Complexul Parintelui Singur ?!?

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cicina spune:

Anka, hai sa schimbam subiectul ca vad ca nu se intelege ceea ce vrem.Traiesteti viata, nu programa nimic,si ce-o fi o fi.Bucuria e langa tine,si mai lasa-i incolo de tati denaturati.Observ ca din ce in ce mai mult in Romania se intimpla cazuri de genul asta pentru ca "le-a intrat democratia in cap" n-au simtul raspunderii.Si ce naiba au innebunit toti de fug la altele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

Chiar daca schimbam sau nu subiectul, eu raman aceeasi si voi la fel. Si eu nu incerc sa fiu inteleasa. Am trecut prin prea multe ca sa imi mai fac acum probleme ca nu ma intelege cineva. De fapt nici nu m-a interesat vreodata sa smulg aprobari sau aplauze. Eu chiar imi traiesc din plin viata, m-am bucurat si ma voi bucura de fiecare clipa alaturi de copilul meu si ne este foarte bine.
Iar tati denaturati au fost si vor exista mereu. Tot asa cum vor exista si mame care isi abandoneaza copiii si uita ca le-au dat nastere!


Anka si Ubitu (26.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cicina spune:

Asta ma doare cel mai mult, femeia care naste si-l lasa pe strada ca pe un pisic.Si oricum nu era vorba de aplauze aici, fiecare si-a expus o idee, bineinteles ca "il mondo e pił bello perche e diverso".Nu trebuie sa te superi, in viata sant alte probleme mai mari ca aceea de care s-a discutata aici. Ma refer la razboaie, boli incurabile, gaura in ozon si noi umanitatea care santem autodistrugatori.Surade ca viata-i scurta,daca ne mai amaram zilele si cu probleme pe care nu le avem...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Si cunoastem si persoane care au crescut alaturi de ambii parinti, dar faptul ca acestia nu s-au inteles a dus la acelasi lucru.
In fine, discutie stupida.

Adina + Olivia Karla 04.03.2004

Mergi la inceput