Titan, Balta Alba mana sus!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gargaritza spune:

Helau mamici si viitoare mamici de Titan.
Honey...nastere usoara si bebic sanatos.
Irina(vaiii ce nume frumos)...nu-mi aduc aminte, ca mi-au murit neuronii....dar bine ai venit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

quote:
Originally posted by Delia

quote:
Originally posted by andreea_tx

Si noi tot in Titan dar de partea cealalta a parcului adica Cin Gloria. vara tot prin ior ne facem plimbaricile mai nou la toboganul mare de la campia libertatii si arteziene,ca de cand s-a deshis...... e balamuc mare.de asemeni mai mergem si in spate la fab IOR ca si acolo e un parculet dragut si linistit.

andreeat



Noi stam langa parculetul cu toboganul mare de piatra.
Voi?


Delia, Codrin si Iris


Care tobogan ziceai? noi stam pe Bucovina,blocul nostru e chiar vis a vis de mag acela de ochelari al IOR-ului,iar in fata bl s-a infiintat un parculet asta vara unde e parcarea pe mijlocul strazii a IOR.poate ne si cunoastem din vedere si habar nu avem.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gargaritza spune:

Buna dimineata, Titan!
Ce mai faceti?
Mai mamici, eu propun o intalneala. Ce ziceti?
Eu si Irina iesim in fiecare zi afara pe la 10.30....dam o tura de parc(IOR) si dupa aia ne dam in leganelele de la topoganul mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Garga imi pare rau eu dimineata nu pot ca al meu pitic e la gradi.
Asa ca mai la primavara incolo ca se sta mai mult pe afara.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia spune:


Care tobogan ziceai? noi stam pe Bucovina,blocul nostru e chiar vis a vis de mag acela de ochelari al IOR-ului,iar in fata bl s-a infiintat un parculet asta vara unde e parcarea pe mijlocul strazii a IOR.poate ne si cunoastem din vedere si habar nu avem.

andreeat
[/quote]

Daa, gata te-am reperat eu stau pe la case in spate, cred ca din balcon ne putem face cu mana , super!
Noi avand curte nu iesim tot timpul dar cand se incalzeste ne vedem noi la parculet!
Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

quote:
Originally posted by Delia


Care tobogan ziceai? noi stam pe Bucovina,blocul nostru e chiar vis a vis de mag acela de ochelari al IOR-ului,iar in fata bl s-a infiintat un parculet asta vara unde e parcarea pe mijlocul strazii a IOR.poate ne si cunoastem din vedere si habar nu avem.

andreeat



Daa, gata te-am reperat eu stau pe la case in spate, cred ca din balcon ne putem face cu mana , super!
Noi avand curte nu iesim tot timpul dar cand se incalzeste ne vedem noi la parculet!
Pupici!

Delia, Codrin si Iris
[/quote]
Pai casele sunt pe Copaceni,nu? la ce nr ca noi zilnic trecem pe acolo cand plecam sau venim de la gradi.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

ce faceti fetele?
delia imi pare rau dar nu ne potrivim deloc sa vb pe ms.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Si noi stam la Titan ,relativ aproape de metrou, socrii mei stau pe 1 Decembrie .Si noi ne facem veacul prin Parcul Ior,numai ca noi suntem ori prea mici ,Ana are 7 luni ,ori prea mari ,Vladut are 6 ani si 1/2fata de puii vostri.
Va pup ,Iusti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Bun venit in gasca noastra Iusti.
Sa-ti traiasca puiutii.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Merci Andreea .
Iusti

Mergi la inceput