Titan, Balta Alba mana sus!

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Pentru noi fetele.....

Pupici
INGERASA MEA CREATA 1SI 2


mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia_laura spune:

Dragile noastre "vecine" de cartier, va uram si noi astazi:
LA MULTI ANI ! SA FITI SANATOASE SI IUBITE!
EDUARD VA TRIMITE LA TOATE UN PUPIC DULCE SI UN BUCHET DE

Cornelia, de Eduard(21 06 2004) si 19+
POZE EDUARD & MAMI & TATI& ECOGRAFII BB2
www.babiesonline.com/babies/e/eduard" target="_blank">Pagina de web a lui Eduard

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

!La multi ani ,sanatate ,fericire si o primavara calda si plina de iubire !Noi am avut serbare azi si a fost frumos ,frumos !
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

salutare! salutare! ce faceti vecinelor de cartier?
va doresc un week minunat,cu vreme buna,dar dupa cum au anuntat astia cica iar vine zapada.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Am auzit si eu ca e o falsa primavara ,si ca vine iar zapada !Ati vazut ce furtuni de zapada sunt in toata Europa ?
Noi plecam in weekend la sora mea la Ploiesti !
Va pup si week-end placut ,chiar daca nu e insorit !
Iusti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

cam slaba miscare pe aici.
tare misto erau pomii dim afara incarcati de zapada dar cand am iesit in stradamare floscaiala.noroc ca am fost inspirata sa-i dau piticului cizmele de cauciuc dar eu eram uda leoarca la picioare parca nici n-as fi avut cizme in picioare.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Frumosi pomii dar e totusi 15 martie ,m-am saturat de vreme rea ,vreau sa vine primavara sa ma duc in parc cu rolele ,m-am saturat de flescaiala ,cizme de cauciuc ,pantaloni matlasati pentru copii etc.
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Si eu m-am saturat de flescaiala asta, mai ales dupa ce am patit azi....am iesit cu Maria la plimbare de dimineata pana la diham si innapoi si la intoarcere.....bineinteles ca sa impiedicat si a cazut pe burtica.
Sa murdarit din cap pana in picioare, geaca si blugi noi...cumparati sambata erau varzaaa.....imi venea sa urluuuuu, si pe fata era murdara de noroi.
Nu stiam de unde sa incep mai intai ....sa o curat, sa o sterg.....sa-i fac ceva sa nu mai planga pentru ca sa speriat foarte rau...asta e , daca domnisoara nu doreste sa merga de manuta pe strada


Pupici
INGERASA MEA CREATA 1SI 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Waw Mihaela ce necaz.uite asa ai facut safteaua la imb noua.
nu te supara ca nu ti-am raspuns ieri pe ms dar eram in pat ca am o raceala care nu-mi da pace de o sapt si am trecut pe antibiotice,se pare ca am facut sinuzita si ieri tocmai facusem inhalatii si ma bagasem in patura.de fapt te-ai conversat cu piticu chipurile.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

He he, imi place faza asta cu gradinitele !!! Sunt asa dulci cand merg la gradi".

Adica noi suntem mari mai, in clasa I !!!
Si mai suntem si mici mici cam la 7 luni juma'!

Oricum, ca si voi vrem sa vina SOARELEEE!!!!! sa iesim cu caruciorul si cu rolele ca asa nu se mai poate !

Va pupam si va dorim un sf de sapt SUPER !



Brianamica mamica de 2 fete cucuiete

http://pg.photos.yahoo.com/ph/brichisalisa/my_photos

Mergi la inceput