Endometru,ovulatie, temperaturi,monitorizari(102)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Adela, sa ai vreme frumoasa! Ce zi a CM esti?
Poate ai facut testul devreme! Io sper sa fie asa!

Simonettu, care va iubeste mult!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Lianooo, ce faci nu apari???


Simonettu, care va iubeste mult!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela achim spune:

SImonette ziua 30-31!Nu stiu prea bine care e prima zi a CM!La mine prima zi vin niste pete,iar a doua zi vin...Daca ai putea sa ma lamuresti...
TE
ADELA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Adela, se considera prima zi de CM, ziua in care vine roshu! Si eu patesc la fel, la mine petele maronii pot tine chiar si 2-3 zile! Cu toate astea ziua 1 e cea cu roshu!
Eu sper ca tu ai facut testul prea devreme1 Bafta multa!!! Pana nu vin scarbele, putem spera la bb!

Simonettu, care va iubeste mult!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Adela, si eu am un test negativ in fata... mie marti ar trebui sa-mi vina, dar oricum nu-mi fac sperante pt ca ar fi trebuit sa pozitiv acum daca era sarcina... Tu esti in intarziere? Poti sa mai speri, la unele fete se pozitiveaza mai tarziu.
Adriana, ai punctat foarte bine, nici pe buletinul meu nu scrie zero la valoarea IGM, ci scrie 0,089, eu am facut analiza la cantacuzino si scrie totusi "rezultat negativ". Ingeras, la tine scrie pe buletinul de analiza "rezultat pozitiv" sau asa ai dedus tu pt ca este valoarea mai mare ca zero?
Simonette, bravo, sa nu te lasi intimidata de birocratie, mergeti inainte pana veti obtine atestatul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela achim spune:

Simonette draga,hai sa lasam rusii in pace,cindva le vom veni noi de hac...sac!!!Noi oricum nu ne lasam pana nu avem asa-i??!!!Doamne ajuta!
Multumesc ca m-ai lamurit!

ADEla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

Ma mai primiti fetelor?

Mi-e si rusine ca scriu atat de raaaar. Dar ma gandesc la voi, imi fac griji pt voi, va tin pumnii stransi (chiar daca nu stiu exact care si prin ce trece) ii tin acola sa fie stransi.

Eu am gasit un picut de timp si m-am gandit sa va spun ca nu v-am uitat si mi-e dor de vremurile in care aveam ceva mai mult timp de conversat.

Raport: Z3. Si maine vreau sa-mi fac programare pt o noua histeroscopie.

Va pup dulce pe toate, fara nici cea mai mica exceptie.


Eu, iepurica
Oamenii nu esueaza, doar inceteaza sa mai incerce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piccaflor spune:

Salutare fete frumoase!
Mi-a fost tare dor de voi!...acum am intrat sa va pupacesc pe toate iar maine va voi povesti cum a decurs vacanta mea in Romania...azi avem 3 sarbatoriti in familie asa ca am toata ziua ocupata...
Simonette,Bubulina,Madana si Rodica va multumesc inca o data ...imi pare rau ca nu am reusit sa va vad pe toate,dar sa stiti ca Simonica(care e o super fata), m-a pupat din partea tuturor,iar cu Bubulina,Madana si Galina am facut schimb de pupici prin telefon si mi-au transmis si salutarile voastre pt care va multumesc din suflet...
Felicitari noilor gravidute...sa aveti o sarcina cit mai usoara...
Fetelor care trec printr-o perioada nu tocmai roz,vreau sa le spun ca sint alaturi de ele si le tin pumnii sa se rezolve totul...
Va imbratisez cu drag pe toate si va pupic asa ,din tot sufletul...
"Ne vedem" maine sau diseara...
Simo o sa-ti trimit un PM sau un mail..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela achim spune:

Buna fetele!Ce sa va zic...au venit uratii...nu stiu eram aproape sigura ca sint ,am avut 5 zile intarziere,asta e...Va multumesc la toate pentru sustinere...
Avalon o noua luna=o noua sansa!!!!Doamne ajuta!
ADELA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Piccaflor, bine ai revenit! Cu forte proaspete, nu? Noi, pe aici... tot cum ne-ai lasat... un picut mai batranele...
Uuuuufff, mai Adela, imi dau seama ce dezamagita esti, mai ales ca ti-a intarziat, aveai si semne... Nu pot decat sa iti tin pumnii sa iti treaca repede supararea, si sa iti refaci fortele pt a o lua de la capat! Deci iar numaram impreuna... eu sunt z2 si deja mi-au plecat uratii!
Fetelor, stie careva daca e de rau faptul ca la mine ciclul tine f putin, cam 3 zile, si in cantitate f mica? Mi-a venit mai mult doar in luna in care am facut stimulare...

Mergi la inceput