"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!(2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anuc spune:

Fetelor, n-am cuvinte pentru ce faceti voi. Va admir sincer si va urez bafta sa strangeti cat mai multi banuti. Am sa donez si eu 5 euro (echivalentul in lei) deocamdata. Nu stiu cum sa fac ptr ca daca astept sa merg la posta mai dureaza, poate reusesc sa va trimit direct in cont, nu stiu. Era perfect daca exista un teledon. Sunai si gata. Dar nu-i nimic, strangem si fara, vointa sa fie!

Va pup si sanatate multa!

Anuc si Ioana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Eu ajung in Romania VINERI pe 11 la ora 3:20pm.
Sper sa reusiti sa vb cu ROZI si sa ii spuneti ca ajung Vineri ca ea stie de JOI(asa am stiut si eu dar am uitat cat de lung este zborul)

Pup si abia astpet sa ma vad si eu achiatat pe lista :)


pup multa sanatate lui Claudiu iar mamei sa ii transimiti ca nu o vom lasa.
Multa putere ii doresc.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex este micut e diabetic si are mare nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Scumpa Elena Sa ai drum bun spre casa.
Dragi membri ai teledonului de suflet,

Mii de scuze ca am lipsit toata ziua de la teledon. Am ajuns foarte tarziu acasa si am insistat sa raspund mai intai mesajelor de pe privat si uite ca s-a facut ora 2. Am sa incerc sa mai rezist sa ii scriu si lui Rozi si la toate fetele sufletiste care vor sa ne ajute.

Revin cat de curand cu noutati.

Va multumesc inca o data pentru ca sunteti membri ai teledonului de suflet ! Va rog sa nu uitati ca acestea trebuie facute luna de luna pentru a avea efect. Asa ca rog pe membrii din octombrie care vor si pot sa doneze pentru noiembrie sa se inscrie cu sumele promise pentru noiembrie. Se va deschide o lista pentru noiembrie !

Impreuna vom reusi ! Dumnezeu sa ne ajute !

Gabriela


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Un bun venit in echipa teledonului de suflet pentru:

Anette123
Anuc
mihairi
andrutza
Anca L
Andruska
alipiticot
alina023

Cine sta in zona Bucurestii Noi sau poate ajunge pe acolo ?? Avem 5 euro din aceasta zona !

De asemenea am nevoie de un om care poate ajunge in zona Titan !! Acolo ne asteapta cate 10 euro pentru fiecare copilas !

Astept de asemenea mesaj de la alina023 sa ne spuna zona prin care sta ....

putem salva 2 vieti !!!

Doamne ajuta !
Gabriela


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Dragele mele!
Claudiu este spre bine,i-a scazut febra si a scapat de perfuzii,acesta este un semn bun!Mai ramane in spital cateva zile sub supravegherea medicilor si are de luat f.multe pastile,ne rugam sa depaseasca aceste momente, sa putem merge mai departe cu optimism.
Marieta va pupa si va transmite recunostinta ei!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=6" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

quote:
Originally posted by camelia72

Dragele mele!
Claudiu este spre bine,i-a scazut febra si a scapat de perfuzii,acesta este un semn bun!Mai ramane in spital cateva zile sub supravegherea medicilor si are de luat f.multe pastile,ne rugam sa depaseasca aceste momente, sa putem merge mai departe cu optimism.
Marieta va pupa si va transmite recunostinta ei!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=6" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!



Uraaa !! Am inceput ziua cu vesti bune ! Nu degeaba e zi sfanta azi. Multumim Doamne ca Marius este mai bine si da-i putere sa reziste, iar noua mobilizare sa-i aducem o veste buna cat mai curand posibil.

Haideti dragi membri al teledonului de suflet, actuali si viitori, sa il ducem pe Claudiu acolo unde este singura lui sansa sa traiasca, la Kiev.

Doamne ajuta-ne !
Gabriela


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Claudiu, sa te faci cit mai repede bine! Sper sa adunam cit mai repede banii si sa ne scrii de la Kiev!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Oameni buni,azi este o zi mare,O ZI SFANTA,haide-ti sa facem o fapta buna,haide-ti sa donam pt.niste sufletele care asteapta minuni de la noi,de gestul nostru (cat de mic)depinde viata lor.
Hadeti sa-i ajutam sa termine cu suferinta,sa le intindem o mana salvatoare si sa poata sa se bucure de viata!
Prea multa suferinta pt. niste copilasi nevinovati,Doamne ajuta-ne si deschide cat mai multe inimi,haide-ti,am vazut ca se pot intampla minuni iar acesti copii chiar asteapta o minune!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=6" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Gabriela,ai inceput lista cu donatii pt. luna noiembrie?Te rog sa ma treci si pe mine cu 20 euro pt. Claudiu,cand vor iesi din spital ii dau Marietei sa-i puna in cont.

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=6" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Camelia, s-a facut ! 20 euro pt noiembrie pt Claudiu

Doamne ajuta !
Gabriela


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput