Constanta te saluta! (58)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns viorina spune:

felicitari pentru initiativa.mi-as dori sa pot face ceva similar si la Focsani din pacate nu am cu cine ...deocamdata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

Ce bine... vin si eu pe 17 ... cu cel mare si cu mama. Dar nu stau mult ca-l am pe cel mic.

Ce ziceti daca va fac un concert de colinde ... si poate strangem ceva pentru Claudiu, ca sa se bucure de Craciun... ca e tot Constantean si el. Credteti ca va puteti uita maine la OTV? la ora 13? Daca da, poate faceti o donatie. Nu stiu pe cine sa mai anunt. Daca vreti, dati si voi cate un e-mail colectiv, cu link catre pagina lui, in care sa spuneti ca se va face teledon pentru el maine. De la fiecare cate putin, poate ca se va strange... macar pentru tratamentul cu cerebrolysin.

Nu va suparati ca vin cu propuneri din astea... Daca va supara ... dati PM si schimb mesajul., OK?

va las... ma duc la

www.geocities.com/claudiucioca" target="_blank"> Ajutati-l sa cante din nou
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62812" target="_blank">Maini condamnate la tacere
Dragostea de Dumnezeu rezolva toate problemele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

buna dimineata.as veni si eu cu razvan, dar mi-e ca vin si nu are stare mai mult de juma de ora.ca el este foarte agitat si se plictiseste repede.asa ca nu stiu ce sa fac.ma mai gandesc si va anunt.cred ca ii ies ceva dinti pentru ca doarme noaptea foarte agitat se trezeste din 2 in 2 ore.ieri s-a trezit de la 5 dimineatasi nu a dormit decat o ora toata ziua.am zis ca innebunesc de creier.deja pe seara nu se mai intelegea nimeni cu el.il mai dau eu cu calgel dar nu prea are cine stie ce efect.
va pup pe toate si va doresc un we minunat.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

roxana - o intrebare ptr tine.
e adevarat ca si copii peste 7 luni merg vaccinati antipojar?
ca imi cam falfaie inima cu epidemia asta.


jo si alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Salut,mor de placere cand sant in we acasa.Mai rau este ca sant in concediu fara plata doua sapt si nu stiu pe ce tura voi intra ca sa va pot da un raspuns la intalneala.Dar pe 15 incep si voi stii atunci programul,nu vreau sa ratez aceasta ocazie.
Saptamana asta am o gramada de treaba pe cap,noi o punem de o chindie sambata,sarbatoare mare la mine in familie,sotul meu e la schimbare de prefix, face 40 de ani.Cum in organizari de petreceri sant AS, nu pot decat sa ma desfasor in voie printe stabilire meniu ,tort, artificii,decoruri party si toalete-sexy elegant.
O sa pun cateva poze de la sf Andrei, unde copii au fost parca mai fericiti si mai activi ca niciodata.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

De abia reusesc sa va citesc! Nu am net acasa de vreo 10 zile, suntem nervosi pe RDS!
La servici nu prea am timp sa va scriu.

Sa traiasca sarbatoritii saptamanii incheiate!
Pentru 17 vrem si noi sa venim!
Revin cu amanunte!
Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Tatiana, as vrea sa ne intalnim...dar unde? eu am drum prin Metro si am vazut si tarziu mesajul tau...in seara asta la ora 19 in Oraselul Copiilor sunt artificii. Va incumetati?(adica daca nu se sperie Bia).Da-mi un beep daca vreti si vorbim sa ne intalnim.

Crixia, ce mai face Alexia? nu ne-ai mai zis nimic de ea.

de la Mada si minunea Sofia Maria, 12.08.2004
http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Intram si noi repede sa uram sanatate la bolnaviori...
Azi am fost in parc, a fost o zi superba, incerc sa pun si eu pozele de pe 1 decembrie sa vad daca reusesc...
O zi frumoasa in continuare!!!

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BDana spune:

Jone scuze ca ma bag si eu in discutie, dar stiu ca Roxana nu prea intra in we. deci, in legatura cu vaccinul, citeste aici http://www.ms.ro/a_ms/ms.asp, adica da, se vaccineaza dar ei spun ca doar antirujeola, nu ROR care se face dupa 1 an...Eu ma gandesc ca poate ii fac deja ror-ul ca nu mai are mult pana la an...

Mamica Dana si un bebe Cristi (13.01.2005).

Poze noi...cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

dana nici-o problema de interventie.saru'mana de ajutor.
am intrebat pe roxana ca stiu ca ea dadea raspunsurile in domeniu.
eu si asha im imprind urechile in rujeola rubeola suna cam la fel ptr mine si sunt ferm convinsa ca sunt diferite ca de la cer la pamant.

in seara asta am program de studiat depsre astea 2.

se vede ca multe fete au probleme cu netul.
va pupik si o sambata seara placuta.

jo si alexandra

Mergi la inceput