Oradea (7) !!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Gabi, cred ca la fire ma aseaman mai mult cu mama, dar la fizionomie cu tata, desi el a slabit mult in ultima perioada si e putin schimbat.

Deci ne vedem la 11, da? Eu abia astept!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineataaaaa !!!

Sanatate bolnaviorilor !
Simina - ce faine poze !!!

Deci, cine are ceva de cumparat azi, sa iasa pe la 11 si sa vina la Artima ! Macar doo minute sa ne salutam, ca nu ploua, nu ninge, e aproape vara

Noi am fost si aseara pe afara, era o plaoie de zapada, ca altfel nu o pot numi, Giulia este atat de incantata sa se uite in sus cand ninge incat s-a tavalit pe jos cand am incercat sa o aduc spre casa Asta asa, ca sa nu va mire entuziasmele ei

Un we frumos sa aveti !!!

_
Daria & Giulia (2004 08 16)
VENITI LA BAZAR SA-L AJUTAM PE ALEX !
Sarbatori fericite !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Daria, pozele erau faine daca aveam un aparat mai bun. Cand folosesc blitzul in interior e de toata groaza.

Intalnirea a avut loc. Parcul de la Artima se transformase in patinoar la ora 11.
Am facut cateva poze.

Eu mi-am gasit si brad (natural) azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

1. Multumim participantelor si participantului de 9 luni
2. Simina multumim de pozeee !!!
3. Noi ne cerem scuze, dar nu a mai rabdat d`soara sa astepte, nu va zic ce drum fain am avut spre casa I-a trecut cand a mai alunecat o data pe ghetush

Daca mai vreti pe asa vreme faina, noi venim !!!

am pus si io din poze, multe io nu am facut ca Giulia era pe jos
http://community.webshots.com/photo/439300887/524321046mfZOPa
si a fost un friiig

_
Daria & Giulia (2004 08 16)
VENITI LA BAZAR SA-L AJUTAM PE ALEX !
Sarbatori fericite !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Mie mi-a picat bine intalnirea, chiar si pe frig. M-am bucurat sa va revad, si de ce nu, imi doresc sa ne mai intalnim in 2005.
Mercedes, pe voi nu v-am vazut din iulie! E asa de mult de atunci, cand veniti la o intalnire?
Daria, multumesc si tie de poze. Ma vad si eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Fetele, sunteti grozave ca ati pus asa repede pozele pe net!
Va multumim!!!

Gabi+Robert 20.05.1997Lili 17.05.2002
pozici poze noi Lili

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Sunt frumoase pozele sper ca data viitoare sa nu lipsim de la apel

simina- de mai mult decat o saptamana ma chinui cu amandoi copilasii cu antibiotice acum merg spre bine dar nu le a trecut cu totul.
La Bia i am schimbat tratamentul in a 4 zi de antibiotic deoarece mi a facut temperatura foarte mare(39.7)- culmea a fost ca manutele si picioarele erau reci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Mercedes, insanatosire grabnica copiilor...Of, vremea asta, iarasi ne aduce gripa.
Abia astept sa va reintalnesc, dar mai intai sa va faceti bine.
Eu sunt tare incantata ca mi-am luat brad azi, nu e mare, ca trebuia sa tin cont de locul unde il plasez, adica pe hol, pe masina de spalat...Toata casa e plina de mobila, asa ca alt loc mai potrivit, nu gaseam.
Mai e doar o saptamana si e Craciunul. Cum a trecut timpul?

Sa va uitati maine la ora 16 la Finala Campionatului Mondial de Handbal feminin, unde e prezenta Romania!
Cred in victoria fetelor noastre!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Mercedes, muuuulta sanatate copiiilor! Sper sa se vindece pana vine barbosul Ati scapat de serbarea de la gradi?
si noi ne-am luat brazi astazi, unul pt noi, unul pt. mama. Cred ca maine dupa masa il vom impodobi:)))


Gabi+Robert 20.05.1997Lili 17.05.2002
pozici poze noi Lili

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

gabi- cristi are serbare joia urmatoare - sta acasa de o saptamana si invatam poeziile

Mergi la inceput