Oradea (5)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Ne-am intalnit in formatie restransa, am facut cateva poze, ne-am amuzat de spectacolul dat de micuta Lili cu Marius si am luat-o la plimbare prin parcul Muzeului.
Nici ploaia nu ne-a oprit. Marius e un adevarat tatic, l-am admirat cat de frumos s-a jucat cu fetita Gabrielei, da...o sa-l vedeti in poze, mai incolo.
Imi pare rau ca am fost doar 3 membri DC+Lili, dar a fost bine si asa, decat deloc. Sper ca la urmatoarea intalnire sa fim mai multi si un timp insorit.
Mercedes, Daria, v-ati speriat de ploaie?
Gabi a fost o draguta ca si-a petrecut timpul cu mine pana la 18.15, cand ne-am indreptat spre casa.
Multumesc celor prezenti azi! Sper sa reeditam intalnirea, dar in formatie completa.

Simina
album foto1 si album foto2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

incerc sa-mi adun fortele sa intind hainele, dar sunt franta de oboseala:) Marius, mersi ca ai avut atata energie si rabdare cu Lili Insa previziunile mele s-au adeverit: a adormit inainte sa ajungem la masina, si a dormit pana am ajuns cu ea acasa. Acum e fresh ca dupa trei cafele Si-a incarcat rezervorul cu niste pizza, si totul e roz:) Acum s-a scufundat intr-o farfurie de taitei cu mac.
Sper ca nu v-am obosit prea tare, imi pare rau ca ceilalti oradeni n-au ajuns, poate data viitoare...

Gabi+Robert 20.05.1997+Lili 17.05.2002
http://community.webshots.com/user/gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Cateva din poze cu cei prezenti azi.
Pe mine ma apuca raceala. De fapt de ieri ma doare gatul. Nici n-am apucat sa-mi fac vaccinul antigripal anul asta din acelasi motiv.
Vor mai fi poze cu peisajele de la muzeu in alt album, in jumatate de ora.

Simina
album foto1 si album foto2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

multumim, Simina pt. poze!
Lili acum sta langa mine, rade si tipa de fericire, e tare incantata!

Gabi+Robert 20.05.1997+Lili 17.05.2002
http://community.webshots.com/user/gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Partea a doua: Peisaje de toamna (22.10.2005)

Simina
album foto1 si album foto2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Nu, nu ploaia ne-a oprit, doar ca de fiecare data cand planuim ceva, Giulia are alt plan. Planu` de ieri era parcul cu voi apoi o zi de nastere. Ei bine, Giulia s-a trzit la 18,30. Ea de obicei doarme 1 ora, ieri a recuperat cateva saptamani cred. Drept urmare a adormit azi noapte nu va zic ora si acum inca doarme. Aseara am iesit si noi pe ploaie, in bezna, asa cum facem de obicei
Am vazut pozeleee, ma credeti ca de vreo 2 ani n-am mai fost pe acolo pe la muzeu ?! ...

si o duminica frumoasa !

_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar umanitar

Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Daria, cand ne vedem sa-ti dau pungutza pt. bazar?
Imi pare rau ca n-ati venit ieri:((

Gabi+Robert 20.05.1997+Lili 17.05.2002
http://community.webshots.com/user/gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Cine poate veni diseara la 19,30 in fata la Artima ?
Mercedes, Gabi ???


O saptamana frumoasa sa aveti !!!

_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar umanitar

Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

De 2 ore m-au sunat de la gradi, Lili are febra ff mare, sa merg dupa ea. Cand m-a vazut, imediat i-a scazut febra, si foarte vioaie am plecat spre casa. Robert a facut febra ieri dupa masa, i-am dat medicamente si peste o ora a si uitat de toata boala. Deci azi nu mergem

Gabi+Robert 20.05.1997+Lili 17.05.2002
http://community.webshots.com/user/gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Fetili, vedem maine seara atunci ???

Sanatate la copii, Gabi !!!

_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar umanitar

Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput