Titan, Balta Alba mana sus!

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Am fost, m-au placut, sal bun dar cand mi-au zis programul....am renuntat! Pana in septembrie nu am cum din cauza Mariei.
Trebuia sa lucrez de dim de la 7 pana la 3 jum si de la 1 pana la 9 seara.....si pana in baneasa e drum de o ora jum cu 335.
M-am gandit in toate felurile, doamna de acolo, foarte draguta si amabila, mi-a dat termen ...poate ma razgandesc!
Imi pare tare rau, era perfect...dar nu am cum sa fac!
Incerc din nou in septembrie dupa ce incepe Maria gradinita!
Multumesc pentru incurajari
Va pup

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Buna vecine!
Ne primiti si pe voi la discutii. Suntem o tanara famile casatorita anul trecut si care acum se inmulteste momentan cu un baietel.
Stam in y vis a vis de policlinica Titan. Si ne plimbam aproape zilnic prin parc si imprejurimi asta cand este frumos afara. Stau de 4 ani aici in cartier, dar inca am probleme nu prea cunosc pe nimeni si cam nimic, decat piata si titanul (magazinul).

Ioana 21+ si

http://community.webshots.com/album/450163392pPiNoV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:


Bine ai venit Ioana!

Pupici
INGERASA MEA CREATA 1SI 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Buna vecine! Cred ca v-am vazut pe unele dintre voi cu bebei mici prin parc. Am zacut pe o banca la soare, mancand o shaorma de la Fontzi de care am pofta nonstop, fimiu s-a bucurat ca l-am tinut in soare si acum da din picioare ca cica este ora de somn. Atat de multi copii mici in parc . M-am simtit tare bine in parc!
Mersi Maria de primire!

Ioana 21+ si

http://community.webshots.com/album/450163392pPiNoV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Bun venit Ioana !Si sper sa ne vedem in parc cu copilasii !
Andreea multa sanatate si de acum mare atentie la capsuni daca tu crezi ca de la capsuni a facut juniorul bubite !
Mihaela imi pare rau ca nu a iesit cum ti-ai dorit tu .Lasa ca se face Maria mare si atunci ai in vedere mai multe optiuni apropos de slujba .Eu de ce crezi ca lucrez acasa ?Dar m-am si obisnuit sa fiu propriul meu stapan si banii sunt tot cam pe acolo ,numai ca imi lipsesc relatiile pe care ti le faci la serviciul clasic .
Noi am fost in parc cu gasca de la gradinita si am venit si obositi si nemancati .Vladut doarme deja dar Ana e in greva ,sta in scaunelul ei langa mine si parca i-a pus cineva scobitori la ochisori ,nu vrea sa doarma si pace !
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

bun venit Ioana in gasca noastra.
Mihaela imi pare rau ca nu a iesit cxum ai vrut tu.mai cauta nu dispera si poate se iveste ceva sa poti sa le imbini pe amandoaua si jobul si copilu.

andreeat & Alex -8 dec.2000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Daaaa, asa e......astept pana in septembrie!

Azi am iesit in fata blocului la nisip....a fost cald si Maria sa jucat cu copii linistita.
Acum sunt la serv. pana diseara la 8 jum.
Iar de maine sunt liberaaaaaaaaaaa pana luni la 1 jum.......sunt asa de bucuroasa, vreau sa o duc pe Maria maine in parcul nou de la prima statie de noi(gloria)....nu am mai fost demult.
Cred ca afara se strica din nou vremea.....oricum va doresc un wek frumos....si sa se faca odata cald sa ne intalnim intr-un wek cu copilasii!

Sanatate multa va dorim!

PS. Seful meu ma surprins ieri fara sa-mi dau seama....si eram pe DC si pe Mess.....mi-a reprosat ca ii uzez tastatura....off deabia astept sa plec de aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Fetele eu sunt disperata ca nu am cu cine s-o las pe Inisa .Am gasit servici(cu un salariu de kah dar ata ete).
Ce faaaaac am vreo sansa la vreo cresa??(cu bani normal la directoare)





Laureta si galusca Inisa(10 iunie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

LAURETA de cresa nu stiu ce sa-ti spun ca nu am apelat la asa ceva pentru al meu pitic l-am dus direct la gradi de la 4 ani si ceva.
de cineva care sa aiba grija de galusca ta eu sunt disponibila daca vrei ca tot stau acasa degeaba dar preferabil mai mult la mine acasa ca suntem aproape doar traversez parcul ca eu stau la IOR.asa ca gandeste-te si da-mi de veste.eu oricum caut de mult un copilas sa am grija de el dar nu am gasit in conditiile date.

andreeat & Alex -8 dec.2000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Lauretaaaa, la CRESA NUUUUU!!!! In special cresa Ciobanasului de la Piata Muncii
Fetita mea sa imbolnavit de hepatita A (cu vaccinul pt hepatita facut innainte cu 1 an) acolo...asa ca....oriunde ai cauta conditiile sunt aceleasi...si bebei sunt mult prea mici sa intre in colectivitate!
Am stat aproape 3 saptamani in spitalul Victor Babes si in astea 3 saptamani Maria nu a iesit nici macar 10 secunde afara!
Eu am facut mare greseala si am platit ........groaznic!

Sanatate multa
Pupici
...ingerasa mea creata aici SI aici din trecut.....

Mergi la inceput