Cluj rulz!- 28

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Svety nu te-am sters draguta ci doar nu am putut edita listuta.Am incercat eu ceva dar nu a mers.

Mariana
ti-am trimis mail.Vezi ca felictarea cred ca e in bulk.

Familia mea
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Stanca m-am uitat. Nu e nici in bulk, nici in inbox. Am primit mail-ul dar nu si felicitarea. te rog frumos nu o mai trimite. Nu vrea si gata!

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Stanca, vrei sa pun eu lista la a doua postare?

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Da Mariana .Am rugat si un moderator sa o puna.

Ti-am trimis iar iconograma.Sper sa ajunga de data asta.Cred ca nu am pus bine adresa

Familia mea
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Dupa lupte seculare avem si listuta!

Familia mea
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns machetutza spune:

fetele, cum a fost la intalnire?

abia astept sa va cunosc si eu! Roxana cand va mai vedeti? ne primiti si pe noi?

am fost in oras la cumparaturi si am luat jucarii tare frumoase pt Luchi din Selgros: un avion maaare - ca asa si-a dorit tata lui Luchi ( cred ca l-a cumparat pt el ), un trenulet din lemn si niste cuburi maaari , maaari cu animale din jungla; sper sa fie incantat puiu' nostru , ca noi parintii am dat in mintea copiilor in raionul de jucarii .

am vazut ca ati discutat despre calutul -balansoar, cu blana si coama, in Selgros e 1, 9 mil. si noi l-am ochit, dar am ramas cu ...privitul.

Mariana draga, pai cred ca ne reorientam, nu ramanem pe afara.in ziua de azi e nevoie de infingaretzi!!
ne intoarcem privirea spre dulcica Stefania .
nu vreau sa stam in calea fericirii nimanui

Simona , mama lui Lucian care-si zice "Luchi"
http://pg.photos.yahoo.com/ph/machetutza/album?.dir=ecf1&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

ps: Luchi a intins crema mea de fata pe tot covorul , pana am scri eu mesajul pt voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela ema spune:

Frumoasa intilnire fetelor desi Darius al meu in loc sa se socializeze parca se face mai salbatic ...........o fi prea mic pt asa ceva ?.......ii ies dinti ....masa il stie ca ma inebuneste!

Am reusit sa fac eu ceva pozici , sa vad daca ma descurc cu webshotsu ca io-s obisnuita cu yahoo.

Revin

Darius 20.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Mihaela, esti simpatica . Pune repede poze ca-s curioasa.

Elise a fost in minoritate la intalnire? Cum s-a descurcat cu atatia ficiori?

Stanca, bravo pt listuta. Tot nu a intrat nici o felicitare. Deacum devine tragi-comic! Da-o-n masa! Nu o mai pune!


Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela ema spune:

No fetelor am reusit sa pun poze !
Sunt putine dar.....astea is toate !

Plec la culcare, noapte buna !




Darius 20.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Fetelor, azi nu ma culc mai repede de 1.30 (am de facut o captura ). cine imi tine companie???

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput