much.
William Dempster Hoard

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

M-am intors acasa!Cu prajitura cu tot!Doar ca am uitat telefonul si o mapa!
In rest sunt multumita si obosita de la facutul prajiturii!Dar mai ales de la mancatul ei. Ca deja am gustat un degetel!E tare bun!

Lilia sa ma treci pe aici mai des! Uite cine vorbeste.

Corina, bafta lui Lucian in continuare cu mersul, tine-l bine, ca va fugi in curand de nu-l mai prinzi!

Ia sa trag si eu un "tipleonok" de somn!Ca pe urma vine uraganul acasa, si ............


Alina si Alex Andrei(22 noiembrie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Helou inca o data,
Mi-a placut ce chat au facut fetele azi-noapte , poate particip si eu intr-o seara, daca nu adorm inainte de vreme.
Karina, vad ca mai esti online, nu te-a ajuns somnul din urma?
Lilia, a doua poza a deshtelor arata parca si mai bine .
Cornelia, ce bine imi pare ca ti-au iesit brownies, bravo!
Ce ieftin e Mascarpone la Chisinau, aici cam la acelasi pret e o cutie de 250 g.

------------------
Numai bine,

Natalia si bebe Vlad (22.06.2004)

P.S.: Nu intrati aici daca tineti cura de slabire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lia_c spune:

ia dati repede un click www.teiubesc.md/" target="_blank">aici p/u a face declaratii de St. Valentine

lia_c
Happiness doesn't depend on what we have, but it does depend on how we feel toward what we have. We can be happy with little and miserable with much.
William Dempster Hoard

Mergi la inceput