Varsatorii la apel! (4)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuby68 spune:

Si eu sunt varsatoare 24 ianuarie si sotul meu este taur .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuby68 spune:

Eu sunt inebunita de parfumuri.
Si voi sunteti la fel?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuby68 spune:

Ce mai fac varsatoarele si varsatorii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza1980 spune:

Seara buna,

Tuby, eu una nu, nu-mi place sa merg la cunmparaturi, nu ma omor dupa parfumuri, chestii din astea...
Deci Taurii sunt ok...am cunoscut si eu un Taur si l-am adorat, dar...n-a fost sa fie.

Ma uit la mama, este tot varsator insa suntem asa de diferite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuby68 spune:

quote:
Originally posted by alinutza1980

Seara buna,

Tuby, eu una nu, nu-mi place sa merg la cunmparaturi, nu ma omor dupa parfumuri, chestii din astea...
Deci Taurii sunt ok...am cunoscut si eu un Taur si l-am adorat, dar...n-a fost sa fie.

Ma uit la mama, este tot varsator insa suntem asa de diferite!

"Nu voi fi un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar."


Nici mie nu imi place sa merg la cumparaturi , ca nu gasesc nimic pe gustul meu ,dar parfumurile ma relaxeaza (bine, nu toate).

Recunosc Taurii sunt foarte dificili ,nu zic ca noi nu am fi,dar la inceput totul pare sa fie de vis si pe urma .........cred ca urmeaza ceva tot neobisnuit ...nici nu stii la ce sa te astepti...Parerea mea
Voi ce parere aveti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirandolina spune:

Mie imi place sa merg la cumparaturi si ador parfumurile. Iar relatia mea cu un Taur nu a inceput mirific Ne-am indragostit ceva mai tirziu si cel mai greu (pentru mine ca Varsatoare) este sa reusesc sa ajung la ceea ce simte, se pare ca Taurii sunt f interiorizati si se destainuie greu.

Din ce am observat pina acum, noi punem f mult suflet in ce facem si in relatiile in care credem cu adevarat, citeodata devenim insa isterice si paranoice. Intr-un cuvint - suntem destul de pasionale. Astept sa ma contraziceti sau sa ma aprobati, poate iese ceva interesant despre cum ne vedem noi

Ella de www.youtube.com/watch?v=deHt6udGM6k" target="_blank">Iulia Maya 16 februarie 2007
Un altfel de ticker cu Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anky spune:

quote:
Originally posted by mirandolina

Mie imi place sa merg la cumparaturi si ador parfumurile. Iar relatia mea cu un Taur nu a inceput mirific Ne-am indragostit ceva mai tirziu si cel mai greu (pentru mine ca Varsatoare) este sa reusesc sa ajung la ceea ce simte, se pare ca Taurii sunt f interiorizati si se destainuie greu.

Din ce am observat pina acum, noi punem f mult suflet in ce facem si in relatiile in care credem cu adevarat, citeodata devenim insa isterice si paranoice. Intr-un cuvint - suntem destul de pasionale. Astept sa ma contraziceti sau sa ma aprobati, poate iese ceva interesant despre cum ne vedem noi

Ella de www.youtube.com/watch?v=deHt6udGM6k" target="_blank">Iulia Maya 16 februarie 2007
Un altfel de ticker cu Maya



Ai dreptate,si eu am pus mult suflet in relatii...off ca mai bine nu o faceam ,mi-e ciuda acum dar asta e ..caracter de varsator

Anca,Bianca 02.02.03 si Cris 12.05.05

"Happyness is the key to your heart"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CrisaS spune:

quote:
Originally posted by tuby68

Eu sunt inebunita de parfumuri.
Si voi sunteti la fel?


ABSOLUT!!Si eu ador parfumurile.Imi plac la nebunie.Si consum de babata-miu ma intreaba daca le beau:))
Si nu numai parfumurile imi plac.Imi place absolut tot ce tine de cosmetice, rujuri , farduri, oje.Sint innebunita si imi cumpar mereu.Au noroc si prietenele mele ca mai si daruiesc din ele.
Numai bine,
Crisa

Viata-i scurta daca nu o putem lungi s-o facem lata!!
http://tt.lilypie.com/7nGZm4.png
http://www.flickr.com/gp/10650554@N05/x96080

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza1980 spune:

quote:
Originally posted by mirandolina

Din ce am observat pina acum, noi punem f mult suflet in ce facem si in relatiile in care credem cu adevarat, citeodata devenim insa isterice si paranoice. Intr-un cuvint - suntem destul de pasionale. Astept sa ma contraziceti sau sa ma aprobati, poate iese ceva interesant despre cum ne vedem noi


Aha, buna descrierea, punem suflet si suntem putin paranoice, eu una ma recunosc 100%.
Chiar ma gandeam daca o fi de la zodie sau sunt eu putin dusa.
Cum stati cu optimismul? Avand in vedere ca suntem visatorii zodiacului, ar trebui sa fim cele mai optimiste, dar zau daca eu una sunt.Mai degraba pesimista sau realista. Da, visez mult insa deja m-am obisnuit ca ele sa ramana la stadiul de...vise. De obicei lucrurile bune care mi se intampla in viata nu sunt cele la care am visat. Dar le accept, daca sunt bune...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Eu-s nascuta pe 6.02. si omul meu e tot vars.(31.01)imi place aproape tot ce tine de ind. cosmetica,nu ies din casa fara sa arunc o ultima privire in oglinda-o fac pt. mine,pt. siguranta mea.Inainte eram navalnica,dar acum,deh,anii,ma supar greu dar profund.Noi 2 suntem compatibili,ia sa nu fi fost!Dar explicatia poate fi si timpul lung care =o cunoastere mai buna a celuilalt.

Mergi la inceput