Constanta la apel!!! (53)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Giana, bafta! sper sa mearga cu suzi si sa ai nopti mai linistite! la Pat a mers.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Sinzi, pai hai sa ne-apucam de regimul ala disociat, ca si eu ma simt ca un... caltabos! Problema mea este: ce ma fac in zilele doar cu carne, sa nu ma constip, ca-i vai de... meu....cu hemoroizii.... Oare o merge daca iau laxativ?! Cine zicea ca a tinut regimul? Parca Roxana...?

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

roxa, dr noastra nu a zis nimic de prednison oricum nu am mai continuat tratamentul ca a trecut inflamatia.acum avem ambroxol si niste fiole cu D, dar nu mai stiu nici sa ma tai.de pus in nas(de fapt am inteles ca sunt injectii, parca.sper sa nu vb prostii).dar vad ca de bine ce trecuse afta iar a aparut, desi ii sterilizez biberoanele in fiecare zi.dar mai scapa si altceva in gura:o telecomanda,etc.acum caut totusi sa-i schimb tetinele, dar vreau de la "primii pasi" si nu gasesc.cu alea ne-am inteles cel mai bine.daca stie cineva unde gasesc sa ma anuntati.va pup pe toate.

albumul meu
nepotelele mele

adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreen spune:

nastasie la Selgros si la Tomis,la parter,in partea noua de mall este un magazin de cosmetice si inauntru au produse de la astia

Loreen cu Bianca(15.10.96)si Delia(26.04.05)
9 ani si Ce ti-as face de te-as prinde
"Nu merge inaintea mea pentru ca s-ar putea sa nu te pot urma; nu merge in urma mea pentru ca s-ar putea sa nu te pot indruma; mergi alaturi de mine si fii prietenul meu"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Buna dimineata,
Roxana, ce masina de paine e la oferta la Metro? Eu luna trecuta m-am dus hotarata sa-mi iau, dar la reducere era Moulinex(160RON) care era descompletata adica nu avea paleta care framanta. Tipul de pe raion ne zicea ca ne mai face o reducere daca o luam asa. Mi s-a parut o prostie sa iau un lucru nou incomplet asa ca vanez alta oferta. Din ce am citit par mai bune cele care au cuva pe orizontala.

Mav eu am tinut disociatul. Ma impac bine cu carnea si nu am avut probleme. Si eu trebuie sa mai slabesc, ma apuca pandaliile ca si pe Sanzi cand vreau sa-mi iau haine si vad cum stau pe mine.

O sa pun pozele din Tomis, poate reusesc azi.

www.adina.as.ro/" target="_blank">noi
tot noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza.
Adriana, ti-a raspuns Loreen. tetine primii pasi in selgros am vazut eu.
Adina, e vorba de marca alaska, cu 2 palete de framintat. 185 ron si cadou toaster. sper sa mai fie...
eu tin intr-adevar disociatul dar ai nevoie de ceva vointa si e greu dupa o perioada de destrabalari. acum sunt din nou la monti, ca am calcat rau de tot pe de alaturi. mie imi merge bine.
fug pana in oras, ne auzim later.
sa aveti o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Hello!
Am revenit si eu dupa o absenta de 4 zile de net. Cand pisica nu-i acasa....
Si o veste buna, a venit Costin acasa mai devreme cu o saptamana, deci il avem pe tati de ...ziua armatei si de ziua lui...36 de ani.
Sa-mi traiesti iubire, sa fii sanatos cu multa putere de munca, sa ne iubesti mult si ....minte cat mai multa!
Ma bucur ca v-ati intalnit duminica la Mall si sper sa pastram traditia intalnirilor de acum inainte!asteptam pozici si sper ca maine o sa pun si eu poze de la ultima intalnire de la Mall din iarna(cand am fost eu prezenta)
Va pup, sanatate multa puiutilor si o zi minunata!

Poze octombrie!!
Tania cu Andreea(14 sept'96)+ Bianca (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Neatza, neatza!

LA MULTI ANI, COSTIN!!! Tania, sa-ti traiasca si sa aveti viata lunga si frumoasa impreuna!

Aseara, Sebi a facut pt prima data kk la wc (bine-nteles, avem capac reductor)!!!! Era asa fericit!!! "Ebi, maaaaieee!!!"
Azi dimineatza, a vrut din nou> a venit grabit la mine "da-te, da-te" si ma impingea cu manutele, sa-i fac lui loc! "opa, uuussss, Ebi!"

Sa aveti o zi buna!

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenduta2003 spune:

Buna dimineata tuturor.
Tocmai am aflat de acest grup de discutii si [hopsieu. Eu sunt Carmen si am o comoara pe nume Rares Mihai, care s-a nascut pe data de 21.03.2005. Am vrea sa fim inscrisi si noi in listuta, doar suntem constanteni get-beget.

Pupam mamicutele si copilasii.

Poze Rares

Varsta lui Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

TANIA,,sa-ti traiasca sotul sa fiti fericiti impreuna la mai multi ani.Aveti grija cum petreceti, ,
avand in vedere si lipsa lui de acasa,vai vai ce o sa iasa!!!!!!!!!
Fetelor dati-mi si mie regimul disociat ca mi-ar prinde bine cateva kg jos,avand in vedere ca vara asta nu prea am slabit deloc ca altadata.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput