CRACIUN DE VIS pentru copiii dintr-un orfelinat

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Pai hai, care europeanca inimoasa merge in tara luna asta si vrea sa primeasca si de la mine ceva sa duca Pashoshei? Si vad ca si Iren vrea asa...

--------------------

Andra
Noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">La numai un anisor, are diabet...Ajutor!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59084" target="_blank">Cine este Alex? haideti sa il cunoasteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Pashosha, poti incheia contract de sponsorizare intre firma care da banii si DPC sectorul 5. E simplu: firma da banii, tu cumperi produse cu factura, completezi contractul pe care il semneaza cele doua parti, atasezi la exemplarul care ramane la firma chiantele si facturile in original, iar la celalalt copiile lor. Atat. Eu asa procedez de fiecare data si asa voi proceda si la actiunea cu ghetutele.

PS. daca vrei, iti trimit sa vezi cum arata un astfel de contract de sponsorizare.

_
Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

motaniko mama, baga tu un subiect la generale, da un link la asta si intreaba care vine home de sarbatori...cel mai bine nu?

va sarut pe toate

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela73 spune:

Ok. O sa cautam un magazin care dea factura si sa mentioneze pe factura numai codul produselor...sa sa scrie ceva (nu stiu acum ce) ce este deductibil in contabilitate.
Trebuie sa facem un sumar cu ce avem nevoie si sa vedem cum le impartim. corect?


http://community.webshots.com/user/mihaela7373

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Buna idee, Pash, asa fac..

--------------------

Andra
Noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">La numai un anisor, are diabet...Ajutor!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59084" target="_blank">Cine este Alex? haideti sa il cunoasteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_mm spune:

Super!!! Imi place mobilizarea generala pe care ai reusit sa o produci din nou, Pashosha.
Abia astept sa revina Pashosha cu caminul la care vom merge si sa incepem organizarea de baza.
Eu vin cu camera de filmat!!!!! Sunt convinsa ca vom dori toate sa avem o amintire de acolo.
Va pup pe toate,

Oana si bb Eric
Pozele noastre 1
Site-ul meu pentru gravidutze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Buna, contati si pe noi.
Vom urmarii subiectul si vom vedea cu ce putem ajuta.

Felicitari pentru subiect si tot respectul

Cosmina, matusa Sabinei

http://sabinac.netfirms.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

Pash, ajut si eu..nu stiu deocamdata cu cat sau cu ce..dar sigur potzi conta si pe mine!!!
Felicitari pentru initziativa!


Mia, mami de ROLAND (18 noiembrie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

imi doresc si eu sa va ajut. probabil ca voi lua legatura cu danateo daca nu se supara. eu locuiesc si lucrez in zona mentionata de tine. poate ne putem intalni intr-o dupa amiaza cu copiii pe-afara. eu trec printr-o perioada f.grea acum, incerc din rasputeri sa imi revin dupa decesul tatalui meu. as fi vrut sa va ajut cu mai mult dar nu sunt in stare. de aceea voi dona banuti si sper sa va ajute sa duceti la bun sfarsit acest minunat proiect. dar daca voi fi in stare si daca voi avea si timp liber va ajut cu ce pot, dar sincer, nu va pot promite nimic. daca e nevoie de dulciuri in preajma sarbatorilor, pot cumpara si eu. mai aveam o propunere. probabil ca pashosha a vorbit deja la sectorul 5, dar va pot spune ca acum 3 ani si jumatate si leaganul de pe strada Covasna din sectorul 4 o ducea foarte rau chiar daca erau sponsorizati de nu stiu ce organizatie straina. acum nu mai stiu in ce stare este acel centru de copii sau daca mai exista.Felicitari pashosha!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinadil spune:

Buna fete de zahar ce sunteti!!!!
Acum sunt un picut prin gropici, dar mai e pana la Craciun si sper din suflet sa va pot fi de folos.Eu personal, financiar mai greu ma pot implica dar cine stie,poate totusi gasesc o scara sa ies din gropi,am in schimb promisiuni de dulciuri si daca e nevoie de facut ceva la sf de saptamana da-ti un semn!!!!
Va pup pe toate !!!

Ajutati-o pe Bella,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=57873&whichpage=1" target="_blank">Mariuca,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=58740" target="_blank">si Robert,www.desprecopii.com/FORUM/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">si ei au nevoie de noi!!!

Mergi la inceput