Miresele anului 2005 (25)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Yrys78 spune:

Anangel_lexi cum esti/ Cum a fost azi? Eu m-am simtit excelent. Am avut multe emotii. Astept poze de la lume si mai ales de la Radu...sper...maine iar o iau de la capat cu pozatul...e greu pentru mine, ca nu sunt foarte obisnuitasa stau la pozat.
Noapte buna tutror, sunt atat de obosita....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca1977 spune:

M-am intors fetelor din saptamana de miere si am vazut ca l-ati laudat pe celebrul cameraman Radu de la care astept cu sufletul la gura materialul de la nunta mea. E un adevarat profesionist si vreau sa-i spun Florentinei ca i-am dat nr. lui de telefon pe PM, despre el e vorba in aceste discutii, e de toata increderea si profesionalismul. Acum astept sa se downloadeze videoclipul lui Brave Girl si va spun impresiile mele.

ANANGEL, vreau sa-ti urez sa ai o nunta ca in povesti, sa fii fericita si mult soare maine. CASA DE PIATRA!!!!!

Albumul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florentina G spune:

Anangel_lexi, Casa de Piatra! Sper ca ai avut o nunta de vis, asa cum iti doreai! Asteptam pozici cat mai curand!
Tuturor miresicilor din acest week-end le doresc sa fie fericite toata viata si sa ne intalnim cat mai curand la sectiunea "bebelusi....."

Ratusco, iti multumesc mult pentru informatii ! Stii cumva daca acest minunat Radu lucreaza singur sau are echipa..? Eu am nunta in trei saptamani si ma indoiesc ca ar fi liber... oricum o sa-l sun si eu imediat ce ajung in Bucuresti, acum sunt la socrii mei in Fagaras!
S eu mi-am luat rochita de la Agnes si sunt foarte incantata de ea, mai ales ca nu speram sa gasesc o rochita care sa fie exact asa cum imi doream!

Tanti Zavaidoc, sa inteleg ca o sa ne vedem la biserica?!? Sau numai eu o sa te vad pe tine - avand in vedere superstitia ca o mireasa necununata nu trebuie sa vada alta mireasa? La ce ora esti programata -stiu ca dupa mine dar nu mai retin ora..?
De ce nu te treci si tu pe listuta, asa nu m-as mai simti si eu singurica... mai ales ca dupa acest week-end in afara de mine nu mai este nimeni pe lista? La ce local va avea loc nunta voastra?

Foste miresici, sa nu ne lasati singure, sa mai intrati si pe la noi din cand in cand!

Multi pupici de la noi!





Tina si Maya
pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca-blonda spune:

Dragi prieteni,eu sunt Raluca si sunt noua pe-aici.Am fost mireasa pe 15 octombrie si am avut o nunta ca-n povesti.Poate ma inscrieti si pe mine in lista mireselor 2005.
Va multumesc si cat pot de repede voi pune poze in album.
Va pup si ne mai auzim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca-blonda spune:

Draga Tanti,eu am avut nunta de 120 de persoane si am cumparat asa:
-60 de banane
-70 de kiwi
-60 de mere
-10 kg de mini pateuri.
Asa am fost sfatuita de patroana restaurantului si a fost foarte bine.In general la fructe se ia un numar de bucati egal cu jumatatea numarului de persoane.
Te pup si spor la treaba.
Orice intrebari mai ai, te ajut cu drag.
Va pup pe toate si "Casa de piatra!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca1977 spune:

Florentina, Radu mai are un coleg cu care lucreaza, depinde de pachetul pentru care optezi.
Din Fagaras nu-l poti suna?... ma gandesc ca poate e tarziu cand vei veni in Bucuresti,isi face si el programul altfel...

Albumul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dream spune:

Buna BraveGirl, as avea si eu o intrebare. Imi spui titlul piesei din videoclipul de la nunta? Foarte misto e facut si piesa se potriveste. As dori sa stiu pentru o prietena care va avea nunta.
Mersi.

www.babiesonline.com/babies/a/andydaniel/" target="_blank">steaua noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

[font=Comic Sans MS]MIRESELE 2005

Martie

FELICITARI DEGETZEL!!!
FELICITARI LUA!!!
FELICITARI MIEZ!!!


Mai

FELICITARI Kmi26!!!
FELICITARI Zam!!!
FELICITARI Tucike!!!
FELICITARI Degetzel!!!
FELICITARI Ramonella!!!
FELICITARI DEEA!!!


Iunie

FELICITARI CATALIN!!!
FELICITARI Moiraine7!!!
FELICITARI Lory04!!!
FELICITARI Miezure!!!
FELICITARI Irina_2507!!!
FELICITARI Ankl!!!
FELICITARI Shoricutza!!!
FELICITARI Roxygeo!!!
FELICITARI AndreeaCristina!!!
FELICITARI Toma_lly!!!
FELICITARI Lavinia!!!
FELICITARI Kopilash!!!
FELICITARI Acina!!!
FELICITARI Before-after!!!
FELICITARI Cadina!!!
FELICITARI Andreutza23!!!
FELICITARI M_monique!!!
FELICITARI Ioana Pisi!!!
FELICITARI Iael!!!
FELICITARI Andreea_stancescu!!!
FELICITARI Leyla!!!
FELICITARI Alexia28!!!
FELICITARI Oanamadalina!!!
FELICITARI Alinus25!!!
FELICITARI Manina!!!
FELICITARI Alexuta81!!!
FELICITARI A_N_N_E!!!
FELICITARI Pufishor!!!
FELICITARI Em!!!
FELICITARI Anduta78!!!
FELICITARI Zozela!!!
FELICITARI DANA!!! FELICITARI RALUCAH (nashica cea frumoasa)!!!


