5 lei pentru Mariuca - cap2

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Danateo, Roxana singura a trimis 50 ron, iar faza cu fetele de la cluj n-a iesit pana la capat, din lipsa de organizare...dar au fost trimisi 15 ron baby-boom, si cate 5 ron Ancuzza si Asi!!!
Totusi, a ramas in felul urmator: care dintre noi ajunge la posta mai pune cate 5 ron pt. restul!!!!

Cand pleaca Teodora cu Mariuca???

Banii au ajuns? Azi sunt 2 zile.....

Va pup, fetelor

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61094" target="_blank">Ajutati copilashii in suferinta participand la acest bazar umanitar!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378" target="_blank">Alex(1 an) are diabet! Bazar pt. Alex!

poze cu noi


"UN COPIL EXPRIMA PAREREA LUI DUMNEZEU CA LUMEA AR TREBUI SA CONTINUE" Carl Sandburg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danateo spune:

Baby_Boom - inca nu se stie cand pleaca! Ar tr cat mai urgent insa nu au venit toate actele din Italia, iar fara ele nu poate obtine viza!!!

Banutii se pare ca inca nu au sosit ca altfel tipa Andreea imediat!!!

Dana si nazdravanu' de Matei
http://www.geocities.com/bebe_matei

size=2]AJUTATI COPII IN SUFERINTA PARTICIPAND LA BAZARUL UMANITAR
http://www.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=59
VA RUGAM AJUTATI INIMIOARELE BOLNAVE: BELLA SI MARIUCA TEODOREI[/size=2]
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57873
http://bella.netfirms.com/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Am reusit si eu sa ajung la posta si am pus un colet cu cateva lucrusoare si ceva banutzi. Probabil ca doar luni va ajunge.

andreea_tx mersi de informatii si scuze ca te pun pe drumuri la posta.

baby-boom abia acuma am vazut mesajul tau Scuze daca nu v-am fost de folos, nu am stiut ca mai sunt fete din Cluj care sa mai trimita bani, ca puteam sa ii trimit in acelasi pachet.



Impreuna = mami Flavia, tati Mircea si puiutza Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Fetili cum apare ceva de la careva eu intru imediat si scriu.deocamdata nimic.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Am primt banii de la CLYO-50 ron si o cutie cu cereale.multumim.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

am uitat sa adaug ca am gasit acum seara in cutia postala doua bilete lasate de postas ca am doua recomandate sosite la posta.o sa merg maine sa le ridic sa vad de la cine sunt.cred ca m-a cautat cand bantuiam eu pe afara cu copilul de nu m-a gasit si mi-a lasat bilet in cutie.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinadil spune:

Buna dimineata,daca se poate indraznesc sa apelez la voi, pe 25 pot sa dau 100ron dar daca pleaca mai devreme ii poate da cineva imprumut in locul meu????Si alta rugamine daca pleaca inainte de data de 22 nov , imi da si mie cineva un telefon cu o zi doua inainte????Va rog !!!

Ajutati-o pe Bella,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=57873&whichpage=1" target="_blank">Mariuca,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=58740" target="_blank">si Robert,www.desprecopii.com/FORUM/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">si ei au nevoie de noi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Am mai primit de la SILVIU 10 ron si ANDA 141 5 ron .multumim.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Am parcurs topicul "Alte inimioare bolnave" si am facut o selectie cu discutiile despre Mariuca Teodorei.
Am gasit si niste link-uri catre poze, in albumul Adelei.
Le-am pus pe toate intr-un document Word.

Are cineva macar un document medical in care sa fie trecut diagnosticul si care sa poata fi pus pe o pagina de web? Un scurt istoric medical, ceva?

Poate prelua cineva fisierul meu doc sa-i faca o pagina de web Mariucai?




Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61094" target="_blank"> Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Inca doua mandate sosite: IOANA 75,30 ron si de la Cluj BABYBOOM 30 ron din care:15 babyboom 5 ron ancuta,5 ron asisi 5 ron tot de la babyboom pentru insigna DC primita de la Roxana. Danateo cei 5 ron care ai sa mi-i dai tu de la pash pentru Mariuca ii opresti pentru bazar-insigna si eu ii opresc pe astia 5 ron de la babyboom pentru mariuca.e bine asa?.

andreeat

Mergi la inceput