Toate forumurile Actiuni urgente  Ajutor umanitar

Bazar umanitar (12)

Evaluarea propriului subiect, sau a subiectelor de la forumul umanitar nu este posibila
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 10
andradanatalia
andradanatalia

159 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui andradanatalia  Trimite mesaj yahoo luiandradanatalia Adauga semn de carte la raspuns Trimite andradanatalia un Mesaj Privat
cris1iana, multumesc, abia astept pachetul.

danateo, as vrea sa stiu cand ajung banutii de la mine. I-am pus vineri la posta. Sa stau linistita.

M-ar interesa (daca are cineva de pus la bazar)
- o salteluta de joaca cu arcade, centru de activitate pentru in casa
- bentite cu funditze pentru o fetita de 2-3-4 luni. Orice culori. (dintr-alea care vin peste urechiushe)
- carticele din carton gros (am mai spus?)
- diverse aparatori pentru coltzuri, prize, etc.
- costum de craciunitza pt bebe 3-4 luni

Andrina
http://ada.251.ro
algo se muere en el alma

Mergi la inceput
Jasmine
Jasmine

5165 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Jasmine un Mesaj Privat
Poate are cineva de pus la bazar o masutza gen "centru de activitate" .

Va rog sa scoateti din lista cu "ce vrem sa gasim la bazar" olita cu cap de calutz si manere ca am cumparat deja.

Jasmine si Radu (26.10.2004)
Mergi la inceput
danateo
danateo

947 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luidanateo Adauga semn de carte la raspuns Trimite danateo un Mesaj Privat
1. A venit plicul de la Andradanatalia, Deci, Elyanne, te rog sa adaugi la mine 23 lei si sa o treci pe ea la achitate!

2. Elyanne, am vazut ca ai mai facut unele modificari la listuta, dar te rog mult, mai arunca o privire in urma: am postat acum cateva zile copie dupa extrasul de cont... Aveai niste chestii de actualizat acolo!
Te rog, ajuta-ma! Bazarul nu s-a inchis inca si eu, personal asa vreau sa ramana: deschis... Pt asta am insa nevoie de ajutorul tau! Pleeeeaaaaseeee!!! Uite, iti dau si un

3. Am pana cum 3 voturi pt dat 500RON la orfelinat (eu, Danielac, si andreea tx), unul impotriva (rozi) si unul partial pentru, partial impotriva (Jasmine)... Mai astept pareri! Va rog, e f important!!!!!!

Dana si nazdravanu' de Matei
Va rugam vizitati pe DC forumul Ajutor Umanitar! Mariuca, Bella, Robert, copiii orfani de la leaganul Sf. Maria, batranii de la camin si multi altii au nevoie de voi! Nu-i lasati chear acum in pragul Craciunului! Va multumim
Mergi la inceput
danielac
danielac

6984 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luidanielac Adauga semn de carte la raspuns Trimite danielac un Mesaj Privat
Danateo si eu vreau ca si voi sa tinem bazarul deschis!

voi incerca sa pun zilele astea cateva caticele cartonate (pentru tine andradanatalia!) si sper sa mai facem vanzare in continuare pentru ca sunt multi copilasi amarati!

http://www.babiesonline.com/babies/f/fatamea

Paginuta personala DC:
http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danielac
Mergi la inceput

alinamoro

9817 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luialinamoro Adauga semn de carte la raspuns Trimite alinamoro un Mesaj Privat
quote:
Licitez si eu pentru urmatoarele produse(hainute) de la ninab:

- 024. fustitza roz 2-3 ani (ninab) - 5 RON
- 028. tricou funditza 3 ani (ninab) -5 RON
- 029. tricou stea paiete 2-3 ani (ninab) - 10 RON

ADJUDECATE aceste hainute.
Ninab, daca poti sa mi le trimiti la Arad te rog sa-mi spui ca iti trimit adresa pe PM.

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Mergi la inceput

elyanne

7087 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luielyanne Adauga semn de carte la raspuns Trimite elyanne un Mesaj Privat
quote:
Originally posted by danateo

1. A venit plicul de la Andradanatalia, Deci, Elyanne, te rog sa adaugi la mine 23 lei si sa o treci pe ea la achitate!

2. Elyanne, am vazut ca ai mai facut unele modificari la listuta, dar te rog mult, mai arunca o privire in urma: am postat acum cateva zile copie dupa extrasul de cont... Aveai niste chestii de actualizat acolo!
Te rog, ajuta-ma! Bazarul nu s-a inchis inca si eu, personal asa vreau sa ramana: deschis... Pt asta am insa nevoie de ajutorul tau! Pleeeeaaaaseeee!!! Uite, iti dau si un

3. Am pana cum 3 voturi pt dat 500RON la orfelinat (eu, Danielac, si andreea tx), unul impotriva (rozi) si unul partial pentru, partial impotriva (Jasmine)... Mai astept pareri! Va rog, e f important!!!!!!

Dana si nazdravanu' de Matei
Va rugam vizitati pe DC forumul Ajutor Umanitar! Mariuca, Bella, Robert, copiii orfani de la leaganul Sf. Maria, batranii de la camin si multi altii au nevoie de voi! Nu-i lasati chear acum in pragul Craciunului! Va multumim

Sorry... nu ma lamurisem atunci cat sa trec si n-am modificat nimic... M-am uitat acum in urma si am vazut ca tb trecut 115 ron. Fac imediat modificarea
Cand ne vedem? Sa iti dau banii de la Nina si sa imi da interfonul? Eu as putea sa ajung pe la tine prin zona pe la 6-7 seara... Daca poti si tu... Da un PM.

quote:
Originally posted by alina morostes

quote:
Licitez si eu pentru urmatoarele produse(hainute) de la ninab:

- 024. fustitza roz 2-3 ani (ninab) - 5 RON
- 028. tricou funditza 3 ani (ninab) -5 RON
- 029. tricou stea paiete 2-3 ani (ninab) - 10 RON

ADJUDECATE aceste hainute.
Ninab, daca poti sa mi le trimiti la Arad te rog sa-mi spui ca iti trimit adresa pe PM.

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Da-i un PM ca sa stie ce si cum... Nu se uita zilnic pe aici, din lipsa de timp, si poate nu baga de seama...

Alex are nevoie de ajutorul nostru!
Bazar pentru Alex

Eliana si Elena 23 octombrie 2004

Editat de - elyanne on 23/11/2005 09:41:19
Mergi la inceput

elyanne

7087 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luielyanne Adauga semn de carte la raspuns Trimite elyanne un Mesaj Privat
Danateo m-am laudat degeaba ca ajung la tine ... am uitat sa iau la mine produsele pt. bazar si banutii ... Nici nu stiu cand as mai putea sa ajung... ca depind de al meu sot, pt. ca eu n-am permis. Sa vedem maine ce treburi are si poate isi face timp si pt. mine. Te sunt inainte.

Alex are nevoie de ajutorul nostru!
Bazar pentru Alex

Eliana si Elena 23 octombrie 2004
Mergi la inceput
catrinadil
catrinadil

206 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Apasa aici pentru MSN MSG. a lui catrinadil  Trimite mesaj yahoo luicatrinadil Adauga semn de carte la raspuns Trimite catrinadil un Mesaj Privat
danateo scuze de intarziere ,ai un vot si de la mine.

...Lacrimile unui copil sunt lacrimile unei natiuni, suferinta lui e suferinta lumii.....
CRACIUN DE VIS
Ajutati-o pe Bella,Mariuca,si Robert,si ei au nevoie de noi!!!
Mergi la inceput

tomecica

1107 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui tomecica  Trimite mesaj yahoo luitomecica Adauga semn de carte la raspuns Trimite tomecica un Mesaj Privat
ma intereseaza sa stiu daca blugii de la baby-boom sunt nr 80 de bebei , sau pt copii mai mari.CIT DE LUNGI SUNT?

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

fotografii si DESENELE ADRIANEI
Mergi la inceput
aurelia1278
aurelia1278

2050 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite aurelia1278 un Mesaj Privat
Tomecica, blugii de la baby-boom sunt la mine, dar de abia diseara pot sa-i masor. Sunt masura 80 pentru bebei.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
Bazar pentru Alex, un baietel diabetic de 1 an
Bazar umanitar
Mergi la inceput
Pag. din 10 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com