Teledon-3945 de euro, lumina ochilor pt Alina

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zuzunaki spune:

dragi fete,
sunteti minunate!bravo!
voi participa si eu la aceasta actiune de a-i readuce lumina Alinutzei.
Anca sa-mi dai mail pe yahoo cu adresa.

NU E NIMENI DIN BUCURESTI OAMENI BUNI SA II AJUTE LUNI???HAIDETI;VA RUGAM DIN SUFLET,SA-I AJUTE CINEVA!

p.s. anka,nu am primit nici azi picul:(



Love your neighbour,eat more greens,cheer up!It might never happen...

Nicole,mami de pici cu lipici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

A ajuns primul pliculet,(ceilalti bani mi-au fost dati direct)

Alessia105, iti multumim foarte mult, sa te ajute Dumnezeu, sa primesti insutit, foarte frumos gestul tau mai ales ca acum aveti ceva probleme

Zuzule, nici la mine n-a ajuns plicul inapoi, nu-mi vine sa cred ca exista cazuri si aici, sper sa se gaseasca si sa ajunga, multumesc ca vrei sa ni te alaturi, voi trimite PM

anca si micutza Bianca(14/03/2005)
http://community.webshots.com/user/biancahugoanca

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">teledon, 4000 de euro, lumina ochilor pt Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia105 spune:

Neatza ....An-k cred ca vei primi si pliculetul de la mine in urmatoarele zile l-am pus ieri Prior asa ca ar trebui sa ajunga maine sau luni ...promit sa iti trimit mai pe seara si alte adrese ....Fetelor da-ti-ne o mana de ajutor sa compunem niste mailuri si sa le trimitem diverselor fundatii , prieteni si familie din Ro si din strainatate poate mai strangem niste banuti

Va pupam dulce pe toate si pe toti,va dorim tot binele din lume si MULTA SANATATE!
Alessia, www.babiesonline.com/babies/m/manneke/" target="_blank">Benny (02.03.05) si www.babiesonline.com/babies/s/sebypiano" target="_blank">Sebi (16.01.98)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Arata ca esti OM!Putin poate insemna ptr o fetita minunata...VEDEREA!




Specialii 2005 , Poze de pitici voinici

"Traieste ca si cum ai muri maine. Invata ca si cum ai trai vesnic". - Gandhi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia105 spune:

hi hi hi ..pliculetul era de la mine ..scuze An-k ca nu mi-am dar seama ca e de la mine ..eram somnorila ...l-am pus ieri la 16 e adevarat Prior, dar sa ajunga in 15-18 ore nu imi inchipuiam ..e o fff mare surpiza ( ca dee ramasai cu sechele de la Posta Romana).URAAAAAAAAAAAAA TRAIASCA POSTA BELGIANA!!!!

Va pupam dulce pe toate si pe toti,va dorim tot binele din lume si MULTA SANATATE!
Alessia, www.babiesonline.com/babies/m/manneke/" target="_blank">Benny (02.03.05) si www.babiesonline.com/babies/s/sebypiano" target="_blank">Sebi (16.01.98)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Arata ca esti OM!Putin poate insemna ptr o fetita minunata...VEDEREA!




Specialii 2005 , Poze de pitici voinici

"Traieste ca si cum ai muri maine. Invata ca si cum ai trai vesnic". - Gandhi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Luni va merge alina cu mama ei la dr, ma doare ca a trebuit sa mearga personalsi dr nu a dat informatiile prin mail dar cred ca asta e regulamentul, ei vor pleca la 1.30 noaptea pt a fii la 5 dimineata la bucuresti, saracuta Alina, nici mamei nu cred ca-i e usor, am fost surprinsa cat de repede au fost de acord sa mearga la dr, nici nu s-a gandit mult cand i-am zis, a spus... "pai o sa mergem",
acum multumesc din suflet Nadina(de pe forum), s-a oferit ca sotul ei sa le insoteasca pe Alinuta si mama ei Luni la dr., asa speram ca marti sa avem poze noi si toate informatiile despre Belgia,

va multumesc ca ne sunteti alaturi





anca si micutza Bianca(14/03/2005)
http://community.webshots.com/user/biancahugoanca

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">teledon, 4000 de euro, lumina ochilor pt Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Am uitat sa spun ca datorita lui Fairy Adina, acum avem si site
www.geocities.com/alinalumina/" target="_blank">http://www.geocities.com/alinalumina/

Adina, multumesc din suflet inca odata

anca si micutza Bianca(14/03/2005)
http://community.webshots.com/user/biancahugoanca

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">teledon, 4000 de euro, lumina ochilor pt Alina

Mergi la inceput