Fetele din Europa-un Craciun pentru bosioc

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Bravo fetele ! Putin cu putin fac mult .

Silviutu , nu-mi scrie PM ca nu primesc , nu stiu din ce motive , dar imi poti scrie email daca vrei .



Comorile mele:http://community.webshots.com/user/nickysweet4u
They need us :
http://www.unesco.8m.com/Romch/all.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzunaki spune:

Donia
ti-am dat pm.
Multumim mult pt ajutor,pentru contributia la un Craciun Fericit pentru Silviu!

Nicole,mami de pici cu lipici

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61592" target="_blank">UN CRACIUN FERICIT PENTRU SILVIU

People see God every day, they just don't recognize him.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Zuzunaki, o floricica si pentru tine si una si pentru Silviu care infrunta viata cu mai multa tarie decat un adult.


Eu nu strivesc corola de minuni a lumii (L. Blaga)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzunaki spune:

quote:
Originally posted by oanabandol

dragi prieteni,
e minunat ceea ce faceti voi pt silviu si sunt convinsa ca va avea impreuna cu mamicile lui un craciun minunat.dar indraznesc sa vin cu o mare, mare rugaminte la voi...silviu acum 3 ani a primit o lovitura puternica in cap(niste copii l-au lovit cu o cutie de conserve plina cu gheata).de atunci are dureri puternice de cap si ameteli.chiar ieri imi spunea mamica lui ca iar i s-a facut rau pe strada....trebuie sa faca NEAPARAT un computer tomograf pt a vedea daca nu cumva comotia cerebrala care a suferit-o nu a lasat, doamne fereste , niste urmari.din pacat acest examen costa.....3.500.000.eu nu am de unde atatia bani....in plus, mama sa are o tumora costala....iar ar trebui aceeasi suma pt tomografie...
sincer, este peste puterile mele sa ii ajut cu toti acesti bani.sper ca rugaminte mea sa nu ramana fara ecou in sufletele voastre mari.haideti ca impreuna sa facem inca o minune de craciun si sa linistim 2 suflete mult prea zbuciumate si mult prea incercate
multumesc din suflet pt ca existati
pupici,
oana



Acest mesaj a aparut la celalalt subiect pt Silviu...
Fetelor,haideti sa-j ajutam!haideti sa cautam in pusculite si poate gasim acolo cativa euro pt Silviu!
Are atata nevoie de noi!Cred ca putem face o mica schimbare in viata lui acum in preajma Sarbatorilor!
Cine poate sa mai trimita,strangem banuti pana in 5 decembrie!
tuturor

Nicole,mami de pici cu lipici

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61592" target="_blank">UN CRACIUN FERICIT PENTRU SILVIU

People see God every day, they just don't recognize him.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

Haideti fetelor din Europa sa incercam sa-l ajutam cu ce putem pe Silviu, sigur fiecare dintre noi mai are ceva maruntis ramas de la cumparaturi ... ii putem transforma in bacnote si sa-i punem in plic pentru micutul Hope, el este un simbol de puritate, daruire si speranta printre noi.Va dati seama ce curajos este si pentru a-si ajuta familia el se lupta mai ceva ca un adult. Macar Craciunul acesta sa fie unul de vis, asa cum si-a dorit SI FETITA CU CHIBRITURI! va mai amintiti povestea ei ? EL creste aici, printre noi, alaturi de mamicile inimoase si bune care ar face orice de dragul puiutilor lor. Dar el este puiutul care ar face orice pentru mamica lui. Nu v-ar place sa aveti un baiat ca Silviu ? Mie DA!micuta Sara, familia Sarei, poze danna,specialii 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzunaki spune:

Azi am mai primit banuti de la papadiesi fata din Germania ce a vrut sa ramana anonima
Acum sunt 55 e
Multumim fetelor inimoase

Nicole,mami de pici cu lipici

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61592" target="_blank">UN CRACIUN FERICIT PENTRU SILVIU

People see God every day, they just don't recognize him.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaevelin spune:

Unde as putea expedia niste bani? O adresa,ceva?

Daria si Brien

Poze frumoase cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzunaki spune:

dariaevelin,
uite aici subiectul unde strang fetele in Ro:
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61389
Cred ca trebuie sa iei legatura cu Dana_36,ea e din Iasi si cred ca ai putea sa ii trimiti ei.
Sper ca n-am gresit


Nicole,mami de pici cu lipici

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61592" target="_blank">UN CRACIUN FERICIT PENTRU SILVIU

People see God every day, they just don't recognize him.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzunaki spune:

Am primit de la danna_j astazi 15 e pt Silviu!Multumim Dana!In momentul de fata totalul este de 70e.
In urma consutarilor cu fetele care au trimis voi cumpara de aici doar duciuri pt pom si eventual un tensiometru daca Siviu va avea nevoie pt mama ui.Restul de banuti vor ajunge la Danna_36 din Iasi,iar ea va cumpara pt Craciun carne,cozonaci si ce mai au neoie,in limita banior.
Numai bine tuturor!

Nicole,mami de pici cu lipici

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61592" target="_blank">UN CRACIUN FERICIT PENTRU SILVIU

People see God every day, they just don't recognize him.

Mergi la inceput