Cluj rulz (26)!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Gata! Am dovedit-o! (ciocolata!). Acum imi vine sa .
Macar de as , poate asa nu-mi mai trebuie ciocolata niciodata

Am gasit o viitoare mamica la 1 post de la Cj. Am invitat-o pe la noi. Sa vedem, apare?

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

salvati-ma de dulciuri!!!! ieri mi-a adus mihai o Milka si pe la 1 noaptea eu butonam p-aici ca nu aveam somn.


mami de dani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Mariana pofta buna la cioco.Lasa draga rusinea la o parte si savureaza bucatica

Familia mea
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuzza spune:

ola fetele!
mi-au trebuit 40 min sa adorm copila! am stat amandoua in pat..era sa adorm eu mai intai...
stanca, felicitari pt. masalut si la mai multe! de acu, puteti trece la gratare si fripturi...la goz cu blenderu'
nu mi-ai zis cum esti dupa vaccin?

vad ca pe aici lumea se da la vicii! voi papati cioco, io fumez..mie sa-mi fie rusina, voua nu!

azi ma duc in vizita la buna-mea si l-am mobilizat si pe tati. maine am musafiri, si uite asa imi mai ramane o zi sa adun calabalacu' pentru o luna intreaga! uffff...asa m-am saturat! suntem familia-valiza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Sunt bine nu am nici o manifestare.
Bine ar fi sa fie asa simplu cu blenderu' ala ca eu il urasc da'ptiku il adora.Ca doar e barbat si asta si nu face eforturi sa mestece.

Vi se potriveste asta cu familia -valiza din pacate.Da' las' ca vine si vremea aia sa va asezti la casa voastra ori unde ar fi asta.

Ma duc sa ma spal pe cap ca diseara avem iesire in oras.

Familia mea
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Ca tot vorbim de vicii eu mi-am cumparat azi o punga de o jumate de kg de pufarin.

Familia mea
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nana_sim spune:

Dragele mele,

Ma inteapa si azi ficatul de am senzatia ca o sa-l vad revarsandu-se de sub coaste, de ce oare? Cineva o fi incercat voo-doo pe mine? Pai m-am plans eu de cineva sau m-am incontrat cu careva la vreun topic? Roxa-boxa, Mariana, pe voi va doare ceva? Lasand gluma la o parte credeti ca e posibil sa ma doara de 2 zile pentru ce in ambele am mancat niste sunca de pui despre care mi-a intrat in cap ca miroase a stricat dar ceilalti spun ca nu-i deloc asa? Oricum ma duc s-o arunc!

Maine mergem la inmormantarea sotului unei bune colaboratoare de servici din Alba, e mai mult decat o relatie de lucru, ne-am scos din impasuri financiare grele unii pe altii cand am avut nevoie, in plus ea mi-a umplut pe jumatate camara si anul trecut si anul asta cu zacusti, muraturi, conserve de tot felul. Ei au fost primii care mi-au zis bun venit in Ardeal! Desigur asta fin'ca nu va stiam pe voi atunci
Imi dau toata silinta sa ajung pentru ca nu o sa va mai vad anul asta.

Cu casa ... am senzatia ca i-am gasit special pe oamenii astia ca sa simt definitiv si complet cum e sa-si bata cineva joc de tine. Abia astept sa terminam, orice noua vizita la casa sau orice convorbire cu constructorii este prilej de noi lovituri in plex. Comandasera ei cu de la ei putere usa de la exterior, de parca n-as plati-o eu, a urmat o runda . Oare de asta ma inteapa ficatul?

Sveti, bun venit in gasca! Ce nume neobisnuit ai, tocmai am cunoscut pe cineva din Bulgaria cu numele asta acum 2 luni.

Plec, ma duc, va las cu bine!

Simona

P.S. - aaa, sunt batrana si senila ... Anca drum bun si sa aveti sarbatori tihnite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns country girl spune:

Si io, si io sa semnez condicutza!
Astazi a fost liniste pe frontul de vest. Ilinca a revenit la sentimente mai bune si s-a preocupat intens de studiul jucariilor. Asa ca eu am pus de un ciolan cu fasole! S-aku mi-astept barbatu de pe coclauri...
Mariana, super listuta ta asa colorata sa ne creasca doza de optimism. Pupici multi lui Simon de la Ilinca. De-abia astept sa ajungem pe la Cluj, prima chestie pe care o fac e sa vin la o intalnire cu voi toate si cu pruncii nostri.
Ma gandeam cu groaza ca mai am o luna si reincep serviciul iar fata mea e o mamoasa si jumatate. Dar tot invatzul are si dezvatz!




poze cu "Zmeoaica"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns country girl spune:

Si vorbind de vicii ... eu sunt Haribo addicted



poze cu "Zmeoaica"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Hop si io!!!!!
....Svety, io-s cu musca pe caciula.....si eu ma trezesc dupa 10, everyday!!!!!!!! nu ma plang, nu ma plang!!!....pe soacra mea o cheama Svetlana, nickul tau deriva tot de la numele asta???

Stanca, , am luat revista , si-am citit articolul!!!! Chiar ca voi trei sunteti facuti unul pentru celalalt!!!! Esti un mare om, si ma bucur ca te cunosc, curajoaso!!!!!!!!!!!!

Offf, parac ma ia acum depresia asta dinainte de Craciun!!!

Fetelor, voi mai stati careva acasa si de Craciun si de Rev?....is curioasa, sa vaz daca doar io am astfel de program

Anca, sa aveti drum bun si cale lina!!!! Sarbatori fericite nu va zic inca, ca sper ca mai intri p-aci, nu???

pana nu uit: Mariano, au brazi in piata mare....inspre Balcescu...am vazut azi cu mei!!!!! ...ca doar ziceai ca nu rabzi pan' la Craciun, nu???? ....sau n-am inteles bine?

Simona, sper sa ne vedem maine la Mariana!!

Roxana, voi veniti? Sper ca da!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378" target="_blank">Alex(1 an) are diabet! Bazar pt. Alex!

poze cu noi


Mergi la inceput