La noi la Galati sa veniti ! (14)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

mama ce m-am cutremurat!!!! (oare asta e de interes general?) oare ce sa va mai spun ca sa se faka macar 3 randuri??? zau ca nu am ce ...am skimbat pampersul, am hranit copilul, am adormit amandoi si eu m-am trezit cutremurata, lui se pare ca i-a plakut ca inca mai doarme.

Mai Laura iti mai explik, am dat comanda de o chestie din plastik cum ai vazut in linkul pe carte ti l-am dat ....aia de plastic o atasezi la aspiratorul cu care faci tu curatenie in casa si .....gata ies mucii...la greu, serios.

Alina si bb Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Iubito, am inteles....dar tot nu-mi vine a crede...Pai daca il aspiri pe bebelac cu totul ? Mie mi-ar fi frica pe cuvant ! Sa mi povestesti si dupa ce il folosesti !

bebelusa DARIA si mamica LAURA
Album MARTIE-APRILIE 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

quote:
Originally posted by alinam

mama ce m-am cutremurat!!!! (oare asta e de interes general?) oare ce sa va mai spun ca sa se faka macar 3 randuri???

Alina si bb Vlad (25.09.2005)



Sa nu uitzi Darie



CRACIUN FERICIT SI LA MULTI ANI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

LauraFlo..pentru discutii elaborate despre cum se bea si de ce cafeaua dimineata exista pt interesati YM.
Despre copii...despre copii...insa ....sunt multe chestii spuse doar asa...ca sa fie zis ceva in dimineata aia..fara fond..si fara forma..fara sa astepti vreun raspuns..sau fara sa crezi ca cineva ar putea fi interesat de asa ceva...cum ar fi..."ce frumos e mos craciun"...si atat..sau:"Sunt singura aici?"....

Foarte tare ,frate!!!Mult prea tare....!!!



CRACIUN FERICIT SI LA MULTI ANI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Corina ce ar trebui sa inteleg????

Alina si bb Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Aha , deci chiar eu eram cea vizata ...Sorry ca nu m-am prins mai repede.
Repet, vad ca n-am fost inteleasa, daca nu va convine deschideti-va un nou subiect ! Ceva gen : "Aici suntem noi cele care nu vorbim despre cum se bea cafeaua, care avem ceva de spus, dar nu va spunem ca sa nu va jenati de profunzimea gandurilor noastre, nu de alta dar va complexam ! Parol !"
AAAAA, sau ne mutam noi, ca doar voi ati deschis subiectul ! sau nu ne mai vizitati fetelor daca povestioarele noastre produc dezgust.

Chiar imi vine sa rad. Pe bune ! Voi chiar vreti sa ne educati si noi...nu si nu ! Insistati poate se prinde ceva de noi !

Lasand gluma cred ca deja am discutat cam mult despre calitatea noastra intelectuala si nu de alta dar nu suntem chiar atat de apropiate ca sa ne permitem astfel de consideratii. Cine se aseamana se aduna, iar daca voi nu simtiti ca semanati cu noi....
Si nu de alta dar se prinde vreun moderator de veninul care zboara prin aer si ne inchide subiectul , iar eu chiar am nevoie sa-mi beau cafeaua cu fetele, sa aflu cum a dormit micutul sau micuta,....

Chiar asa, ce meniu aveti de gand sa pregatiti de Craciun si Revelion ? Stiu ca mai e ceva timp , dar eu maine - poimaine ma duc la cumparaturi, deci ar trebui sa ma hotarasc ..si poate "fur" de la voi vreo idee.


bebelusa DARIA si mamica LAURA
Album MARTIE-APRILIE 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

Laura..ceea ce reiese de aici ,din ce zici tu -e de toata jena!!!



CRACIUN FERICIT SI LA MULTI ANI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

mai parca mi-e si frica sa mai postez ceva..... dati-o incolo de treaba, atatea tachinari...offf.
Laura noi cred ca mergem doar pe cele traditionale mai ales ca vine mama cu ajutoarele. Daca ar fi dupa mine mare lucru.As vrea doar sa umblu de aiurea ,sa ma plimb ...si sa mai vad si altceva decat fata frumosului mei copil.
Pe mine tocmai m-a anuntat sotul ca facem revelionul la Hotel Faleza. Stiti cumva cum e???
Si inca ceva: astia nu mi-au terminat de gaurit casa, deci n-am facut nik toata ziua....de fapt glumesc ..am citit subiecte pe forum si am umblat pe net de la 11 dimineata. Astept sa termine sa fac smotru.

Elena si bb Denisa (26 oct 2004)
Deny..si altii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

Eu am facut un Revelion acolo acum vreo catziva ani in urma.Si de curand am fost si la o nunta acolo.Se danseaza pe hol....nu esteun singur sallon..sunt niste separeuri....ca niste camere de apartament....Nu te vezi cu ceilalti...stai izolat..iar muzica..se aude atata cat se poate..ca nu ai cum.

Nu vreau sa te dezamagesc Ele..dar mie Revelionul ala nu mi-a placut..ca nici nu aveai unde sa dansezi...trebuie sa te strecori printre scari..
iar la nunta....super naspa...si acum sotul meu maipomeneste de nunta"din camara"....
Nu stiu ce sa zic..du-te si tu si vezi cum e la interior...!!!

CRACIUN FERICIT SI LA MULTI ANI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauraspeedy spune:

Salutare!
Mai fetelor, tocmai acum de sarbatori...???
Zau, imi pare rau, daca am postat ceva neinteresant pt. toata lumea.
Ce cadouri v-ati gandit sa le faceti (mos Craciun - fireste) la copilasi? Am cautat tot Galatiul jucarii pt. copii pana intr-un an si nu prea am gasit ( in afara de jucariile din cauciuc si sunatori).
lauraspeedy

Mergi la inceput