Craciun pentru batrini

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna,
Pashosha, cel mai bine te intalnesti cu Andreea ( ai vb la tel cu ea, cea de la Fun Science, ca sta langa Oraselul Copiilor) Eu stau in Iancului.
Si ca sa intelegi noi suntem doua care avem un singur cont, pentru ca eu mi l-am facut mai devreme si cand a vrut sa isi faca si ea nu a mai reusit. Suntem la fel de implicate, numai ca eu intru mai mult pe net decat ea.
Ramane sa ne vedem zilele astea si cu Loreg care vrea sa ne ajute si ii multumim mult pentru asta.
Si e super ca poti dona atatea carti. Organizam evenimentul pe 15 decembrie sper ca avem timp sa strangem bani si ce se mai poate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinadil spune:

Contul promis:
RO97FNNB000902131897RO01
CATANEA IRINA MIHAELA
In cont sunt 53Ron pe care ii donez cu draga inima.
Acum astept si banutii de la voi!!!!

Ajutati-o pe Bella,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=57873&whichpage=1" target="_blank">Mariuca,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=58740" target="_blank">si Robert,www.desprecopii.com/FORUM/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">si ei au nevoie de noi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Super Catrinadil
Ar trebui sa tinem legatura, pt ca eu voi ajuta la stransul banilor din Bucuresti.
Iata adresa mea de mail : trandafir80@yahoo.com
Acum avem si contul, mai ramane sa strangem banii
Am f mari emotii pt ca vad ca nu e chiar atat de cautat acest subiect.
Am uitat sa va spun ceva ce m-a emotionat ieri la azil.
Cea care se ocupa de asistenta sociala mi-a zis ca au un program in care se intalnesc uneori batranii cu copiii orfani
Dragii de ei, au nevoie unii de altii pt ca se completeaza reciproc.
Va pup fetelor si credeti-ma ca nu imi vine sa ma misc din fata monitorului. Stau cu nerabdare si astept ce postati voi aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Am trimis azi 100 RON in contul mentionat. Vin de la HVB.

De asemenea, pot sa dau o instalatie de pom si ceva beteala pt un pom.

Incerc sa obtin 1000 RON de la firma, dar daca reusesc, va fi in mod cert in produse pt pachete, pe care sa le iau cu factura de undeva. Dar mai vorbim. Azi dir. gen. e tare prost dispus, asa ca mai bine il abordez maine. Experienta mea asa spune.



lina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Carolinah e super gestul tau.
In legatura cu pachetele, daca reusesti sa obtii acei bani, te ajut cu cumparaturile.
Trebuie sa gasim si noi un loc unde sa impachetam ce cumparam.
Fac lista acum cu cele care se ofera sa daruiasca fie bani, fie lucruri de care avem nevoie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:


inca ceva buggy, ca uite am vorbit si cu Cosmina..vezi ce conditii adre directoarea...ce impune si ea, vorbeste cu femeia si vezi daca e de acord si cu ce anume produse poti merge...in ce sector sw afla azilul? este imortant ca poate implici si primaria....

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Pasho,
Directoarea mi-a zis, ca in principiu nu au voie sa le dea decat produse cu garantie, dar ca face si rabat si pastreaza in frigider mostre cu ce primesc batranii si de la cine in caz ca se intampla ceva.
Azilul e in sectorul 4 dar am inteles ca apartine de sctorul 1.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza1980 spune:

Buna dragele mele,

Si eu pot da 50 RON. Cel mai devreme ii pot depune luni dupa-amiaza in cont sau daca este cineva din zona 1 mai-Victoriei-Romana i-as putea da cash.

Felicitari tuturor si Domnul va da rasplateasca pentru ca faceti un gest asa frumos (dar mai ales ca oferiti si altora ocazia sa-l faca).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

quote:
Originally posted by buggy
[Trebuie sa gasim si noi un loc unde sa impachetam ce cumparam.



Ma gandeam ca ar fi bine daca am putea face pachetele chiar acolo la azil intr-o sala separata, ca sa nu mai avem apoi problema transportului pachetelor, ca e mai complicat decat cu baxuri de diverse lucruri.

Ma pregatesc sa dau un email colegilor din firma, poate mai reusesc ceva.

lina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna,
Pot ajunge eu la Romana.
Tinem legatura si e super gestul tau.
Ai dreptate Carolinah, e f buna ideea ta

Mergi la inceput