Topul restaurantelor din Bucuresti (2)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_stefy spune:

Citat:
citat din mesajul lui moko

Citat:
Originally posted by miltisus
si eu am platit avansul la Calise,nu inteleg de ce sa te temi?! Eu am sa fac in vara nunta la braseria din calise unde se fac de obicei botezuri si cred ca e OK! Include si terasa...aer...mai ales ca e vara..poti sa stai linistit afara.


acum m-am mai linistit...in momentul in care postasem mesajul anterior, primeam in fiecare zi informatii diferite- ba ca e bine, ba ca e rau . De aici...cu Dumnezeu inainte!...sper doar sa aflu dinainte ce nu merge bine acolo, sa pot preveni!

nimic nu esueaza in aceeasi masura precum succesul.(G.K. Chesterton)
au mai ramas...
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_stefy spune:

Citat:
citat din mesajul lui moko

Citat:
Originally posted by miltisus
si eu am platit avansul la Calise,nu inteleg de ce sa te temi?! Eu am sa fac in vara nunta la braseria din calise unde se fac de obicei botezuri si cred ca e OK! Include si terasa...aer...mai ales ca e vara..poti sa stai linistit afara.


acum m-am mai linistit...in momentul in care postasem mesajul anterior, primeam in fiecare zi informatii diferite- ba ca e bine, ba ca e rau . De aici...cu Dumnezeu inainte!...sper doar sa aflu dinainte ce nu merge bine acolo, sa pot preveni!


Buna numele meu este Roxana si am inteles ca nunta ta a fost la restaurantul Calise Braserie as vrea daca se poate sa imi trimiti si mie poze cu restaurantul si cateva pareri despre acest restaurant, eu am nunta la vara acolo.
Multumesc frumos

nimic nu esueaza in aceeasi masura precum succesul.(G.K. Chesterton)
au mai ramas...
poze

Mergi la inceput