Salvati-l pe Mihaita ! (7)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marioan spune:

Doamne ajuta sa-i scada febra, sa-i vina pofta de mancare si sa se faca sanatos Mihaita!!! Gabi e tare greu dar sper din tot sufletul sa fie bine pana la capat !!! Capul sus o sa reusiti!!!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianangi spune:

Draga mea,

Multa putere si mult curaj! Dumnezeu este mare si bun, iar copiii sunt primii spre care El isi intinde mainile, sa-i ajute!

PS. Saruta-i manutele lui Mihaita din partea noastra. Si spune-i ca-l iubim si ca ne rugam pentru el!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaA spune:

Doamne Gabriela, ce ma bucur ca ne-ai mai dat vesti despre Mihai!!
Sa stii ca si Stefan a facut febra mare dupa operatie si nimeni nu-si explica de ce si de unde. I-au facut aceiasi analiza de care zici tu cu secretiile din nas, o groaza de analize de sange si totul a fost in regula. A trecut de la sine. Doamne ajuta sa treaca si la voi tot asa de la sine sa nu mai fie nevoie de alte analize si tratamente. In legatura cu sonda din nas si eu am respins mult timp aceasta varianta si nu puteam accepta ideea de a-mi vedea copilul cu tubul in nas, dar am ajuns la concluzia ca e spre binele lui. Cu ajutorul acelui tub l-am ingrasat in 2 saptamani 1 kg.Stiu ca e neplacut , dar Mihai se va obisnui cu el, chiar daca acum e greu de crezut.
Va pup si multa putere va doresc si mai ales multa sanatate!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Gabriela, va sarutam.

nepotica mea Claire ( nu stiu daca ii stii povestea,diagnosticata cu leucemie anul trecut ) a facut febra cateva saptamani bune pt ca erau probleme cu cataterul...deci fiti curajosi! Bine ca analizele sunt bune!


o imbratisare pt mihaita...si voua multa putere, sa-l puteti tine in brate cu inima usoara



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Multa sanatate! Sa de-a Dumnezeu ca febra sa-i scada cit mai repede si sa inceapa sa accepte mincarea!

Multa putere Gabriela, multa putere Dan!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Doamne da-i putere puiutzului Mihaita, sa se faca bine, sa-i treaca febra, sa pape si alina-i suferintele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Slava Domnului!
Sanatate multa lui bebe si putere de a indura parintilor.

Anda, mama Irinei
fotografiile Irinei
Tu stii povestea cu ratusca cea urata?
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62033" target="_blank"> VA MAI AMINTITI DE LOVE STORY?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Slava Domnului ca sunt ceva vesti despre Mihaita si ma bucur ca v-a "iertat"si va da putere prin zambetul lui si prin fiecare gest de tandrete.
Multa putere,rabdare si incercati sa va si odihniti ca aveti nevoie de multa ca sa ii faceti fata viteazului Mihaita .
Sanatate si numai bine ,
Iusti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Mihaita sanatate ,rugam ingerasii sa-ti scada febra,si piticul barba cot sa-ti spuna el de ce a ramas mic...Gabriela,Dan,putere multa,lucrez la un proiect de a ajunge iar la voi,dar nu pot da o data exacta.Pupici luptatorului


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela alina spune:

Doamne ajuta, ca avem vesti. Sunt alaturi de voi cu sufletul si ma rog pentru voi sa rezistati in continuare. Mihaita are nevoie de voi si de optimismul vostru.Trebuie sa fie bine.
Doamne ajuta-l pe Mihaita.


mamica lui Mateut

Mergi la inceput