Rahova sau apropiere..... (10)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

anangel_lexi, ce lingurita de energie .... asta e un secret.... pe care vad ca deja il inveti, un copil strasnic de jucaus ziua si cuminte noaptea cat sa stea si parintii linistiti.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florentina G spune:

Salutare!

Astazi am luat si noi analizele Mayei care mi se par mult mai bune decat primele. Dupa umila mea parere nu cred ca mai are infectie urinara. Dar asta ne va confirma sau infirma doctorul maine.

Aissa pentru Ale. Stim prin ce treceti ca Mayei abia ce i-a iesit azi al treilea dintisor iar urmatorul probabil ca este la cateva zile distanta. Si e maraita, agitata, nu prea vrea sa manance... V-am admirat pozele si nu mi-a venit sa cred cat de mare si cat de frumoasa a crescut Ale! Iti vine sa o mananaci nu alta!

Va pupic pe toate!

Tina si Maya
Pozele noastre
Botez Maya
Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna seara fetelor,
eu sunt cam terminata de oboseala dar din aceea placutamaine este ziua sotului meu dar l-am serbat de azi fiindca azi a fost si soacra-mea cu noi...nu am stiut ca vine, ne-a facut o surpriza si a venit de la fagaras...asa ca repede, am facut tortuletzul azi si am pregatit toate pentru petrecerea in familie...
partea mai nasoala este ca acum cand a ajuns alin acasa cu ea era inundatie in casa la ea si acum strang pe-acolo
eu mai am un picutz si-l culc pe alex...ruxi a ramas la mama asa ca sunt mamica doar de baiat mare si termin repejor
va pup si va urez noapte buna

monica
http://community.webshots.com/album/526201867odZHaD
http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Monica La multi ani pentru maine, sa iti traiasca barbatul si sa fie sanatos!
Florentina ma bucur ca sunt mai bune analizele. Si multumim de aprecieri. Asa este, a crescut mult si mi-e dor deja de un bebe mic.


Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:

multi...ca sa nu mai sariti la mine cu batul...
Din pacate situatia noastra nu s-a schimbat.
Am facut analize si miine aflam si rezultatele.
Cit priveste "colectarea" jetului 2 de urina...chiar am reusit.Nu prea "ortodox" da a fost bine...
Aissa..ai dreptate.Cind e Ady nu are rost sa dai mesaj...ca nu il vede.El se joaca si nu il intereseaza altceva...
Andre_ea l-am vazut pe Tudor.Frumusel si cumintel....
Monica la multi ani,pentru Alin.Sa fie sanatos si as va bucurati impreuna de familia frumoasa pe care o aveti.
si fug la culcare.
Daca vrea net-ul...
Promit as nu mai ajung in situatia de a venii cu dumnealui dupa mine.


Violeta, mami de printesa Cristiana Bianca
POZE CU BIANCA

Printesa sufletului meu


"Nu sunt ceea ce par a fi,nu sunt nimic din ce-as fi vrut sa fiu....dar daca m-am nascut fara sa stiu,devreme sau poate prea tirziu,m-am resemnat....ca orice om,si-am ramas ceea ce sunt."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

Neatza Rahova,

Monicutza - la multi ani pt sotzul tau!!!
Aissa- si noi ne chinuim cu Roli ca ii ies 2 maselutze...
Vio, sanatate piticutzei- am citit la 'copilasi de nov-dec 2004' ca ai fost cu ea la analize...
CristinaT, spor la invatzat..Azi ajung si eu pe la facultate sa vad daca reusesc sa salvez anul cumva...
FlorentinaG- sanatate si voua. sper canu mai e infectie urinara.
anangel_lexi- pupici pe burtici

Mia, mami de ROLAND (18 noiembrie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Pe pagina 3? Ce cautati aici?
Mia eu nu stiu ce mai poate iesi la Ale, poate aia 2 canini de jos ca masele are 4 deja. Roli sa iasa repede maselutele.

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna fetelor, pana acum a fost stricat netul. Bine ca merge macar acum.
Astazi am scapat de greturi sa vedem cum o fi in zilele urmatoare.

7
I wish I were an angel...

Poze diverse

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florentina G spune:

Salutare!

In primul rand "La Multi Ani!" pentru sotul tau, Monica! Sa fiti sanatosi si fericiti impreuna pana la adanci batraneti!

Astazi la 19.30 avem programare la doctor. Cam aiurea cu ora asta insa nu mai era nimic liber mai devreme! Nu prea i-a convenit nici sotului meu dar decat sa aman pana joi am preferat asa.

Astazi iar s-a racit vremea. Ufff ce rau e cand e frig! Vremea frumoasa de zilele trecute parca m-a mai scos din amorteala, eram mai vesela, mai optimista... Sper sa vina primavara mai repede sa nu mai trebuiasca sa o infofolesc pe Maya cu trei cojoace cand iese afara!

calzi pentru toate vecinicile!



Tina si Maya
Pozele noastre
Botez Maya
Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Buna vecinele,

se pare ca nu am voi putea sa ma prezint la examenele din sesiune. Am foarte mult de lucru si nici nu poate fi vorba....


Monica - la multi ani pt sotzul tau!!!
Aissa - spor la maselute, sa fie fara probleme
Vio, FlorentinaG, anangel_lexi - sanatate maxima
Miag - du-te si salveaza-ti anul, eu nu cred ca o sa pot


www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput