Purul adevar despre barbatzi

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AlexandruL spune:

hehehehe
Să vă spun părerea mea referitor la ceea ce este mai sus ...
uni si altzi sunt si cuve si cuvalăi dar credetzimă sar gardul numai dacă au băut prea mult ceai de tei sau bere maschulii si numai atunci vine cu pi don la ea :)) la femeie că bărbathul are întoteauna dreptate :)) o cină cu una alta nu strică da dacă esthi prins potzice că te-a lovit trenul .
P.S. Poate si cu dacă ł

AlexandruL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns romana_74 spune:

ATAT DE ADEVARAT...!

romana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlisaM spune:


Sunt la primul meu mesaj dar, asta nu inseamna ca nu ma distreaza subiectul in sine . Cum ar putea sa reuseasca un barbat sa vorbeasca despre toate acestea fara a incerca sa induca ceea ce , de fapt este mai comod pentru el :idei pentru femei . Femeile trebuie sa accepte realitatea ; femeile trebuie sa "imbratiseze " punctul de vedere al barbatului , trebuie sa se adapteze situatilor, femeile trebuie ...Tot timpul ele ar trebui sa accepte ceea ce li se ofera .Asa credeti voi ! E timpul sa deschideti ochii mari si sa vedeti reralitatea.
Poate ca nu mai avem chef sa fim cele supuse , cele care sa fie pe placul barbatului. Poate ca nu vrem ceeaa ce ni se ofera si vrem mai mult , poate ca am invatat sa pretindem ca voi, barbatii sa fiti care accepta adevarul despre femei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Ei, uite ca sunt cu 'mnealui de 3 ani aproape shi nu m-am pliktisit de el, si nu-mi impune nimic, prietenii smekeri le-am dat eject, ochii nu stiu daca ii aluneca, probabil ca da, da nu mai mult, ca


V.

Mergi la inceput