Bazar pt ALEX (3)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

Are cineva de adaugat la bazar -o salteluta de joaca cu arcade, jucarii- sau -un fel de spatiu de joaca- pentru in casa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Se pare ca mi-am adjudecat jeansii.

Ana_a,iti trimit PM cu adresa.

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns frosa spune:

mygirl raspund cu intirziere, ma bucur ca-ti place geaca cred ca-i sta tare bine fetitei tale.

cu bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by andradanatalia

Are cineva de adaugat la bazar -o salteluta de joaca cu arcade, jucarii- sau -un fel de spatiu de joaca- pentru in casa.

Andrina
http://ada.251.ro
algo se muere en el alma





Si pe mine m-ar interesa asa ceva.Sau o masutza gen "centru de activitate".

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

MI-AM ACTIVAT PM.
Astept adresele celor carora trebuie sa le trimit produsele. pe pm sau pe mail.
cum va e mai simplu.eventual cind trimiteti adresa , scrieti-mi si produsele pe care trebuie sa le primiti .asa ca o siguranta pt mine.
multumesc . azi ma duc sa pun banii pt carut . anunt cind ma intorc.
In legatura cu casetele cu povesti ma poate lamuri cineva????

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]



fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica de sept-oct spune:

Fetelor, am deschis si in alta parte (alt site) un bazar pt Alex si am pus si acolo produsele mele, pana la urma cred ca nu conteaza daca le cumpara altcineva din afara DC-ului daca banutii se duc tot la Alex. Eu nu vreau sa fac reclama nici DC-ului nici celuilalt site si de aceea nu spun aici despre ce site este vorba.

Cum vreti sa procedez? Daca cineva de dincolo liciteaza pt un produs trec licitatia aici cu verde sa zicem ca sa stiti de ea sau scot produsul din lista de aici si gata?

Va rog frumos sa-mi raspundeti repede pt ca deja cineva de acolo a licitat pt 197 si nu stiu cum sa fac.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761&whichpage=5" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica de sept-oct spune:

Tomecica ti-am trimis mail si pe YM ca am vazut ca e trecut aici deci acolo gasesti informatiile despre povesti.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761&whichpage=5" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Pai da, cred ca trebuie afisate licitatiile si aici si acolo, ca sa stim ce si cum, daca vrem sa supralicitam.

Si mie mi se pare o idee foarte buna sa mai existe bazarul si in alta parte.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61953" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61690" target="_blank"> Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica de sept-oct spune:

Licitatiile trecute cu albastru sunt de pe celelalt site , deocamdata am trecut acolo doar produsele mele si ale lui Baby-boom care sunt la mine, daca mai vreai cineva sa-i trec produsele si dincolo sa zica.
Si atunci cand vor aparea produse si de la fetele de acolo le pun si aici???
Cu adresele va voi ajuta eu iar banutii vor intra in acelasi cont.

Loreema24

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761&whichpage=5" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

D.p.d.v. al meu este ok- Alex are numai de castigat
Pentru tine va fi mai greu sa stai sa urmaresti licitatiile in ambele locuri si sa le afisezi ma gandesc ca in ambele locuri

Mergi la inceput