"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!(2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dream spune:

Am pus pe adresa lui dantje 5 euro din partea mea pe luna noiembrie, sper sa ajunga in cateva zile. Numai bine doresc lui Claudiu si tuturor copiilor bolnavi si putere parintilor.

www.babiesonline.com/babies/a/andydaniel/" target="_blank">steaua noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Dream......,cand ajung...


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anduta78 spune:

Va pup ma bucur pt vestile bune.
Sper ca au ajuns banii pusi de noi . I-am pus in contu' de lei mai precis sotul meu Valentin Bertaru.
Va urez multa sanatate tuturor in special celor mici

Andu s-a marita cu cel mai bun si vor avea un baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Gabi, scuze ca am lipsit de la Teledon(mici pb)......maine de dim, la prima ora o voi suna pe Madalina din titan sa stabilim ce si cum

Va pup si sanatate multa!

Maria & mami Mihaela

Ps .....bebe micc Ana, este fetita Mihaelei cu care am vb la tel si care a depus banutii la banca, deci vei trece MIHAELA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura radulescu spune:

Ieri am pus la posta pe adresa Liliei Toma 20 lei. Ii folositi pentru cine credeti voi ca e mai bine. Sper sa pot sa fac asta in fiecare luna.

Va pupam.

Laura si bebe Cristina( 20.06.2005 )


Sa nu spui niciodata "Imi pare rau"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Prieteni dragi, mii de scuze ca am lipsit zilele astea ! Am tot intrat sa actualizez, sa multumesc, sa ma ocup de teledon mai bine, insa am incercat sa raspund si pe PM persoanelor care vor sa doneze si nu prea au timp sa intre la subiect si de asemenea am tot fost plecati de acasa

In afara de asta, am primit scanarile pentru siteul lui Claudiu si maine sper sa le trimit Luciei. Am si un tabel in Excel cu tot felul de detalii despre teledon ca sa stim in fiecare moment cati bani sunt si unde sunt. Transparenta va fi totala. Eu muncesc insa inceputul este mai greu si bine macar ca sunt constienta, altfel m-as urca pe pereti. Trebuie sa il facem sa mearga acest teledon pentru ca sa ajute pe cati mai multi copii bolnavi !!!

Maine am sa o rog pe sora mea sa mearga la banca, sa vedem cum arata primul extras de teledon. Da Doamne sa avem un extras lung acolo

As fi vrut sa stau in noaptea asta sa actualizez lista insa cred ca o voi lasa pe maine dimineata. Sunt f obosita.

Va multumesc ca nu ati lasat teledonul din mana si v-ati descurcat minunat Inca astept confirmarile pentru luna noiembrie de la membrii teledonului de suflet !!!

Laura
bine ai venit in echipa teledonului de suflet

Doamne ajuta !
Gabriela


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danilamonica spune:

Scuze ca nu am trimis inca dar am avut niste probleme medicale care m-au intarziat. Indata ce pot in cursul acestei luni promit sa trimit prin mandat postal cei 5 eur promisi.

Monica

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Bine v-am regasit !!

andreea_14, ti-am trimis email cu toate datele necesare pe care mi le-ai cerut ...

rodicaosoian, ai rezolvat cu Dantje cu paypall-ul? sper sa fie bine.

danilamonica, imi pare rau ca ai avut probleme de sanatate ... speram sa nu fie nimic grav o sugestie daca imi este permis si este in concordanta si cu dorintele tale: poti dona cei 5 euro pentru octombrie si cei 5 euro pentru noiembrie impreuna si astfel pana in decembrie ai scapat de mine ce zici ?

laura radulescu, multumim pentru banutzi .... asteptam confirmarea de la LiliaToma ! te asteptam si luna viitoare

alina023, am primit mesajul ! deci, rugaminte: cine poate ajunge in zona Militari sau Otopeni sa culegem banutzii de la alina!! Va rog frumos

camelia72 pentru 20 euro - claudiu - noiembrie
dream pentru 5 euro - noiembrie

cine a mai pus intrebari si nu a primit raspunsuri, va rog sa ma trageti de maneca, eu sunt aici pentru voi

Doamne ajuta !
Gabriela


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_a spune:

Buna vreau si eu sa ajut cu 50 ron si stau in Militari. Daca poate veni cineva sa-i ia bine daca nu o sa-i pun la banca sau sa-i trimit prin posta cuiva caci e aproape dar vroiam sa evit cozile.
Sanatate multa celor care au mare nevoie de ea!

Poze cu Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Monica
Alina
Laura
Anduta
Dream

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=6" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!

Mergi la inceput