Iulie

FELICITARI Pupezica!!!
FELICITARI Alecsia!!!
FELICITARI Andreea c!!!
FELICITARI Luminita100!!!
FELICITARI Alecsa2004!!!
FELICITARI Kriss79!!!
FELICITARI Alehiam!!!
FELICITARI Ancasoare!!!
FELICITARI Ilinca79!!!
FELICITARI Ileana Cosanzeana!!!
FELICITARI Simonitza!!!
FELICITARI Bibyrox!!!
FELICITARI Ellamiss!!!
FELICITARI Misi!!!
FELICITARI Adela10!!!
FELICITARI Oana T!!!
FELICITARI Olguttza!!!
FELICITARI Oana-Paula!!!
FELICITARI NumeIoana!!!
FELICITARI Dana n.!!!
FELICITARI Irinuca_81!!!
FELICITARI Angelique!!!
FELICITARI Melc!!!
FELICITARI Lorym!!!
FELICITARI Alyna24!!!
FELICITARI Cata_pufy!!!
FELICITARI Aka4!!!
FELICITARI Ioana07!!!
FELICITARI Vmariejeane!!!
FELICITARI Blanca000!!!
FELICITARI Codita!!!
FELICITARI Anaemi!!!
FELICITARI Valeria72!!!
FELICITARI Mireasa!!!
FELICITARI Majaginn!!!


August

FELICITARI Flafi!!!
FELICITARI Katle!!!
FELICITARI R.Cata!!!
FELICITARI Floricika!!!
FELICITARI Pisoi_turbat!!!
FELICITARI Ioana81!!!
FELICITARI Katie!!!
FELICITARI Inger alb!!!
FELICITARI Megbeng!!!
FELICITARI Hirondella!!!
FELICITARI Olim (Ioana)!!!
FELICITARI Darria!!!
FELICITARI Pyssy!!!
FELICITARI Ank si bb!!!
FELICITARI Musca tzetze!!!
FELICITARI Creatza!!!
FELICITARI Ciciep!!!
FELICITARI Minou!!!
FELICITARI Nicopic!!!
FELICITARI Simonam_78!!!
FELICITARI Mmc_nd!!!
FELICITARI Eri_ka!!!
FELICITARI Raalucutza!!!


Septembrie

FELICITARI Miha_ella!!!
FELICITARI Steluta!!!
FELICITARI An-k!!!
FELICITARI Niccostea!!!
FELICITARI Pisu_miau!!!
FELICITARI Roxy79ro!!!
FELICITARI Blonda!!!
FELICITARI Dianiana!!!
FELICITARI Claucia!!!
FELICITARI Rally!!!
FELICITARI Dianette!!!
FELICITARI Dilaural!!!
FELICITARI Pumi!!!
FELICITARI Ianuta!!!
FELICITARI Wana_adriana!!!
FELICITARI Daria_c!!!
FELICITARI Nushulica!!!
FELICITARI Sun Smile!!!


Octombrie

FELICITARI Lucia-Mihaela!!!
FELICITARI Irene!!!
FELICITARI Sisimop!!!
FELICITARI Floarea de colt!!!
FELICITARI LadyC!!!
FELICITARI BraveGirl!!!
FELICITARI MariaM!!!
FELICITARI Ratusca1977!!!
FELICITARI Cornelianeli!!!
FELICITARI Anangel_lexi!!!
FELICITARI Alice Elena!!!
FELICITARI Yrys 78!!!
FELICITARI Mituma!!!
FELICITARI Bogdanai!!!


Noiembrie 1 Miresica

FELICITARI Florentina G.!!!

Va rog sa semnalati eventualele modificari ale listei mireselor prin www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=nushulica" target="_blank">mesaj privat sau mail catre www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16772" target="_blank">nushulica!



Miresele anului 2005:[/b]
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57462" target="_blank">(24) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56072" target="_blank">(23) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55155" target="_blank">(22) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54744" target="_blank">(21) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54041" target="_blank">(20) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53130" target="_blank">(19) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51949" target="_blank">(18) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50966" target="_blank">(17) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50227" target="_blank">(16) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50227" target="_blank">(16) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49309" target="_blank">(15) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48765" target="_blank">(14) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47918" target="_blank">(13) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46761" target="_blank">(12) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=45638" target="_blank">(11) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44781" target="_blank">(10) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43961" target="_blank">(9) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42943" target="_blank">(8) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41781" target="_blank">(7) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40693" target="_blank">(6) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37458" target="_blank">(5) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=35830" target="_blank">(4) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=34278" target="_blank">(3) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=33143" target="_blank">(2) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=32407" target="_blank">(1)





salutare fetelor!
corina este absolut superb videoclipul tau ati fost foarte frumusei CASA DE PIATRA!
ratusca aceleasi cuvinte si pentru voi frumusei foc sa va iubiti mult si CASA DE PIATRA!
am reusit si am pus poze din luna de miere nu sunt chiar multe dar eu sunt multumita ca am reusit sa le pun si pe alea


noi doi
nunta noastra
luna miere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

quote:
Originally posted by dream

Buna BraveGirl, as avea si eu o intrebare. Imi spui titlul piesei din videoclipul de la nunta? Foarte misto e facut si piesa se potriveste. As dori sa stiu pentru o prietena care va avea nunta.
Mersi.

www.babiesonline.com/babies/a/andydaniel/" target="_blank">steaua noastra


Buna! Piesa e When you kiss me-Shania Twain (sper ca am scris corect..)

Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca1977 spune:

Nushulica merci de aprecieri si urari... frumoase pozele din luna de miere..

Albumul nostru

Mergi la inceput