CRACIUN DE VIS pentru copiii dintr-un orfelinat 2

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by pashosha

jasmine daca o dai o luam cu cea mai mare placere....mersi frumos

pasosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!



OK.
O sa ma uit si de niste cearceafuri.

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Andreea imi cer scuze,stiu ca-ti zisesem ca pun pachetul vineri,dar nu i-au intrat banii pe card sotului,adica salariul.Nu au facut tranzactia cei din Buc..nu stiu exact.Si cum a venit week-endul,deabia luni o sa intre.Ma rog...ideea e ca oricum am vb. cu logodnica fratelui meu si-mi trimite si ea un pachet cu haine,iar ea la randul ei c-o prietena de-a ei..sa vedem ce s-o strange.Luni imi pune ea pachet catre mine.Acum cum sa fac?Sa pun eu luni pachetul cu ce spusesem ca dau eu si apoi ce-mi trimite ea?Sau sa astept(cred ca joia viitoare v-a ajunge pachetu ei la mine)si sa pun totul intr-o cutie si sa-l trimit apoi?
Oricum daca pun pachetul dimineata,adica pana in 12,ca posta pleaca la 13 de aici,a doua zi pachetul e in Bucuresti(stiu asta de la sub.cu bazarul).
Inca o data scuze.Te pupic dulcic.

Judecand prea mult oamenii,uiti sa iubesti!!!


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61071&whichpage=1" target="_blank">Craciun de vis pentru copiii dintr-un orfelinat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

maine seara incerc sa trec pe la andreea sa iau patutul si sa merg cu dpc cumva sa i l duc Lidiei....
mersi mult fetelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Danateo, am mai trimis 80 RON in contul tau aseara (am specificat "Craciun de vis la orfelinat" si ca-s de la mine, e contu' lu' sotzu' ).

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61953" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61690" target="_blank"> Bazar umanitar

Mergi la inceput