Reprezentanta Saunier Duval

Reprezentanta Saunier Duval | Autor: mcm

Link direct la acest mesaj

Stie cineva unde se afla? Si eventual un numar de telefon? Vrem sa cumparam o centrala Saunier Duval iar firmele care comercializeaza centrale termice ne-au indrumat spre ei spunandu-ne ca sunt undeva in Otopeni-Tunari. Si nu reusim sa-i gasim.

Cristina si bebe Alexia Maria Uimirea (02.10.2004)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela73 spune:

Draga mcm, este o reprezentanta pe strada Eminescu (cred ca asta este numele strazii). Deci: cum vii dinspre Obor pe Calea Mosilor, faci stanga la intersectia cu Eminescu (inainte de Pizza Hut) spre Foisorul de Foc; pe dreapta ai un supermarket La Fourmi mai mergi putin, 50 m si pe partea stanga este reprezentanta Saunier Duval (cel putin asa se vede din strada...sunt multe stegulete si super branding Saunier Duval. Succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Servus,

Ei nu au direct reprezentante. Au doar dealeri.
Mare grija la PIF ( pe care nu il prind in pret cand cumperi centrala) si la reviziile in garantie ( tarife).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcm spune:

Multumesc pentru raspunsuri. Am cumparat-o dar nu de la reprezentanta, am gasit-o la un pret acceptabil intr-un magazin.

Ileana imi dai emotii daca spui ca PIF-ul nu e inclus in pret. Noua ne-au spus ca este inclus. Mai mult de atat, centrala va fi montata in Brasov desi e cumparata din Bucuresti. Sper sa nu avem surprize neplacute.

Cristina si bebe Alexia Maria Uimirea (02.10.2004)

Mergi la inceput