Sarafan (3791)

Sarafan (3791) | Autor: huacin

Link direct la acest mesaj

Fetelor! Ma tot uit la sarafan si nu-mi dau seama: e gros, e subtire? E pentru acum sau pentru la vara? L-a luat cineva ca sa-mi poata oferi si mie detalii? Multumesc anticipat!

Produsul se gaseste aici:www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3791" target="_blank">http://www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3791

Valentina

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns huacin spune:

Fetelor, chiar nu a cumparat nimeni sarafanul?

Valentina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns huacin spune:

Zau ca ajung sa cred ca nu l-a luat nimeni... Sau nu sunt pe aici fete care l-au luat...

Valentina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Dupa cum pare in poza este de vara, subtirel.Cred ca e din in.

Monica
http://community.webshots.com/user/maraki36

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns qsar spune:

Sarafanul este sigur-sigur de vara. Si-n plus, nu-l poti comanda acum pentru ca, asa cum scrie si-n magazin:


Atentie: Dragi vizitatori, magazinul buburuza.com este in restructurare. El va fi relansat in curand. Pana atunci insa nu putem onora comenzile voastre! Va rugam reveniti.

Q


Honi soit qui mal y pense...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns huacin spune:

maraki multumesc, asa mi se parea si mie, dar stii cum se spune, mai multe perechi de ochi vad mai bine!

Valentina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns huacin spune:

gsar multumesc, citisem ca nu se poate comanda acum, dar sper sa se poata in curand, de aceea voiam sa stiu; eu sunt insarcinata in 6 saptamani, dar nu suport sa ma apese nimic pe burtica; asa a fost si la prima sarcina (puiul are 4 ani si 4 luni), cum presa ceva, cum greturile deveneau varsaturi. Acum port deja salopeta pe care mi-am luat-o data trecuta cand eram in vreo 4 luni, asa mi-e cel mai comod. De data asta, insa, merg mai mult cu masina, asa ca vreau si sarafane, nu numai salopete. Oricum, multumesc pentru raspuns, e bine de stiut pentru cand se va putea comanda.

Valentina

Mergi la inceput