Un cadou nepretuit de Craciun

Un cadou nepretuit de Craciun | Autor: Natasa

Link direct la acest mesaj

Va rog sa cititi articolul urmator si poate impreuna reusim sa-i facem cel mai frumos cadou de Craciun acestui copil.

http://www.jurnalul.ro/articol_40823/primii_pasi....html


Va multumesc

Raspunsuri

Inceputul discutiei Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Ar fi cel mai frumos cadou pt. Claudiu...daca VIATA se poate numi cadou!


Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=6" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Natasa, off, din pacate cunoastem boala asta necrutatoare- distrofie musculara, am mai avut cateva cazuri pe forum si e cumplita! efectiv nu exista decat ameliorare, si chiar un coleg de-al sotzului meu (elvetian) isi duce copilul la Kiev de 2 ori pe an pentru implantarea cu nu stiu ce celule care-ar incetini procesul de distrofiere al muschilor. Din pacate este extrem de costisitor, o sedinta costa cateva mii bune de euro (cca 10'000!!!) si nu e 100% sigur. Uite aici mai multe www.ana-design.ch/paul/paul.htm" target="_blank">amanunte. Ii dorim micutzului tot binele din lume si bunul Dumnezeu sa-l ajute.

"Unde exista dragoste, exista si Dumnezeu" - Tolstoi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Lorelei,intr-adevar,este o boala cumplita,dar daca tu ai fi in situatia Marietei...ai renunta la speranta,ai renunta la lupta?
Chiar si pt. o ameliorare,orice mama este datoare sa lupte pt. viata copilului sau,nu se stie niciodata,poate apare si leacul miraculos pe care-l asteptam si pt. aceasta boala!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=6" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Va rog, continuati la subiectele indicate

Oana_B

Mergi la inceput