Pestisorii de ...zapada (17)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

La multi ani , 2006!

Sa aveti parte de multa sanatate si iubire , in noul an , restul se rezolava sau se dizolva.

Mai multe amanunte cand ajung in tara, sunt in Austria,

Pupici!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:


Buna dimineata!
Ra mata -Bine ai venit si te astept cu alte mesaje. Am vazut fotografiile tale, Matei e o dulceata de baietel, ce elegant era de Craciun.
Denisa - Cum a fost la medic? Toate in regula?
Crismir - Distractie nu gluma !!!
Trebuie sa inchei, Ana vrea sa se joace si ea la calculator . Poate mai tarziu....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

criss1902 multumim... da' io's antitalent cam la tot ce fac ... poate pare mai frumos in poze decat in realitate...
Cred ca e al doilea tort pe care-l fac Eu pun gelatina transparenta peste fructe... si iese mai lucios de la gelatina.

CRISMIR ... multumim mult de tot pt. complimente... iete ca ne-am rusinat... si noi puiu' mic si scump... Acum ma uitam la pozele voastre... vad ca v-ati distrat... foarte bine.

Denisam ce-ai facut la dr.?

Daniela_daneza distractie placuta in Austria... ski, ceva?

Ra_mata bine ai venit!

Urata vreme... nu mai vreau sa ploua... parca-ar fi toamna... nu ianuarie... Abia astept sa se mai raceasca un pic... poate ninge... Noi vroiam sa plecam la munte pe 2 ianuarie. Bine ca nu ne-am mai dus... fara zapada... vroiam sa mergem la ski si sa dau si duda cu sania... ca in Bucuresti slabe sperante (sa dam duda cu sania ).

si mai intru cand am timp... ca s-a terminat distractia... la munca... cu mine



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cri. spune:

buna fetele .... va pup dulce pe nasucuri

asta seara am descoperit ca o prietena intra si ea pe dc ... si ce-i mai important e ca are enternet !

deci va pup si sper ca ati petrecut super

eu sunt bine ... libera pana pe 9 ... deci chiar fac bine

va doresc un an bun, plin de realizari ... iar piticilor vostri ... sa fie nazdravani ... si sa va aduca numai bucurii


pupici si o seara buna

cu drag Maruta

Don't worry, be happy!
Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dora78 spune:

LA MULTI ANI!!!! Si sa ne aduca 2006 tuturor sanatate, bucurii, belsug si buna intelegere!!!! Sunt feicita sa va gasesc chiar pe prima pagina la "Prieteni...", inseamna ca nu-s chiar singurica pe net... si eu tot libera pana pe 9, cu Amelia pe langa mine si storcandu-mi creierashu' ce sa-i progatesc sotului pt. 7 ian. (Sf. Ioan)... Va pup pe toate si va doresc numai bine!!!

Dora, mami de Ami
I'm the best, so "beep" the rest!
Amelia mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Buna pestisori!
Bine ai venit printre noi RA_MATA, si numai bine iti dorim in noul an,multa sanatate si impliniri pe plan sentimental!....pestisorii sunt persoane tari si puternice,si chiar norocoase,deci vei trece bine peste toate si vorba proverbului"va fi soare si pe strada ta intr-o zi",eu asa imi zic cand mie greu....si puiului tau mic!

ELIANA spor la treaba ca a inceput un an nou si stiu ca tu lucrezi deja... si numai bine familiei!

CRI e bine ca mai ai concediu,distractie placuta si la mititica

DANIELA,hmmmmmmmmm, in Austria,la schi?...ce bine de tine...am auzit foarte multa lume care a plecat acolo ca sunt preturi rezonabile si zapada faina....si eu vreau,dar nu pot merge,asta e....asteptam impresii si poze de la tine, multi si distractie faina!


Unde sunt fetele cochetele,au sarbatorit mult se pare... la toate si va asteptam!

Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 1 anisor AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

sunt si eu pe aici...dar stau cam prost cu timpul...

mai am citeva zile si reincep scoala si incerc sa fiu la zi cu recapitularea.
pupicei si mai revin eu...



Emilly cu gaza ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Mirela, nu ma invidia, ca nu sunt la schi, din pacate, ca nu stiu sa schiez.....dar poate o sa invat...cine stie , odata cu copii mei...daca o sa ii am vreodata.Sunt in vacanta la o prietena si ma relaxez, ma odihnesc.Nu zic este frumos dar , sincer abia astept sa ajung acasa la mine, in Romania.....
Va povestesc mai multe de luni inkolo, ca sambata seara plek spre tara.. Am vazut, pozele de la revelionul de la Bran, Mirela, m-i se pare ca ai slabit f mult....
Poate ma opresc la BrASOV DUMINICA; CE ZICI?
Pupici !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

DANY,ar fi super fain sa treci sa ne vedem...serios daca ajungi si ai timp sa stai suna-ma..iti trimit pm cu nr de telefon...da,am slabit cam mult,in poze imi dau si eu seama...ce sa-i faci,dorul asta...acum cu sarbatorile m-am mai ingrasat 2 kg...insa sincera sa fiu nu imi pare rau ca am slabit ca voi recuperaeu cand ajung la al meu sot,el are prostul obicei de a ma indopa,sa nu cumva sa ma imbolnavesc,grijuliul meu.

EMILLY,bafta in noul an la scoala,la toti ai tai!

Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 1 anisor AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

Buna dragelor

iaca ce ma macina pe mine pe ziua de azi...cine foloseste pilula anticonceptionala, cum v-ati impacat cu ea in primele zile??!!
Ma tot gindesc la o metoda anticonceptionala de ceva vreme si nu ma pot hotari la una...as fi vrut sa-mi pun Mirena dar pina ajung la medic pentru reteta, apoi alta programare pentru montare se face vara, asa ca m-am gindit sa ma folosesc de reteta care o am pentru Yasmin, antibb...nu vreu nici o surpriza mai ales ca ma voi apuca de scoala adevarata din februarie timp de 7 luni.
ok, hai ca m-am lungit mai mult decit trebuia in explicatii problema mea e ca am mai incercat acu vreo 3 luni sa iau yasmin si mi-a fost un rau ca in primele saptamini de sarcina si dupa 3 ziel am zis fie ce-o fi eu nu mai iau asa ceva...intrebarea mea e de fapt cit timp pot dura simptomele astea din experientele voastre??am citit pe site-ul lor si imi zice de citeva luni??!!pai io asa nu pot sa traiesc...

ok, help fetele!!!


Emilly cu gaza ei

Mergi la inceput