Impreuna, Timisoara (34)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Hello!
Scuze, Doris, ca nu am mai zis nimic de intalnire. Vorbisem cu Silvana in 25 dar nu am mai apucat sa intru sa postez nimic.
Lucas e mai bine, dar mai tuseste si inca nu i-a trecut de tot haraitul. Ce sa facem, continuam tratamentul.
Noi am petrecut linistit si placut, fara prea mare agitatie, exact cum imi doream. Mi-a placut mai mult asa decat anii trecuti cand eram gramada de lume. Si mai sunt si fericita ca mi-a adus al meu Mosh un robot de bucatarie. Are Gabi jucarie noua

De Revelion vom petrece cu prietenii. Ceva asa spontan si haios! Nu imi plac Revelioanele organizate prea mult. Intotdeauna am fost dezamagita. Asa ca las sa curga ... si va fi bine

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Gabi,ma tot intrebam unde disparusesi.
Cu robotul e treaba faina,iti spun din experienta,intri in bucatarie si pui robotul in functiune,iti vin apoi ideile,ce sa faci de mancare.Eu fac totul cu el,aluaturi,macinat carne,suc de fructe.....prajituri.Pacat ca nu curata zarzavaturi si nu amesteca in mancarea de pe foc,ca as intra doar in vizita in bucatarie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

Saluti fetele,

Alina LA MULTI ANI LUI DANIEL!!! Sa creasca mare, sanatos si sa ajunga un mare muzician!

Gabi ce cadou fain...si eu sunt fan robot de bucatarie, iti scuteste o gramada de timp. Sa-l folosesti sanatoasa! Multa sanatate lui Lucas. Deci nu v-ati mai intalnit pana la urma ...ramane pe la anul sper.

Danitin m-ai facut sa visez si eu la un revelion. eu visez la un revelion intr-o tara exotica, mie nu-mi place iarna deloc.Poate candva... Un an nou fericit si tie!

Katik ce figura Krisztina ta! Acum ai inceput si tu lucrul? Ce nasol...Sa stii ca si eu am trecut pe iaurt , sa nu mai aud de carne cateva zile, ca m-am gretzosat.

Va pup

Doris ce mai zici? Ca mai face Vali?

Eu sunt in continuare la lucru,asa ca raman prin zona.

POZE

Irina + ingerasul Ioana
(4 ani)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Ciao, fetele.
Intr-adevar cool de tot cadoul meu, ma joc toata ziua cu el ; mai inainte am stors niste lamai si am amesetat cu miere, sa mai dau in cap la viroza asta. Eu ma simt deja mult mai bine, dar acum il ia pe Calin

Angy-Alina, LA MULTI ANI fericiti pentru Daniel! Ii doresc un viitor frumos, luminos si fericit alaturi de toti cei dragi.

Lucas e destul de bine, dar tare greu scapam de tusea asta; si ne-a dat Muscoi un adevarat arsenal de medicamente, asa ca torturez bietul copil intruna.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

salutare fetele!

La multi ani cu sanatate lui Daniel!!! angy, sa-ti traiasca feciorul!!!!!

am intrat scurt sa va salut pe toate ca nici acum nu mi-e bine deloc, poate mai tirziu revin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Salut fetele!

E ultima mea postare pe anul acesta, maine o intindem la Brasov la cumnatica si cumnatelul, la care inca nu le-am luat cadouri si nici nepoteilor...asa ca mai am azi de umblat!

Va doresc un an mai bun, sa va ocoleasca necazurile iar realizarile sa curga cascada, sanatate si multa dragoste va urez tuturor!

La Multi Ani Daniel, D-zeu sa te ocroteasca si sa-ti faci parintii fericiti! Alina sa va traiasca odorul si sa va bucurati de el!

Distractie la maxim de revelion!

Mihi

POZE


Ps aveti grija cu caloriile...apropo nu va enerveaza Madonna asta mereu tanara, mereu in voga!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Fetelor multumesc pentru urari,la Daniel a fost deja bunicul si unchiul,le-am facut o pizza,prosciuto-funghi,acum tre sa apara ai mei parinti,lor le fac al tonno,dupa care plecam la Petito,unde ii vin colegi de la scoala.Mai trebuie doar sa apara tatal cu tortul(in forma de pian)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Alina draga, note muzicale nu avem la emoticoane, ca sa fac un portativ, pe care sa scriu:

Multi ani traiasca....Daniel!!!



Dar ii urez si eu si Ines, multa sanatate, multe succese la scoala, sa va aduca numai bucurii in viata si sa devina un mare muzician!

Petrecere frumoasa!


Irina, cat mai lucrezi?
Pe mine m-a prins o raceala usoara, asa ca ma dreg cu ceaiuri si miere, sa ma repar pana la revelion.
Vali este acum aici langa mine, se simte tare rau, nu poate manca nimic, a si slabit putin.
Am pe masa de toate, prajituri, fructe, sucuri, nu vrea nimic...
Azi la 18 merge la control, la Vasile.
Are 7 saptamani.
Va pupa pe toate si zice sa o scuzati dar nu se simte in stare sa mai scrie, sta mai mult in pat, ca e in concediu si profita cat poate...
Va ureaza tuturor un An Nou Fericit si La multi ani cu bine!
Mihi, petrecere frumoasa si Un An Nou frumos si plin de impliniri!
Katik, si tu esti racita?
Gabi, fain cadou...acum iti va fi mai usor in bucatarie.
Sanatate multa la toti ai tai....oricum ne mai auzim pana la revelion.
Pupici la toate...


POZE CRACIUN:

http://community.webshots.com/album/529491615speGYh

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa00 spune:

Salutari fetelor!
In primul rand Sarbatori fericite la toata lumea!
angy: la multi ani lui Daniel si tot ce isi doreste el sa se implineasca!


Fetelor imi cer scuze ca am dormit in papusoi dar nu e vina mea!Netul acasa nu a mers din 24 pana azi!Bineinteles nervii de rigoare, sunat la indivizi si tot tacamul!!!
De Sf .Stefan am fost la ai mei la Bailesti caci tati e Stefan. Asa ca am petrecut in familie.Paul a fost super cuminte pe drum, a cantat , a spus poezii.La bunici nu isi mai incapea in piele de fericire.

In ajunul Craciunului am facut baradul cu Paul .Era asa incantat ca pune el globuri in brad si betea!In ziua de Craciun am deschis toti cadourile sub brad,am ascultat colinde.

Va pup pe toate,
Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

salutare fetelor!

alexa, fain ai petrecut! si inca nu s-a terminat...

doris, multam de intrebare. eu am sindromul "sarbatori", adica pb. digestive ex. fierea da din "picioare" ca in fiecare an dar trece si atunci...
salutari la Vali, sa fie cumintica sa aiba grija de burtik!

gabi, super "cadoiul tau", stie mosu' ce trebe'. va doresc sa va dregeti cit mai repede toti!

angy, deosebita ideea cu tortul in forma de pian. ai facut cumva si poze?

irina pupici la "ambele amindoua" fetili!

danitin, cum ramine cu revelionul, ca afara e cam potop si din pacate nu cu zapada

va pup pe toate, pentru cele care mai lucreaza spor la treba si pentru celelalte la fel, pentru ca de munca se gaseste tot timpul si acasa, din belsug

Mergi la inceput