Mamici din Arad...??? (39)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Diana ma descurc cu engleza adica o vorbesc binishor zic eu.....dar am cam uitat gramatica(de 7 ani n-am mai pus mana pe-o carte de engleza), asa ca ma apuc de invatat.

Alina33 e adevarat ca se da si in Timisoara, Cluj si Iasi, nu numai in Bucuresti, insa la Timisoara se da anul viitor abia in 25 mai si nu pot astepta asa mult.....

Pupici!


Ioana& Alesio(08.10.2004) Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Alina33 sa te auda Dumnezeu, dar totusi nu stiu ce sa zic. Mie mi-a venit ciclul luna trecuta in 26 la fix 28 de zile, cum imi vine de obicei (exceptand lunile dupa tratamentul de inseminare) si cu consistenta normala. Adevarul este ca saptamana trecuta am mancat in prostie castraveti murati, deci ... , dar poate si de la aia sa-mi fi fost rau. Luna asta chiar mi-am cumparat teste de ovulatie si au aparut cele II liniute in perioada ovulatiei.
Nu am luat medicamente, tocmai pentru ca incerc sa raman am evitat.
Tie cum ti-a venit ciclul atunci in prima luna????? Si cand ai stiut atunci ca esti insarcinata?

Ioana tinem pumnii de pe acum pentru test. Sunt convinsa ca o sa fie bine.

Trebuie sa plec, dar intru maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Flavia ,Doamne ajuta sa fie cu ochisori!!!Si eu aveam pofta de castraveti murati cand era Alesio in burtica.....asa ca poate vine si la tine....!

Pupici!


Ioana& Alesio(08.10.2004) Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Buna fetelor,
Ati vazut ca ninge?
Ioana, bafta in continuare.
Flavia, da Doamne sa-ti aduca Mosul 2 liniute.
Legat de botez, si noi am fost si am dat bani.
Pau, habar n-am ce cadou cumpara, sunt 2 mamici care se ocupa, treaba lor. Voua v-au cerut bani si pt cadouri la copii?
Diana, si eu am probleme cu mozilla, dar cred ca nu ea e de vina, ci faptul ca siteul e facut pt IE. Dar mie imi place Mozilla.
Alina33, bine ai revenit.
Apropo de intilneala, e bine dupa ora 17-18. Deci, unde si cind?
Va pupam,
Cristina si gemenutele

--

http://cristinacsa.bei.t-online.de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ceau
ALina33 bine ai revenit! Ce mai face Dragos?
Ioana, bafta multa!
Flavia, Doamne ajuta sa fie cu ochi!

Fetelor din pacate pe mine nu va bazati, luna asta n-am cum, saptamana viitoare avem inventar, inchiderea de luna, etc...nu stiu cat voi sta la servici si oricum nu voi mai avea io chef de pazit una bucata copil atomic!

Va doresc noapte buna!

Ce frumos ningeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee



Claudia&Raul (01.04.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Ceau fetelor!

Tare frumos mai e afara!

Clau nu-mi vine sa cred ca nu vii la intalnire!O sa se simta lipsa voastra! Spor la treaba la servici!


Merci fetelor de incurajari....sper din suflet sa reusesc sa plec!

Pupici!


Ioana& Alesio(08.10.2004) Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza13 spune:

Flavia Doamne ajuta sa-ti aduca mosu un bb!!!

Alinutza si
ingerasul Fabiana Alexia
http://photos.yahoo.com/alina13fan
http://photos.yahoo.com/alyfabi


"Cand altii te cred fericit si tu crezi ca nu esti, ia-te dupa ei!"-- Raymond Ruyer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Ce-mi place cand e zapada si nu e frig .

Secretara mea a plecat acasa in Iordania si mi-a trimis ieri mesaj ca sunt 20 de grade acolo. Parca m-as duce si eu.

Ce ziceti de intalnire marti, pe la ora 18:00? Daca veniti cu copilasii poate o duc si eu pe Lisa. Numai sa spuneti unde putem merge, ca voi stiti mai bine unde sunt locuri si pt copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pau spune:

Cristina,si noua ne-au cerut bani pt cadou la copii,si cine da bani va fi pachetul mai consistent si cine nu,ramane numai cu ce da gradinita,sunt foarte curioasa.
Fetele,daca va hotarati pt intalnire sa-mi spuneti si daca am timp,as vrea sa va si cunosc,impreuna cu Paula,daca nu va deranjeaza.Va pup,Nico si Paula.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Fetelor si eu dc pot vin cu Alesio 100%, singura nu vin sigur!

Avem poze noi pe yahoo!!!!

Pupici!


Ioana& Alesio(08.10.2004) Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput