Drumul Taberei (5)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

URAAAAAAAAA URAAAAAAAAAAA URAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!
ARRAMONA VA FII IAR MAMICA SI MAYSA-DURACELL VA AVEA O SURIOARA SAU UN FRATIOR!!!!


FELICITARI RAMONA,MIHAI,MAYSA!!!!
RAMONA SARCINA USOARA !!!

quote:
Originally posted by aramona
[Sunt mama si astept al doilea copil...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aramona spune:

Emma, !

Ce ti-e si cu entuziasmul tineretii!!!
Multumesc de urari, sunt tare bucuroasa...inca Maysa nu realizeaza...insa are ea timp!

Deocamdata, ca la inceput, incerc sa ma obisnuiesc cu gandul ca o iau de la inceput!

Pupicei la toate fetele din Dr. Taberei! Eu intru mai rar dar tin aproape!(nu televiziunea...)

P.S Daca eu intru rar, acum am observat urarile de LA MULTI ANI!
Sunteti scumpe, multumesc!

Ramona si Maysa (27 ianuarie 2004)

Poze cu Maysa-"Duracell"



Nu lua viata in serios. Nu o sa iesi din ea viu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Ramona FELICITAAAAAAAAAAAAAARI!!!!!!!!

Wow sunt curioasa ce zice Maysa de burtica crescatoare hihihi.... bravo voua, stiu ca va doreati de mult si ma bucur ca vine barza... dar zi-ne, cand e DPN-ul, in cate luni esti, care va fi nnumele in ambele cazuri...

Fetelor multumesc mult de urari si eu.....
Alinaxeni, hehe cred c-a fost cam greut cu explicatia fata de copil... ma bucur c-a inteles insa . Va cam pregatiti de petrecere voi dupa cate vad....
Emmaaaaaa mi-e dor de vremurile cand ne plimbam vara cu Gogo mica... mai stii cand ne-am intalnit prima oara? Incerc discret sa-mi exprim nevoia unei fiinte energice care sa se tina dupa bebe umblator asa ca te asteptam cand ai drum prin parc.... Tu ce mai faci? Scoala? Sufletelul? Sper ca doar de bine!!!!!!!
Mishulinaaaaaa vine primavara si se intorc berzele.. a voastra sstie drumul? sau o catapultez la fabrica de bebei ca sa-si cunoasca odata menirea?
Emma eu azi m-am intalnit s=cu Maya si mami ei
tre sa fug s-a sculat socrella fuuuug

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

Andora ce dor imi e si mie de vremurile alea...intradevar eu mai ies cu Simona si cu Maya..si chair mi-ar fii parut bine sa ne vedem ...eu chiar azi am fost la ele si mi-au spus ca v-ati intalnit ,vroiam si eu sa ies cu ele ieri..dar mi s-a stricat comp....

cu scoala e totul ok ..scriu la atestat de zor..ca am pierdut totul odata cu stricarea comp....
cu sufletelul... no comment ..

pupici dulci si abia astept sa se faca vremea frumoasa sa ne vedem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

FETELOR UNDE SUNTETI????!!!!

E cam multa liniste pe aici...trebuie sa deschidem o lista de prezenta

Eu am fost vineri la Baby Expo..am venit acasa si cu o floricica pe fatzaAcum incarc pozele si va arat si voua...

Va pupic dulce si abia astept sa vorbim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Mai fetelor chiar asa? Rusine mare pe noi... sa treaca o luna jumate si noi nimic>? si mie insami
Christos a Inviat! mai intai.... Sper ca ati petrecut frumos si in familie si sper ca ami stati prin D Taberei de cand n-am mai vorbit....
Noi suntem bine sanatosi, fuseram la tara si la munte, avem poze in semnatura, si sunt curioasa ce mai face Ramona su bebe din burtica, de Emma stiu ca m-ammai intalnit cu ea si cu Maya, vreau neaparat sa stiu de Mishulina..... si de voi toate, pe unde mai sunteti, ce mai faceti.... daca mai e cineva cu bebe mic acasa ca sa iesim impreuna in parc... pe noi ne gasiti zilnic la Zona Bebelusilor, acum a fost pauza de parc c-am tot fost plecati dar de maine ne reluam tabieturile in ctie de vreme desigur....
Va pupacesc si sper sa nu mai treaca luna pana la urmatorul post aici


Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Hai ma... ultima strigareee...... daca moare subctu' macar tot te sa ne vedem la inmormantare ca asa se face... sau il imbalsamam si il inviem mai la vara?... au criogenia salveaza D Taberei???
Am sapat dupa Mishu prin alte particele si mi-am pregatit iar sagetile pt tanti barzoaica... dar in rest ce mai faceti????
Ok, vorbesc singua pt ultima oara.... dr tot va pup dulce !

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Onetzica spune:

Hop si eu Onetze din Dr. taberei. da n-am bb. ma primiti????????????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaxeni spune:

Fetelor,ajutati-ma cu o informatie.Am nevoi de o firma de internet ca sa plec de la cea la care sunt acum.Mi-au scos peri albi.Va rog mult.

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

FETELOR CE FACETI?????
Mai ma tineti minte... aia mica si nebuna
Asta mica si nebuna se tot uita dupa voi prin parc (cand ies cu Maya)..numai ca acum nu prea am mai iesit ca vine bacul... mai am 5 zile... va rog eu mult sa-mi puneti o pila acolo sus si sa-mi tineti pumnii

La atestat am luat 10!!! si asta datorita lui MISHULINA
Ai eu abia astept sa scap de bac ca ne putem vedea iar!!!

BUN VENIT celor noi ...o sa incerc tot dupa bac sa refac listuta.... si Alina la ce firma de net esti? parca miros ca la aceasi cu mine

PUPICI DULCIIIIIi!!!!

Mergi la inceput