Cu dragoste, din IASI (21)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Noul An sa va aduca multa sanatate, belsug, fericire, bucurii, realizari pe toate planurile si multa liniste! La multi ani!

Este ultimul mesaj pe anul acesta, cred! Sper sa fiu prima care va da binete in noul an! Distractie maxima tuturor!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralnied/my_photos
E si maine o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

la multi ani!!! un an nou mai bun, plin de bucurii si impliniri

Carmen,Ilinca&Ionut va ureaza Sarbatori Fericite!

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Yupiii!!!!!!! Asa cum speram mai sus, am reusit sa fiu prima care posteaza aici pentru Noul An!
La multi ani 2006! Bine ai venit!
A fost careva la Palat??? Ce prostii de artificii! Ma refer la alea anuntate cu surle si trambite de Nichita! M-au dezamagit, ca si anul trecut!!!
Va doresc ca 2006 sa fie un an super din toate punctele de vedere!
Ne auzim marti, cred, pentru ca plec din Iasi.

Sa nu uit: La multi ani de Sf Vasile tuturor sarbatoritilor acestei zile!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralnied/my_photos
E si maine o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

hai sa traim, si-un an nou frumos.
s-aveti multi ani si buni.


fetele de pe DC

Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

LA MULTI ANI!
La multi ani! de Sf. Vasile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

LA MULTI ANI!!!
bine v-am gasit in noul an!

astept sa povestiti cum v-ati distrat!


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65041&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal
LA MUUUUUUULTI ANI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danna_36 spune:

LA MUILTI ANI! si sa aveti un an asa cum vi-l doriti!

Tare as fi vrut si eu sa scriu colorat, dar ceva s-a intamplat si nu mai pot mari literele sau colora Deasemenea, daca am chef sa introduc un "smile" pe la mijlocul textului, cand sunt deja la sfarsitul acestuia, dumnealui refuza cu incapatanare sa stea unde-l pun eu si se aseaza invariabil la sfarsit Ma poate ajuta cineva, sau trebuie sa cer ajutor la "probleme tehnice"?

Adriana, ma bucur sincer daca ti-au placut calendarele, multumesc si eu mult de tot pentru comanda! Si multumesc tuturor celor care au intrebat de calendarele mele personalizate, pentru ca interesul vostru a fost un adevarat impuls pentru mine si o pretioasa incurajare. Cateva dintre modele le-am pus pe net (vedeti adresa mai jos), altele sunt in lucru si vor lua acelasi drum in curand. Sper sa va placa, iar daca nu, m-as bucura sa imi spuneti ce anume nu va place si de ce...


http://pg.photos.yahoo.com/ph/rotarudf2magda/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Dragele mele dragi,

Va doresc din suflet ca anul 2006 sa fie un an plin de bucurii si realizari, sa va fie puiutii sanatosi si sa creasca mari si destepti, sa va bucurati de fiecare progres al lor, iar voi alaturi de ei sa fiti cei mai fericiti parinti.

Noi am fost al niste vecini cu fetita de seama lui Matei (de altfel e si iubita lui Matei, si colega de gradinita si "printesa" lui) si ne-am distrat pe cinste. Baietii au fost cei mai entuziasmati de artificiile noastre de la 12 noaptea pe care le-au privit din balcon. Azi ne-am dres tot la ei cu o ciorba de burta...cert e ca m-am ingrasat zilelel astea...se vede la burtica, la pantaloni.

Deja e 2 ianuarie astazi, ma duc dincolo...ca vad ca baietii nu vor sa adoarma daca sunt prin preajma. Noapte buna si la Multi Ani pt Toti cei care se numesc Vasile si Vasilica.

Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

LA MULTI ANI si un An Nou fericit si plin de impliniri marete.Tot ce va doriti sa vi se indeplineasca!

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

La multi aanii!
Am fost cu uratul,am petrecut,am mancat,am baut sampanie rece afara la artificii si acum ma plang ca anul nou a venit la mine cu raceala ,raguseala,temperatura si tuse...ce-si face omul cu mana lui...
Nu pot vorbi deloc,nu scot decat niste maraieli..hihihi,bucuria Catalinei!
Va pup,ma duc sa pregatesc masa,astept musafiri la ciorba de burta ..racituri si fripturici,azi e randul meu sa fiu gazda...ca pana acum ne-am plimbat..din casa-n casa..
Paa!

Adriana
http://community.webshots.com/user/adrianamo

Mergi la inceput