Capricoarne, dati cu cornu' :) (3)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Off, daca nu-mi sunt moderate mesajele nici macar nu apar.

"Daca iubesti pe cineva,ii ierti orice greseala;daca esti cu adevarat indragostit crezi ca a gresit din iubire..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Ia uite ca si eu tot in fecioara am ascendentul.Baietii mei amnadoi in balanta .
Stii ca ai avea timp de una bucata pui mic si mai devreme .numai sa te hotarasti
Cat despre planuri si eu ziceam ca la 35 voi avea sigur 2 copii , acum nu mai sunt asa convinsa.

Anca mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Buburuzul Mic
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Ayla asa se intampla la inceput. Trebuie sa trecu de un anumit nr de mesaje si totul e ok.
Oricum bine ai venit .

Anca mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Buburuzul Mic
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

anca, te-ai nascut cumva seara? ..ca io-s pasara de noapte...cica.....da' numai pe hartie...ca pe la 11 musai sa trag obloanele ca altfel adorm in drum spre perna ...eh...mai trag eu uneori de mine..dar 11-le e ora optima de culcush

timp stiu ca ar mai fi...numai cu hotaratul e mai greu...noi am zis ca prin toamna-primavara...numai ca, parca vad..vine toamna...asteptam primavara ..vine si primavara...si noi tot nimic...ca al meu, tot asteapta sa castige potul cel mare si sa dea iama in salariul al baban la firma X .....ca dom'le n-avem bani suficienti pentru un copil....dar dupa...tot el...eh...dar dk stai sa te gandesti niciodata nu esti pregatit...zici ca-i giga-contra...el centreaza..el da cu capul ....sa vedem ce-o fi in toamna ...de vrut, noi il vrem..asta e cert...numai ca timingul este cam nehotarat ...

Ayla, bine ai venit la Capri!
(cand trecem la capitolul 4 - sa nu uiti sa-mi spui datele, ca sa te trec in listutza...da? )


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Mi-au aparut mesajele,avem de azi-noapte primul mesaj si nu fusese moderat.Eu am mai activat pe un alt forum unde am fost moderator si cunosc unele lucuri,trebuie doar sa inteleg particularitatile acestui forum.
Sunt nascuta pe 12 ianuarie si aseara am incercat sa deschid contul,pe 11 adica,si cand a devenit activ era deja 12 aprilie.cand am postat prima data mi-am dat seama ca la data inscrierii este trecut 12, chiar data din luna a zile mele de nastere.
Multumesc mult de primire.

"Daca iubesti pe cineva,ii ierti orice greseala;daca esti cu adevarat indragostit crezi ca a gresit din iubire..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluk31 spune:

Neatza va zic si eu!

Krelia,nu-ti fa griji,ca persoanele de fata se exclud intotdeauna

Ayla,bine-ai venit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Daaa noaptea m-am nascutla 22.30 si ma apuca pe al 22 un somn de mor , dar ce sa fac cu Buburuzul jucaus care are o energieee, mama mama .Ne culca pe rand si pe mine si pe taica-su si el tot s-ar mai juca, topai.

Anca mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Buburuzul Mic
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Super tare! Si eu la fel... tot 10.30 seara....ce chestie!!
Raluk

quote:
Originally posted by acina

Daaa noaptea m-am nascutla 22.30 si ma apuca pe al 22 un somn de mor , dar ce sa fac cu Buburuzul jucaus care are o energieee, mama mama .Ne culca pe rand si pe mine si pe taica-su si el tot s-ar mai juca, topai.



E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluk31 spune:

Eu,la 16.20 (trecute fix!!! ),dar nici cand eram mica nu aveam pofta sa dorm la pranz In general se zice ca pesoanele nascute dupa-amiaza / seara sunt mai "adormite" decat cele nascute dimineata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluk31 spune:

Intrebare : dupa zodiacul chinezesc ce sunteti? Eu, sarpe de foc..sssss

Mergi la inceput