Extensii par

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

quote:
Originally posted by Yasmine

[size=2][font=Comic Sans MS][b]saptamana trecuta am avut o seara, in care daca era cineva sa zica ca mi le scoate, ash fi acceptat pe loc


din ciclul sufera baba la frumusetze..

Yasmine, da cine-i frumoasa acum? mor de curiozitate, baga-mi si mie poza sa te vaz, plese.



ce-si face omu' cu mana lui se numeste lukru' manual ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelize spune:

quote:
Originally posted by Yasmine

Asha, am facut poza da smorio daca shtiu sa o pun aici, cine o vrea i-o pun pe mail.
Cu tresele astea, sau meshe e in felul urmator, ele se impletesc cum scriam mai sus, shi se pot folosi nelimitat, pt. ca exact cum au fost puse asha se shi scot. Cam dupa 3-4 luni cind parul a crescut 3-4 cm, shi se vede, se scoate shi se muta din nou la radacina parului propriu. Daca dupa 3 luni nu mai am chef sa mi le puna, ori le pastrez, sa le pun cind oi mai avea chef, ori le schimb pe altele mai lungi daca parul meu a crescut, ori le dau inapoi shi imi da banii pe ele. Deocamdata e ok, azi am o saptamana, deci nici nu ma mai doare impletitura, asha ca incepe sa imi placa. Dar saptamana trecuta am avut o seara, in care daca era cineva sa zica ca mi le scoate, ash fi acceptat pe loc.


>>Daruieshte lumii un zambet shi toata lumea itzi va zambi!<< Charlie Chaplin

Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena shi Alexandru http://www.rhp.ro/Andreasn/



Trimite-mi si mie poza te rooooog.Adresa de mail este anelize_10@yahoo.com
merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

pleaseeeeeeeeeeeee si eu doresc sa vaz'
mihaela_amalya@yahoo.com
Multam

www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia


SARBATORI FERICITE!!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55265" target="_blank">O poveste minunata...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

si eu sunt curioasa: mephala30@yahoo.com

Carmen siIustin (5.06.2004)
Album Iustin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmin spune:

hihi, yasmine. vad bine ca ai parul lung, dar 'nici cu politia' nu-ti poti da seama ca nu e al tau. bravo. sa il porti fericita. cu impletitura am inteles eu pana la urma cam cum e treaba. in momentul de fata duc o campanie intensa cu nepoata-mea sa se tunda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_s spune:

Vreau si eu poze, plizzzzzzz

oanasandulescu@yahoo.com


Oana si Mara 11.08.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Podeanu spune:

Yasmine, trimite-mi si mie poza dvoiculescu@bgk.ca

Sunt curioasa pe ce ai dat atitia bani. Am vazut si pe aici negrese(de regula) cu trese aplicate, dar mai mereu se scarpinau la radacina.

Dana si gemenii
Voiculestii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

quote:
Originally posted by Yasmin

hihi, yasmine. vad bine ca ai parul lung, dar 'nici cu politia' nu-ti poti da seama ca nu e al tau. bravo. sa il porti fericita. cu impletitura am inteles eu pana la urma cam cum e treaba. in momentul de fata duc o campanie intensa cu nepoata-mea sa se tunda



Ha, ha, daca se tunde fa coada incoa, sa o vindem pe bani frumoshi, ca e scump paru in Germania :))
Btw, Yasmin o cheama shi pe micutza mea :)


>>Daruieshte lumii un zambet shi toata lumea itzi va zambi!<< Charlie Chaplin

Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena shi Alexandru http://www.rhp.ro/Andreasn/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cybip spune:

Yasmine daca se poate as dori sa vad si eu cum ti-au rusit extensiile, ma bate si pe mine gandul sa-mi pun.
Merci mult, pup u

Yasmeen

Mergi la inceput