Test de compatibilitate?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Iar sa intru in cercul vicios in care sa dau cateva milioane pentru a afla cauza si sa ma intorc acasa cu raspunsul: sunteti perfect sanatosi, apucati-va de facut copii!!!!!
De 2 ani numai asta aud, indiferent de ce teste fac....
Daca nu-mi ies 5 inseminari, cred ca fac si cariotipul, altfel stau cumintica si astept.
Tia multumesc frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia1 spune:

Tia,multumesc de raspuns.Asta cred si eu ca e ceva in legatura cu sangele.Cu toate ca doctorul ne-a spus ca nu crede ca nu suntem compatibili,ca daca nu eram compatibili nu se forma nici embrionul acela amarat,dar e bine facut.aici daca ai trimitere ti-l plateste casa de asigurare,daca vrei sa-l faci tu asa sa vezi de curiozitate daca esti compatibila cu al tau sot,costa o groaza de bani.Eu nu stiu ce sa mai fac,am vb cu al meu sa mai facem o inseminare dar nu mai vrea,a zis sa facu FIV in ianuarie.Nu stiam ca daca are lenesi e buna si inseminarea.Oana tu esti o dulce,si nu te mai gandi la a cincea inseminare ca nu o fi dracu asa negru.Sa dea d-zeu sa imi dai vestea peste 2 saptamani ca esti.Intrebarea mea oana este:de ce a tinut speram asa mult?eu stiu ca dupa maxim 3 ore de la Donarea spermei se face inseminarea.PUPICI!

Mergi la inceput