Oligospermie (19) - putini, da' (ne)buni !

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

..nu'i nimeni?????



olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_b spune:

ai, mai? chiar asa...nu mai stiu nimic despre voi...nu ca eu as avea vesti traznet!
tabitha...iubita ( ce rimeaza, este?)...ce faci?
liana...unde esti, vaz ca scrii putin si la "obect", te rog, ridica-ne niste adrenalina cita ne-a mai ramas, pliz, cum s-ar spune..
eu tot morcovita sint, n-am mai facut nimic cica trebuie sa asteptam sa terminam cu creditele la banca...si abia dupa aia.
imi vine sa pling ( si nu numai...)..

Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

daniela: Chiar ca rimeaza. Eu stau si astept sa treaca zilele pana la urmatorul CM. Sa te intareasca Dumnezeu sa termini cu creditele.

Liana: hai, vrem adrenalina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:


Tabitha.... daca te simti bine, stii ca imediat dupa laparo ai cele mai multe sanse sa apara bebicul, nu?

Astept si eu niste vesti bune de la voi...asa, sa imi ridicati moralul pt. FIV..... pls...



Elise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Desi va citesc de doua ori pe zi nu prea scriu de lene.
Fiind mai noua pe forum nu prea imi vine de multe ori sa scriu pt. ca vad ca sunteti unele prietene bune..va incurajati...suuper!! cand cad in butoiul cu pulbere din cauza de lipsa ...bebic..citesc incurajarile voaste...si o iau de la cap.va pup pe toate..mai ales pe tabitha..la care ma gandesc de ceva vreme...bine ai revenit sanatoasa...vreau sa o pup si pe liana...sincer nu am vazut atata energie si bunatate...desi scriu rar sunt alaturi de voi cu sufletul.
Sper ca sa iasa soarele cat mai curand si pe strada noastra...
Eu am strans banii pt. analize..sun maine la Cantacuzino sa ma programez..sper sa nu iasa nimic aiurea..asta ar mai lipsi..si astept sa-mi vina armata rosie!!nu de alta ..ci ca sa o luam de la capat.oare cat dureaza programarea la Cezara Bucur? e tarziu daca sun exact in ziua in care imi vine ciclul pt. o programare la spital la dansa? as vrea ca in feb. sa facem prima inseminare la dansa...am zis sa incercam seria de 6 IA si daca nimic...nimic...abia atunci...IAD.va pup si sunt alaturi de voi...!Sper din tot sufletul sa ne iubeasca si pe noi acolo sus doamne doamne si sa ne dea si noua ce ne dorim atat de mult.Multa bafta tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

adrenalina????????ete ici...
deci muzicantiii sunt gata

nenea pe sarma e si el prezent
balerinele sunt gata isi fac incalzirea

pe asta l'am hiduit..nu'l vrem nu'i asa?
am pregatit un tort cu fructe si un tiramizu
magicianul e pe drum
ooooooo vin si americaniii
si io am inceput deja
eiiiiii ce ziceti va placeeeee???????

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

curaj..curaj danyalo indrazneste ..nu fi asa timida..
bine ai venit printre noi iti doresc sa reuseti in tot ce ti'ai propus...


luli da'mi mama o mana de ajutor ca vaz ca iar ma lasara oligospermistiiii singuraaaa
doamneee si daca nu ma straduiii sa le fac pe toate bine....
da ce nu va placu muica? de fugirati toti...ha??
nu vreti balerine??????? ok..ok...le trimit acasa...

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

Gabitza esti mortalaaaa....

Ne faci sa dansam pe aici din buric:

Elise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Elise draga: si eu tare mi-as dori sa apara bebe, numai ca mai sunt conditionata si de alte piedici: sa nu ovulez pe partea stanga si sa reuseasca IAD-ul. Dar cumva cumva oi razbi eu si trebuie sa raman insarcinata anul asta.

danyalo: desi suntem aici toate bune prietene, niciodata nu vom neglija o noua preietena. Asa ca scrie-ne fara teama, vom fi mereu aici pentru tine pentru a te incuraja si a te sustine. Nu exista un numar limita. Fiecare are nevoie la un moment dat de sprijin si noi tocmai asta facem. Iti multumesc ca te-ai gandit la mine, si eu ma gandesc mereu la voi toate si imi dati puterea de a merge mai departe. Iti tin pumnii sa reusesti sa te programezi la Cezara, eu zic ca nu vor fi probleme. O suni pe ea pe mobil sau o suni pe asistemta?

Liana: multam tare pentru adrenalina, numai ca eu la ora aia eram deja la o petrecere plecata. Hei, nu sari pe mine, nu era chiar o petrecere, eram la niste prieteni si stateam cuminte pe pat, nu am facut nici un fel de efort, iti jur.

Va pup si va doresc tuturor o saptamana de vis.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Elise ma bucur ca reusesc,...fac si io ce pot ca sa va fac sa mai uitati de ale voastre....

Tabithooooo era cat pe'aci sa sar

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput