Mamici casnice (5)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Pai bine mai fetelor,daca aveti fete de pustoaice !

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Andreea ti-am citit si eu pataniile de la nunta, ca m-ati facut curioasa:) Asa deci, echilibristica si arheologie:) Oare nu ti-ar fi mai usor sa scanezi pozele decat sa le fotografiezi din nou cu camera digitala? ma gandesc ca asa poate isi pierd din calitate...

Ca tot veni vorba, si eu vreau conferinta pe mess:) (in limita timpului disponibil, desigur:) live_2lov@yahoo.com (oricum merge mai bine decat aici pe chat:P)

Aaaaaaaa, si ma bucur ca nu sunt singura cu asemenea patanii de gravida, nush ce o fi patit lumea in ziua de azi, sau tot timpul or fi fost babele asa? Norocu meu cu verigheta ca o tineam la vedere, cine stie de cate alte comentarii mo fi scutit saraca...


Impreuna = mami Flavia, tati Mircea si Sara
"Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii care nu-l asteapta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Ange va doresc cat mai putine variatii bruste de temperatura si pupici multi
Flavia.. hehehe, pai sigur ca pot scana pozele dar tre' sa merg la un centru, de pozat le pozam pe loc, era mai comod Imi pare rau ca era prin 2001 si aveam o amarata de camera iar poze multe n-am facut.... tot scot eu insa ceva sa le am si pe comp.
Pai fetelor, ID-ul meu pe Mess e andreeaoracle. O sa va adaug sa va am in grupuletul de casnice
Pupici multi!
Alina, Tina ce mai faceti domnule?

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogo site (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

diadaniele,

mamici casnice,v-am adaugat la listuta mea de "casnice".Chiar am schimbat cateva cuvinte astazi cu Flavia.Am vazut si pozici cu Sara.E dulce foc.

Flavia,pune linkul aici sa vada si fetele ce bebelusa ai.

si haideti cu id-urile de pe messenger.poate facem gasca mare acolo si o punem de vreo conferinta,asta printre picaturi

noapte buna.

ange,mamica de 2 ori

http://community.webshots.com/user/kamilia123

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinquleasa spune:

mai fetelor copiii vostrii mai papa laptic???? eu ma chinui cu bubulina mea sa bea si degeaba .Dimineta papa laptele fara rasuflare cam 250 ml dar seara in pat sau asa in timpul zilei nici nu vrea sa auda....parca spui ca o otravesc asa face.
Voi cum procedati?
Nico

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Mey,ce-s mesajele astea bramburite?
Hello!Flaviaaaaaaaaaaa!

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

Buna, dragelor, harnicutelor!
Mii de scuze... am citit in fuga si pe diagonala, deci is restantiera.
Dintisorul Dariei a iesit in cele din urma, dar se pare ca deja avem de furca cu urmatorii, ca de papilele ei gustative nu scapa nik...
Ma bucur sa va vad asa vorbarete.
noastre si le doresc multa sanatate1
gata...as mai avea de scris, dar ma cere patul. Ultimele nopti am dormit cam prost si putin, asa ca si aici is restantiera.
la toate!
Noapte buna!

Haideti sa vedeti ce mare am crescut!

Geani si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

diadaniela,notat si adaugat.

gegea,pai baga somn cat poti si cat te lasa si apoi haide pe aici pe la noi cu povestioare.Bafta.

moamaaa ce naspa ca seara(la mine) vorbesc singura.Acum am si eu timp de net ca in rest...si voi dormitiVise placute.

ce mi se pare bizar ca in gasca noastra nu si-a facut aparitia nici o casnica de peste ocean.Culmea si sunt siguraaaa ca sunt cu carul.le-o fi jena domne'!

daca tot depanati amintiri vis-a-vis de sarcina am si eu o intrebare: cate kg. aveati in luna a 9-a?
eu nu va spun ca dati pe spate si poate nu ma credeti nu de alta

sanatate maxima.

ange,mamica de 2 ori

http://community.webshots.com/user/kamilia123

p.s.id-ul ange_maiarobi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinquleasa spune:

salutare,
ange, eu aveam chiar la sfarsitul lunei a8-a 98 de kg-.....nu am sa uit niciodata , am mers la doctor ..cotrolul de rutina si la final ma urcat pe cantar si i-am blocat cantarul...cel mai penibil moment!!!
de atunci la doctor nici nu m-am mai cantarit de rusine.In ori ce caz eu am luat mult in timpul sarcinii si mai ales in ultimele luni.
Nico

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tina_Welsh spune:

MIhaela_Amalia,tin pumnii sa iasa caninul ala rau cat mai repede! pentru mofturoasa mica si plangacioasa!
Impreuna,ce tare ai fost.Asta mi s-a intamplat si mie la Bucuresti inainte sa plec.Eram in 3 luni nu se cunoastea burtika prea tare insa eu imi luasem salopetica de graviduta tocmai ca eram asa de mandra cu ea.Si mereu in autobuz sau troleu sau tramvai..se uitau babele si mosii asa de ciudat la mine. Aici pe cuvant de onoare de se uita cineva la tine in autobuz.Fiecare isi vede de treaba lui!Te-am adaugat pe listuta de messenger!
Andora hai si tu la conferinta pe mess!Te-am adaugat!Sunteti niste scumpi cu totii.Cea mica e fenomenala!Tu te pricepi la facut site-uri?Multi multi
Ange,multumesc ca m-ai adaugat.Aseara nu eram on-line!EU in luna 7,am 23 de kg in plus.Cand ajung la 9 iti spun!Desi ar trebui sa numai iau nici macar un gram!
Gegea,multumesc.SI tie multa sanatate si rabdare in lupta cu dintisorii|!
la toate fetele!







Tina and Tina and Mark's baby
Poze de la cununia civila si cu mine gravidutza
Eu si Mark
Semnatura mea


Mergi la inceput