Cluj rulz! (35)

Cluj rulz! (35) | Autor: mariana tache

Link direct la acest mesaj

NOI

descantec
roxana1974 - Serban , 22 iunie 2004, poze
Dana
carrie - Theodora Alexia , 30 mai 2003, poze
Raluca
dpintilie
mariana tache - Stefan Adrian, 20 aprilie 2004, - poze1
Simon Andrei, 30 august 2005 - poze2
pufymic
ad_rianna
carina
caara
baby-boom - Elise, 9 iulie 2004
canuta-om-sucit
tuchi - Dragos, 3 aprilie 2003 - Medea, 10 aprilie 2005
Monique
laura_s
TatianaG - Clara-Maria, 31 ian 2004, poze
nana_sim
Tinabeve
AdelaP - Tudor , poze
m_monica
Annelise - Ana , 9 iulie 2004
scarmanus
ra 75
ancuzza - Alessia, 7 august 2004 (18,42), poze
lauradaria
Ripley
nonna
- Vlad, 20 octombrie 2003
scumpyy19
Ilinca79
impreuna - Sara, 25 noiembrie 2004, poze
mihaela ema - Darius, 20 noiembrie 2004, poze
ralucames - Stefania, 19 septembrie 2004, poze
asi - Razvan , 7 martie 2004, poze
codruta_grg - Petra Alexandra, 9 august 2005, poze
heny
paraluta
steaua - Alexandru Tudor, 11 iulie 2005, poze
Flavia Maria
Monagan
Dara - Daria , poze
Alexa-Ioana
joszaerika - Norbert , 7 decembrie 2003, poze
Ralu-Cat
svety - Dan Emilian, 26 iulie 2005, poze
machetutza - Lucian, 3 martie 2004, poze
Boca Daniela - Alex


Oaspetzi:
Tzuni
jubica
Lucia
Linusa
Csylla
ana_b
saso
Silvia Popa
babygirl
Olim

country girl - Ilinca, 10 septembrie 2005, poze

Spor la scris!

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Tocmai mi-am atins target-ul la poze pe ziua de azi, asa ca am timp un pic de DC.
Fug sa vad ce ati scris dincolo.


Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

M-am documentat

Svety, Corina, gata, ati tradat cauza?

Intalnirea...Stanca a fost o scumpa ; de Razvan ce sa mai zic! un dragut ca de obicei ...nu am facut poze ...am urcat de 2 ori pana la et.3 cu Stefan in brate ...Stefan iar a facut pe "razboinicul" (am citat-o pe Oana) ...Roxa-boxa era aeriana (asa cum ne-a promis) ....Elise suparata de la vaccin ....iar nu am vorbit cu fetele mare lucru (eram dupa Stefan)...chec de la Stanca nu am mancat ca-s la cura ....Thea si Dragos s-au jucat f bine impreuna, ca niste copii mari ...Serbanel a cam luat starea de la mama...
Si uite asa, daca trag linia, pt mine nu a fost o intalnire f reusita...(cred ca m-am molipsit si eu de la Roxana!), desi am avut gazde minunate!



Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Mda. Se pare ca-s singurica prin zona, asa ca va zic si eu noapte buna!



ps: Mi-e dor de Simona!

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

`neata!
Brrrrrr! S groaznic cand eu inchid, eu deschid!

Copiii dorm...inca (banui ca nu7 pt mult timp)...eu...poze.

O zi superba!

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Neatza:)
Eu sunt fresh azi ca aseara n-am bantuit pe niciunde, au bantuit altii pe la noi:)
Voi siti cumva un magazin sau macar unde gasesc produse Hte Body Shop in Cluj? Sau tre sa astept pana merg la Bucuresti? Ca toate imi sunt pe terminate.
Si ma o intrebare care ma framanta tare: care aveti asigurari de viata si de care? Ca nu stiu care sunt mai bune, mie cel mai mult mi-au placut ofertele de la AIG si Aviva, da nu ma pot decide...
Aviva are insa o oferta tare faina, cu 60.000 ROL pe luna taxa de protectie, iti asiguri o gramada de clauze, vre-o 7 (in caz de boala, invaliditate, accident...), eu pe asta mi-o fac sigur, dar vreau si de viata.

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

neata fetelor dragi

io-s la lucru deja si aseara m-am culcat numai pe la 12 ca m-am uitat la Jurnalul lui Bridget Jones partea 2-a.

sa va zic si eu de intalneala,io una m-am simtit ff bine.venind direct de la job dupa o zi stressanta eram cam tensionata dar am plecat f relaxata si bine dispusa, poate si fiind-ca fie-mea a fost cuminte si intelegatoare chiar si la plecare.in plus toti copiii s-au distrat copios, Razvan a fost o gazda tare dulce si entuziasta.numai Elise saracutza era amarata dupa vaccin.
si vreau sa va zic ca ne-am dus cu Oana si cu Dragos impreuna si la despartire copiii s-au pupat si tam-tam am inteles ca Theiutza a fost prima fetitza pupata de Dragos.
iar d-soara azi dimineata a intrebat "Cand vine Dragos si Serban la noi?"
Mariana, asa-i ca n-am apucat sa pove f mult, da las ca cresc ei picii si o sa apucam si noi sa bem doua guri de suc linistite una dupa alta.

ce ziceti saptamana viitoare de o iesire numa fetele fara pici intr-o dupa masa(da va rog eu in timpul saptamanii)

va pup, back to work


Cristiana si gagalicea Theodora Alexia (2 anisori jumate)

http://photos.yahoo.com/thea_alexia

la mare 2005 http://www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0
nasterea papusii :http://www.desprecopii.com/info.asp?id=531

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

Flavia, produse The Body Shop nu stiu sa fie in Cluj, si mie imi plac f mult,desi acuma ma declar fan convins Clinique.

legat de asigurari sa stii ca sotul meu are de viata pentru ca am luat credite si a fost obligatoriu sa ne facem
iar eu i-am facut la Theodora la Aviva un plan de investitii, cu 2 mil pe trimestru cu capitalizare pina la 18 ani si cu asigurare de viata pentru mine(adica daca mi se intampla ceva i se da o suma de bani).mie mi s-a parut ok.
pentru locuinta suntem asigurati la Allianz Tiriac


Cristiana si gagalicea Theodora Alexia (2 anisori jumate)

http://photos.yahoo.com/thea_alexia

la mare 2005 http://www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0
nasterea papusii :http://www.desprecopii.com/info.asp?id=531

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Buna dimineata!

Mariana imi pare rau ca ai fost indispusa desia aratai foarte bine si nu am bagat de seama!
Chec mai e si azi doar ca e cam prajit de nu stiu care pici !

Cristiana imi pare bien ca v-ati distrat!Mai asta cu pupatul trebuie notata

Florina sper ca Elise e mai bine azi!

Simona
ce mai faci?Pe unde umblii?




Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Familia mea
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Flavia am vazut ceva magazin asemanator cu BodyShop la parter in sora.Nu am intrat niciodata.
Noi aven toti 3 asigurari la ING.Sotul meu are pensie de vre-o 5 ani eu asigurare de viata de 2 ani si Razvan are de anul asta asigurarea academica.Noi suntem multumiti.




Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Familia mea
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Neata.
Azi noapte am dat bir cu fugitii si nu te-am mai asteptat Mariana. In rest, nimic nou. Eu acu m-am trezit si Dani doarme inca. Maine seara cred ca plecam la socrii. Vreau sa ajung la mama la spital (ea sta la 5km de socrii) sa-mi scoata nenea dentistu maseaua pana nu fac puroi.
Mi-am facut o ceasca mare de kakao si m-am instalat la calculator. Astept sa se trezeasca pruncusenia.



mami de dani , cici cochet baiat(26 iulie 2005)


albumul nostru
Piticii lui Danutz


Mergi la inceput