Rahova sau apropiere..... (10)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

multumeeesc fetelor
va pup si va urez noapte buna

monica
http://community.webshots.com/album/526201867odZHaD
http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Neata fetele, aseara m-am cam incins pe aici....

si multa sanatate!


www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor! Am trecut sa va salut si sa va aduc pe prima pagina!

7+
I wish I were an angel...

Poze diverse

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

quote:
Originally posted by CristinaT

Neata fetele, aseara m-am cam incins pe aici....

si multa sanatate!


www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006



Din cauza mea?
Depinde si de ce facultate e vorba. La mine nu se preocupa. Nu se tin nici un fel de cursuri. Iti dau tematica, niste sinteze, 100 intrebari din care se da si examen, si gata. Doar sa te prezinti la examen.
Zic ei ca nu te impiedica nimeni sa vii la cursurile de la zi. Dar daca puteam veni la cursuri ma inscriam la zi. Cu serviciul nu aveam cum.

Nu te supara pe mine. Eu vorbeam de ai mei. Dar recuperez eu anul asta.




Andreea, mami de Tudor - 10.08.2005
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

andre_ea, scuza-ma, de fapt sunt suparata pe mine, am ajuns la jumatate si nu mai pot. Nu pot nici fara. Rau cu rau, rauy fara rau.... ce-o sa fac. Sunt trezita de la 3, asa ca sunt nauca... si azi am lucrat cateva ore .. cu rezultate maxime...

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:


buna din nou fetelor
azi am avut o zi de kko...vin acasa si-mi zice tata ca pe alex il durea urechea cand l-a luat de la gradinitza...il intreb si eu unde te doare??? zice dupa ureche...bun...ma gandesc ca e de la castile de la pc(unde se joaca o buna perioada din timpul liber), ca e de la ochelarii de vedere...ii dau nurofen si-i trece...peste 3 ore zice...ma doare in ureche...nu am mais tat pe ganduri am plecat cu el si sotul la orl la fostul spital panduri...unde dr-ul zice ca are otita externasi zice ca are si o mica zgarietura in urechiusa....il intreb ti-ai bagat ceva in ureche???? cica da...pensula de desencand ma uit era si un pic desenat pe par...va dati seama ce putea sa pateasca???nici nu vreau sa ma gandesc...nu va zic ce a mai plangacit pe la dr...ca nu-l lasa sa se uite la el in ureche...ehe hei...acum a facut febra...avea 37,8...i-a pus un pansament mic cu rivanol in urehce si trebuie sa-i picuram cate 5 pic de rivanol la cateva ore...si sa-i dam nurofen deocamdata...speram sa treaca doar cu atat...sperietura a fost maaaare de tot.
va pup pe toate si va urez noapte buna

monica
http://community.webshots.com/album/526201867odZHaD
http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

monica-elizabet, bine ca ati scapat ieftin... cred ca sunteti terminati....


si eu ma chinui cu greu sa fac fata ..... de dermatita atopica, pare ca-i mai bine, apoi mai rau... acum simt ca nu mai pot!!!!!!

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Apai sa intru si eu in clubul suparatelor. Nu am un motiv anume, adica am , si nu imi arde de nimic, nu am stare si as vrea sa ma inchid undeva si sa plang.
Monica of, si copiii astia.... sa treaca urechea.
Cristina o sa reusesti, sunt sigura! E greu acum dar sigur poti.

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

CristinaT, oricum dreptate aveai. Ca daca vreau sa invat o fac. Dar cine sa mai stea pe DC? Sanatate multa pritesicii.

Hai mai fetelor nu mai fiti asa de suparate. Se rezolva problemele mai devreme sau mai tarziu.
Eu vorbesc. Pandesc punctele sa-mi trag o titulatura din aia pesimista.

Monica sanatate puiului! Sa ii treaca urechiuta.




Andreea, mami de Tudor - 10.08.2005
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Ce-i fetelor, cu starea asta proasta de spirit pe-aici? Pai se poate? Las' ca se fac aia mici bine, sunt sigura.
Eu ce sa mai zic de bebele meu cel mofturos ca nu-i place nimic din ce baga mami in gura...Offf...Are cu cine semana, ce-i drept.

7+
I wish I were an angel...

Poze diverse

Mergi la inceput