Mamici din C Brancoveanu - BUCURESTI

Mamici din C Brancoveanu - BUCURESTI | Autor: Adnana1979

Link direct la acest mesaj

Eu sunt o mamica care a facut acest liceu.Astept sa vedem daca mai sunt si altele. Pot veni si tatii.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Eu am intrat aici, crezand ca e vorba de zona Brancoveanu ( cartier Berceni )...

Raza de soare

Il iubesc pe cel mai bun ! ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia105 spune:

he he he .....ce coincidenta ..tocmai am deschis un subiect pe tema asta ...eu sunt promotia 1995 ...cl XII d ..tu?

Va pupam dulce pe toate si pe toti,va dorim tot binele din lume si MULTA SANATATE!
Alessia, www.babiesonline.com/babies/m/manneke/" target="_blank">Benny (02.03.05) si www.babiesonline.com/babies/s/sebypiano" target="_blank">Sebi (16.01.98)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank">Arata ca esti OM!Putin poate insemna ptr o fetita minunata...VEDEREA!




Specialii 2005 , Poze de pitici voinici

"Traieste ca si cum ai muri maine. Invata ca si cum ai trai vesnic". - Gandhi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adnana1979 spune:

Buna Alessia, eu am terminat in 1997 si am fost XII C, diriga era d-na Ionescu, cum ii mai spuneam noi Vaca. Cine stie poate ne cunoastem. Ar trebui luand in considerare ca am fost doi ani in acelasi liceu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia105 spune:

Buna iubita ...auuuuuuuuuu Vaca si acum mai am cosmaruri legate de tipetele ei ..cand tipau baietii de la F ...6 VACAAAAAA fugeam toti parca loviti de "boala vacii nebune"...noroc ca nu am avut personal de a face cu ea ..aveam o prietena in clasa si facea meditatii cu ea si spunea ca e super ..eu insa o vedeam ca .......
Si eu tot la real am fost la cl d-nei NICULA MIHAELA ( era de mate )......Parca cl lui Vaca la diregentie era la etajul 2 laga toaleta fetelor....asa e?

Va pupam dulce pe toate si pe toti,va dorim tot binele din lume si MULTA SANATATE!
Alessia, www.babiesonline.com/babies/m/manneke/" target="_blank">Benny (02.03.05) si www.babiesonline.com/babies/s/sebypiano" target="_blank">Sebi (16.01.98)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank">Arata ca esti OM!Putin poate insemna ptr o fetita minunata...VEDEREA!




Specialii 2005 , Poze de pitici voinici

"Traieste ca si cum ai muri maine. Invata ca si cum ai trai vesnic". - Gandhi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia105 spune:

am schimbat subiectul meu ca sa ramana 1 singur ......am uitat sa iti raspund la intrebare ...nu o cunosc pe Gabriela Botez ..de Gabi Grecu o cunosc ..(am fost si la facultate impreuna si culmea desi in liceu nu ne stiam fff bine in fac am fost ffffffff bune prietene) ea era la A si pe Gabi Sarbu de la mine din clasa


Am uitat sa iti spun ca si fratele si verisorul meu au fost tot in BRANCOVEANU ...verisorul a terminat in 99 si fratele meu in 2000 ...din cate am inteles al meu verisor a fost o "poama" in liceu ..ii ziceau Henri

Va pupam dulce pe toate si pe toti,va dorim tot binele din lume si MULTA SANATATE!
Alessia, www.babiesonline.com/babies/m/manneke/" target="_blank">Benny (02.03.05) si www.babiesonline.com/babies/s/sebypiano" target="_blank">Sebi (16.01.98)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank">Arata ca esti OM!Putin poate insemna ptr o fetita minunata...VEDEREA!




Specialii 2005 , Poze de pitici voinici

"Traieste ca si cum ai muri maine. Invata ca si cum ai trai vesnic". - Gandhi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adnana1979 spune:

Da ai dreptate, clasa noastra era langa toaleta fetelor la etajul II , dar cand eram a XII-a ne-a izolat la parter langa biblioteca si langa biroul ei. Asta nu ne-a impiedicat sa mai facem cate ceva.
Frumosi anii de liceu. Cam oftez dupa ei cateodata.

Mergi la inceput