Sunet iritant!

Sunet iritant! | Autor: devylla

Link direct la acest mesaj

Cand deschid pagina desprecopii.com imi apare un sunet in boxe ce suna ceva de genul celui de la yahoo messenger cand ai un mesaj nou.
Va rog cum as putea rezolva problema ca e stresant, nu pot asculta muzica,nu pot vorbi cu alte persoane daca am pagina desprecopii.com deschisa.
Multumesc in avans!








poze foarte noi
bubulinele
'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'
Sabina

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Si la mine la fel; pe mine ma deranjeaza ca ii atrage atentia lui Andrei, care tot sta pe langa mine si ma intreaba: ce face asa? Si bineinteles ca vrea in brate!


www.imagestation.com/album/?id=4287441075&code=8712142&mode=invite" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

Tools / Internet Options / Ultimul TAB de sus din dreapta "Advanced"

apoi mergeti mai jos la "Multimedia" ...
si acolo luati bifa de pe ce nu va place (de ex: play sound in web pages)


Cu respect,
G.

Suntem urate... si ne tarim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crista-s spune:

Daca SCOT BIFA de la play sound in web pages ... dispare sunetul asta enervat de pe DC .. dar atunci cind voi deschide alta pagina unde ma intereseaza sunetul va trebui sa re-bifez casuta "play sound in web pages"???? Deci poate exista alta solutie ... de unde a aparut sunetul asta care pina acum nu era ? Foloseste la ceva ? Daca nu ... poate cei in drept ar tb sa il scoata ...( era doar o parere ..)
Va multumesc

Cristina

"Quando vuoi davvero l'amore lo troverai che ti aspetta."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Sunetul provine de la reclama din partea de sus a paginii,cea a "Opiniei";daca observati,cand apare scrisul cu galben se aud si zurgalaii (a se citi "clinchet de $$$")!


Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

BIFA de la play sound in web pages scoasa (adica debifat) ... sunet prezent...

Ori sunt eu prea obosita ca nu dormim noaptea fiindca ne ies dintisorii, ori e mult prea enervant sunetul....


Lali si Dragos (27 decembrie 2004)

"Daca ii judeci pe oameni, nu mai ai timp sa ii iubesti " Maica Tereza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crista-s spune:

Si la mine la fel ... de-bifat si tot se aude clinchetul ...
Oare nu se poate face nimic impotriva acestui sunet care precum "picatura chinezeasca " imi gaureste urechile si creierasul ( ala putin care a mai ramas ) ??
Daca tine de reclama de mai sus insa slabe sperante de linsite ( a se citi : lipsa clinchetului ... ) in viitor ...

Cristina

"Quando vuoi davvero l'amore lo troverai che ti aspetta."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Ingrozitor!!! Ce reclame tampite fac unii! Daca mai lucrezi si la radio, adio desprecopii in timpul serviciului!

POZE
Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maria I spune:

Nu vreau sa fiu obraznica, dar nu s-ar putea sa "beneficieze" de clinchet doar cei care vor asta cu tot dinadinsul? Sa zicem ca fiecare dintre noi are dreptul sa asculte ce muzichie vrea el in timp ce se baladeaza pe DC. Ori n-am dreptate? Ca atunci, cu regret, io la muzichia mea nu renunt, deci...
Multumesc pt intelegere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Probabil ca s-a dorit sa semene a zornait de bani, si sa atraga...In ce ma priveste, zdrangane a orice altceva si ma macina la creieri...Puteau sa aleaga ceva mai melodios.Daca are cine sa le spuna, in felul asta nu isi ating scopul, dimpotriva...

V

veni, vidi, Victorie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Oricum, cu sunetul asta...doar pierderi..nu mai poate ramane deschis pe bra, ca deranjezi un birou intreg cand ai o mica pauza...nu ai chef de sunetul asta ...asa ca intrii mai putin pe DC.
Reclama...si-a atins scopul! Ne-a atras atentia!

Mergi la inceput