HELLP- INTERNET

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Imi scrie ca am 173 de obiwecte ctitice.
Si acum ce fac?
Habar nu am de cum functioneaza acest program.
Va rog, ajutorrrr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Pai ad-aware le si sterge. Nu te speria ca scrie ca-s critice, pot fi doar cookies de obicei in dreptul lor scrie tracking cookies. Tre'sa aiba un "next" acolo dupa scanare unde de obicei intreaba daca vrei sa le stergi.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Le-am sters pe alea si acum i-am dat din nou sa caute si pana acum are inca 16, dar apar cateva din fiecare, adica modules, filed, deci din cele 6 descriptii din partea dreapta.Oare e chiar asa grav.
Multumesc pentru ajutor oana.
Oare din cauza asta merge si internetul asa incet?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Foarte posibil. Vezi ca ad-aware are si un buton de update pe undeva. Dupa aia mai fa o scanare.
Mai e un program free bun "spybot search and destroy", uite link in spaniola http://www.safer-networking.org/es/index.html incearca-l si pe asta.
Mai important decat antivirusul este firewall-ul care opreste la poarta galmele, pe cand antivirusul curata ce-a trecut de firewall. Unul bun si free este de la Zone Alarm. Mi se pare ca mai e Kapersky? tot free. Sau, depinde, poate vrei sa iti cumperi cu licenta.
Poate dupa ce faci curat in comp nu mai face IE figuri.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Multam tare mult pentru tot oana.
Sper sa reusesc sa curat pc.
Multumesc inca o data pentru tot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Am curatat calculatorul, dar viteza ramane foarte mica si problema cu deschisul a mai multor pagini persista.
Ce pot totusi sa fac cu el
Multam pentru raspunsuri.

Mergi la inceput