Bazar pt ALEX (3)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns geaninaelena spune:

Buna

as vrea si eu pozitia 113; cum procedez?

multumesc

Gia si bebe Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica de sept-oct spune:

geaninaelena, trebuie sa spui pretul cu care licitezi acel produs si dc in 24 h nu ofera nimeni mai mult ca tine atunci iti va fi adjudecat premergatorul.

alina_a, pt pozitia 194 s-a licitat deja 10 RON. Daca vrei sa licitezi trebuie sa oferi mai mult.

tomecica, esti de acord ca si produsele tale sa apara si pe celalalt site?

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761&whichpage=5" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geaninaelena spune:

vreau sa licitez pentru pozitia 113- 12RON

Gia si bebe Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Fetelor am si eu o intrebare: daca avem noi mamicile hainute care nu le mai purtam, le putem pune in bazar? Eu de exemplu am fost mai grasunica si in 2 luni am slabit foarte tare (inainte de sarcina) si am haine care imi sunt foarte mari si pe care le-am imbracat de 1-2 ori.
Intreb si eu

Luminita si Gabi fericitii parinti ai lui Andrei Tudor (16 august 2005)

www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3791" target="_blank">poza buburuza1
www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3794" target="_blank">poza buburuza 2
Tati, mami si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

quote:
Originally posted by lulu75

Fetelor am si eu o intrebare: daca avem noi mamicile hainute care nu le mai purtam, le putem pune in bazar? Eu de exemplu am fost mai grasunica si in 2 luni am slabit foarte tare (inainte de sarcina) si am haine care imi sunt foarte mari si pe care le-am imbracat de 1-2 ori.
Intreb si eu

Luminita si Gabi fericitii parinti ai lui Andrei Tudor (16 august 2005)

www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3791" target="_blank">poza buburuza1
www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3794" target="_blank">poza buburuza 2
Tati, mami si Andrei




Binenteles ca se poate!Asteptam cu interes pozele!

Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumos

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61953" target="_blank">Bazar pentru Alex. Haideti sa-l ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

si eu zic la fel, de ce nu?

Ramona, Mihaela, sunteti niste persoane foarte inimoase si va multumesc ca ...ne ajutati sa ajutam!

sper sa mai fac si eu cateva poze, cu niste produse care sunt de acord sa apara si la celalalt bazar.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61953" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Pana aici este actualizata listuta...

Lulu75, la bazar se poate pune orice produs/obiect si nu doar pt copilasi. Orice nu ne mai e de folos si poate fi valorificat in favoarea micutului Alex este binevenit.
Deci asteptam listuta si poze daca ai.

Herra, multumim...incercam si noi sa ajutam cum si cu ce putem.
Asteptam si de la tine pozici.




Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

loremma- cd care a fost adjudecat , este cel de la pozitia 78 ? sau mai ai si altele???
sunt deacord sa apara produsele si pe celalalt site.


luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]



fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Fetelor, saptamana asta nu pot pune pozici pt ca nu sunt acasa. Cum ajung, aleg ce nu imi mai e de folosinta si pun o lista si poze.

Luminita si Gabi fericitii parinti ai lui Andrei Tudor (16 august 2005)

www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3791" target="_blank">poza buburuza1
www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3794" target="_blank">poza buburuza 2
Tati, mami si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Tomecica, multumim pt acord.

Cd-urile sunt cele cu povesti de la 078...dc nu gresesc.



Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput